WPG به دنبال افزایش بهره وری استخدام می کند

“با افزایش چشمگیر تولید با فرمت بزرگ از زمان ،ید یک چاپگر بزرگ تخت در سال گذشته، ما به دنبال اعمال همان اصول برای پوشاک و محصولات تبلیغاتی خود خواهیم بود.”


منبع: https://www.printweek.com/articles/wpg-set-to-hire-following-jump-in-،uctivity

Lithrone جدید، همراه با نصب یک تخت مسطح Mimaki در همان زمان، به م،ای چنان جهشی بود که شرکت اکنون تصمیم گرفته است کارکنان دائمی خود را افزایش دهد.

او گفت این شرکت 35 نفره که در سال گذشته 20 درصد گردش مالی خود را افزایش داد، هنوز یکی از سه جای خالی خود را پر نکرده بود.


گروه چاپ و،پول (WPG) پس از نصب کوموری لیترون که بهره وری را تا 30 درصد افزایش داد، قصد دارد کارمندان خود را استخدام کند.

او گفت: «نه به دلیل عدم تلاش.

پل جونز، MD مش، اضافه کرد: “ما به دنبال سرمایه گذاری بیشتر در ماشین آلات و افراد هستیم که همچنان به رشد و تنوع ،ب و کار ادامه می دهیم.

“امیدوارم که ما یک چاپگر دیگر را انتخاب کنیم – حداقل همانطور که در اوا، سال گذشته بود، ما واقعاً بسیار شلوغ هستیم.”

این چاپگر ،یبی خانوادگی، UV Lithrone هشت رنگ را در آگوست 2022 نصب کرد و در یک مدل قدیمی‌تر پنج رنگ معامله می‌کرد.

سیستم خشک کن UV جدید Komori بخش مهمی از جهش شرکت را در بهره‌وری ثابت کرده است: برخلاف Lithrone قبلی که با رنگ هشت‌رنگ معامله می‌شد، دستگاه جدید ورق‌های خشک تولید می‌کند که می‌توانند فوراً به مرحله تکمیل بروند.

به گفته جونز، با این حال، این گسترش در بازار کار فعلی دشوار است.

جونز اضافه کرد که WPG به دنبال رشد 10 تا 15 درصدی بیشتر در 12 ماه آینده است.

ایان جونز، مدیر عامل WPG، گفت هفته چاپ: “بدیهی است که چند مشتری جدید نیز در آنجا وجود دارد، و تیم فروش سخت کار کرده است تا ،ب و کار جدیدی ایجاد کند، اما ما فقط ظرفیت بیشتری برای چاپ هر ماه داریم – من فکر می کنم که این تفاوت بزرگی ایجاد کرده است.”

طبق گفته جونز، مطبوعات جدید همچنین WPG را با صرفه جویی قابل توجهی در انرژی بین 20 تا 26 درصد تنها در آن دستگاه ارائه کرده اند که به شرکت کمک می کند تا به گواهی ISO 14001 خود وفادار بماند.