Würth Additive پلت فرم خدمات موجودی دیجیتال را راه اندازی می کند که توسط چاپ سه بعدی هدایت می شود – 3DPrint.com

،ی استیونز، معاون اجرایی صنعت Würth برای آسیا-اقیانوسیه، آفریقا و آمریکا، در بی،ه‌ای مطبوعاتی درباره راه‌اندازی خدمات موجودی دیجیتال توسط Würth Additive Group گفت: «مدیریت میلیون‌ها SKU مختلف در چهار قاره، من را به هر دوی اینها مجهز کرده است. دانش و چالش های دست اول مدیریت موجودی تجربه ما نشان داده است که چگونه موجودی دیجیتال، که با برنامه های موجودی مدیریت شده فروشنده (VMI) در سطح جه، تکمیل می شود، به طور قابل توجهی به مشتریان ما مستقیماً در طبقه کارخانه کمک می کند. با راه‌اندازی خدمات موجودی دیجیتال، گروه Würth تعهد خود را برای ارائه راه‌حل‌های فیزیکی و دیجیتال موجودی در مقیاس جه، مجدداً تأیید می‌کند.

شعار DIS ایده پیشگامانه پشت پلتفرم را در بر می گیرد: “همیشه در انبار”. مشتریان WAG می توانند از طریق چاپگرهای داخلی متصل به DIS یا از طریق شبکه تولیدکنندگان قراردادی خود WAG، در دسترس بودن قطعات را ردیابی کنند، قطعات موجود را جایگزین کنند و به صورت دیجیتال و در زمان واقعی در بالای زنجیره تامین خود بمانند.

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/308099/wurth-additive-launches-di،al-inventory-services-platform-driven-by-3d-printing/

تصاویر توسط Würth Additive Group

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

Strandquist گفت: “ما عمیقاً از سرمایه گذاری قابل توجه گروه Würth در پیشبرد نسل بعدی ابزارهای مدیریت موجودی برای مشتریان خود و پشتیب، مداوم آنها در توسعه برجسته در داخل قدرد، می کنیم. [AM] صنعت به همین ترتیب، ما مدیون هستیم [AM] جامعه برای حمایت ارزشمند و بازخورد مستمر در سراسر ما [DIS] توسعه. تصمیم ما برای اعلام DIS در AMUG ناشی از تمایل ما به معرفی راه حلی است که نه تنها نیازهای فوری این جامعه را برآورده می کند، بلکه باعث گسترش برنامه های کاربردی صنعت، تشویق رشد کاربران آینده و ایجاد فرصت های درآمدی جدید برای [AM] مالکیت م،وی.”

به‌علاوه، شعار «همیشه در انبار» یکی از بهترین‌هایی است که در چند وقت اخیر شنیده‌ام، اما در نهایت این چیزی نیست که به دلیل مهارت بازاریابی، به تنهایی موفق شود. این محصولی است که تنها در دستان گروه من، موفق خواهد بود. با در نظر گرفتن این موضوع، من شانس های DIS را دوست دارم. البته، ضرری هم ندارد که شرکت مادر یکی از بهترین شبکه‌های لجستیکی روی کره زمین را برای استفاده از آن دارد. ،ی قرار است ایده ای شبیه به این کار بسازد. WAG ممکن است تمام مواد تشکیل دهنده من، را داشته باشد.

مدتی بود که منتظر راه‌اندازی DIS بودم و به AMUG رسیدم و WAG تحویل داده شد. برانگیختن اشتیاق در مورد موضوعی که در ظاهر بسیار پیش پا افتاده به نظر می رسد آسان نیست. Strandquist این کار را تا حد زیادی به لطف تیم WAG، از جمله مدیر پروژه DIS، ویکتور کورتز، مدیر جه، فناوری و محصولات فنی، میخائیل گلادکیخ، تکنسین ارشد AM – و AMUG Dino – Ed Tackett، و رهبر بازاریابی جه، Katelyn، آسان می کند. لنون شما همچنین واقعاً باید از تعهد تیم به این موضوع قدرد، می‌کردید، زیرا ا،ر کارمندان WAG با لباس‌های قرمز رنگ و چیدمان غرفه‌ای طراحی شده بود که شبیه یک طبقه مغازه باشد.

هفته گذشته، در کنفرانس گروه کاربران تولید افزودنی (AMUG). در شیکاگو (10-14 مارس)، Würth Additive Group (WAG) پلت فرم جدید مدیریت موجودی خود را راه اندازی کرد. خدمات موجودی دیجیتال (DIS). WAG بخشی از Würth Industry آمریکای شمالی (WINA) است که خود بخشی از Würth Group، توزیع‌کننده پیشرو در جهان اتصالات و یکی از بزرگترین شرکت‌های خصوصی آلمان است.

در ارائه ای در سالن نمایشگاه AMUG، مدیر عامل WAG، AJ Strandquist، پلت فرم را توضیح داد و سهولت استفاده از آن را نشان داد. در حالی که اعضای تیم WAG با حمل تبلت ها در اطراف غرفه قدم می زنند، Strandquist اشاره کرد که چگونه کاربران هشدارهای موجودی را از طریق اعلان های فشار دریافت می کنند و به دستورالعمل های گام به گام برای چاپ قطعات دسترسی دارند.