SPEE3D چاپ سه بعدی با اسپری سرد را به موسسه نوآوری نیوجرسی می برد – 3DPrint.com

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/309287/s،3ds-takes-cold-spray-3d-printing-to-new-jersey-innovation-ins،ute/

سام گاتلی، مدیر عملیات در NJII Comet Initiative، در یک بی،ه مطبوعاتی در مورد ،ید چاپگر WarpSPEE3D توسط NJII از SPEE3D، گفت: «تاسیسات پیشرفته تولید NJII برای ایجاد نیروی کار تولیدی قوی با ارائه تجربه عملی با جدیدترین تج،ات تأسیس شد. – شامل [AM] فن آوری ها ما در حال ارزیابی جدیدترین تج،ات برای قابلیت‌های بالقوه آن در محیط‌های ایده‌آل مانند NJII و مکان‌های دورافتاده‌ای هستیم که در آن ارتش خواسته‌های فوری دارد. اضافه شدن چاپگر WarpSPEE3D به تسریع این اه، کمک می کند.

علاوه بر این، تمرکز CSAM بر تعمیر و نگهداری، تعمیر و عملیات (MRO) به‌طور خاص به این م،ی است که ا،یستم SPEE3D می‌تواند انواع قطعاتی را که احتمالاً در آینده قابل پیش‌بینی بیشترین تقاضا را دارند، ارائه دهد. احتمالاً بسیاری از شرکت‌های دیگر وجود دارند که تلاش می‌کنند مدل ،ب‌وکاری را که SPEE3D ایجاد کرده است، تقلید کنند.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

تصویر از SPEE3D

SPEE3D، سازنده تج،ات اصلی استرالیایی (OEM) سیستم های تولید افزودنی اسپری سرد (AM)، چاپگر WarpSPEE3D را به موسسه نوآوری نیوجرسی (NJII) فروخته است. موسسه فناوری نیوجرسی (NJIT) در نیوآرک. چاپگر سه بعدی ف،ی در مرکز تولید پیشرفته NJII نصب شده است و برای مؤسسه مورد استفاده قرار خواهد گرفت. آموزش مشارکتی مهندسی ساخت (COMET) ابتکار.

این بدان م،است که درصد فزاینده‌ای از نیروی کار آینده AM در حال آموزش بر روی ماشین‌های SPEE3D هستند که نشان می‌دهد موفقیت این شرکت در سال گذشته تنها شروع بود. این امر به ویژه تا آنجا که SPEE3D دقیقاً در منطقه ای از بازار قرار دارد که به نظر می رسد بیشترین رشد را در دهه آینده خواهد داشت، بسیار مهم است.

ابتکار COMET دانشجویان کارشناسی را برای استفاده از تج،ات تولیدی پیشرفته از طریق یک برنامه توسعه فشرده 10 هفته ای نیروی کار، که با همکاری شرکای ،تی و خصوصی از جمله و، دفاع (DoD) برگزار می شود، آموزش می دهد. به طور خاص، کارآموزان COMET سخت افزار مورد استفاده در «تولید نقطه نیاز و لجستیک رقابتی»، دو تخصص را ارزیابی می کنند. برای SPEE3D.

مدیر عامل SPEE3D، بایرون کندی، گفت: “SPEE3D خوش شانس بوده که با برخی از موسسات آکادمیک پیشرو در سراسر جهان شریک شده است، و ما هیجان زده هستیم که با موسسه نوآوری نیوجرسی و ابتکار COMET آنها همکاری کنیم. [CSAM] فن آوری برای دانش آموزان و ارتش محلی. این مشارکت به آنها اجازه می دهد تا نیازهای تولیدی خود را با توانایی چاپ سریع قطعات در مقیاس بزرگ که در غیر این صورت در دسترس نبود، تقویت کنند.

تصویر از NJII

با اشاره به نقل قول کندی در بالا، در سال گذشته، علاوه بر NJII، SPEE3D چاپگرهایی را به دانشگاه علوم کاربردی هامبورگ، دانشگاه علم و صنعت میسوری، و دانشکده تحصیلات تکمیلی نیروی دریایی، در میان مشتریان دیگر. این امر به ویژه با توجه به اینکه این برنامه‌ها «فقط» آموزشی نیستند، بلکه همه برنامه‌های توسعه حرفه‌ای هستند بسیار مهم است.