Screen Europe حسگر رنگ Konica Minolta را به پرس های دیجیتال اضافه می کند


تولید کننده پرس جوهرافشان Screen Europe سیستم های مدیریت رنگ را به تمام چاپگرهای دیجیتال خود در سال های آینده اضافه خواهد کرد که با پرس های سری Truepress Jet 520HD شروع می شود.

سیستم جدید، که در آن اپراتورها از طریق کالیبراسیون توسط نرم افزار Myiro tools for Screen هدایت می شوند، در هر مرحله از کالیبراسیون علاوه بر زمان چاپ، به چندین دقیقه زمان نیاز دارد: طبق گفته Screen، کل فرآیند اکنون حدود 30 تا 45 دقیقه طول می کشد. مقایسه با دو یا سه ساعت مورد نیاز روش کالیبراسیون قبلی برای 520HD.

Myiro با قیمت حدود 8000 یورو (7110 پوند)، یک سیستم مستقل است که برای Truepress طراحی شده است.

این مرحله در نهایت تعیین می کند که آیا می توان از کیفیت پرس، کاغذ و جوهر به طور کامل استفاده کرد یا خیر. همچنین تأثیر قابل توجهی بر جنبه های تجاری مانند مصرف جوهر دارد. فقط با کالیبراسیون کامل، دستگاه دقیقاً همان چیزی را که طراح ایجاد کرده است، چاپ می کند.»

صاحبان پرس های 520HD موجود توسط تکنسین Screen Europe که سیستم جدید Myiro را به مشتریان نشان می دهد، بازدید خواهند کرد.

وی افزود، این واقعیت که نرم افزار Myiro مکان اندازه گیری را تشخیص می دهد، به سیستم اجازه می دهد تا یکی از دقیق ترین فناوری های اندازه گیری در بازار باشد.

Myiro – از ژاپنی “iro” به م،ی “رنگ” – در نمایشگاه Amstelveen Screen Europe در هلند و از Screen Europe که به زودی Aalsmeer Inkjet Innovation Center اروپا در بهار 2023 افتتاح می شود، نمایش داده خواهد شد.

Screen Europe اعلام کرد که قصد دارد سیستم کالیبراسیون Myiro را در پرس بر،ب Truepress Jet L350UV خود معرفی کند.


منبع: https://www.printweek.com/articles/screen-europe-adds-konica-minolta-colour-sensing-to-di،al-presses

Tai، Moto،ge، مدیر بازاریابی Screen Europe افزود: “تفاوت بزرگ با سیستم قبلی ما، کنترل کیفیت داخلی استاندارد است، مطابق با استانداردهای رایج صنعت مانند Fogra PSD، G7 Verify و چاپ اعتبار ISO، زیرا این همان چیزی است که ما انجام می دهیم. مشتریان هر روز استفاده خواهند کرد.»

به لطف اسپکتروفتومتر، مشتریان ما تفاوت های رنگی را قبل از اینکه چشم انسان بتواند آنها را ببیند، زودتر از قبل و با جزئیات بسیار بیشتر تشخیص خواهند داد.

مار، هیتز،، مدیر فروش فنی هنرهای گرافیکی در Konica Minolta Sensing Europe، گفت: “کالیبراسیون رنگ مرحله اساسی و نهایی در راه اندازی فرآیند چاپ است.”

این ارتقا که از ژانویه اجرایی شد، بدین م،است که همه دستگاه‌های Truepress 520HD اکنون به صورت استاندارد به سیستم کالیبراسیون رنگ خودکار Myiro شرکت Konica Minolta Sensing مجهز خواهند شد.

به گفته Screen Europe، سیستم Myiro که از یک اسپکتروفتومتر اسکن خودکار و بسته نرم افزاری تشکیل شده است، چاپگرها را از اتلاف وقت پربار برای کالیبراسیون رنگ نجات می دهد.