Roboze پرینت سه بعدی پلیمری عملکرد را از طریق مشارکت جدید به SoCal می آورد – 3DPrint.com

این همکاری Roboze Plus PRO و Roboze Production Series (ARGO 500/1000) را به همراه مجموعه ای از مواد مبتنی بر پلیمر، یک نرم افزار مبتنی بر مرورگر برای برش، و مدل خدمات، پشتیب، و آموزش Roboze به بازار می آورد. . این پیشنهادات آماده است تا فرآیندهای تولید را برای تولیدکنندگان متحول کند و نوید صرفه جویی قابل توجهی در زمان و هزینه را بدهد.

میادین نفتی فراساحلی در کانال سانتا باربارا و میادین خشکی در لس آنجلس و شهرستان‌های اطراف آن همچنان به تولید نفت خود ادامه می‌دهند، البته در مقایسه با سایر مناطق عمده تولیدکننده در ایالات متحده، حجم کمتری دارند. کالیفرنیای ج،ی همچنین خانه پالایشگاه‌های نفت و شبکه‌ای از خطوط لوله و تأسیسات ذخیره‌سازی است که برای توزیع فرآورده‌های نفتی در این ایالت و سراسر غرب ایالات متحده حیاتی هستند. پالایشگاه ها نفت خام را از منابع داخلی و بین المللی فرآوری می کنند و به دلیل تقاضای قابل توجه کالیفرنیا برای بنزین و سایر فرآورده های نفتی، بازار وسیعی را ارائه می دهند. با در نظر گرفتن این موضوع، فعالیت های Roboze در این منطقه مکمل عملیات آن در تگزاس و خاورمیانه و همچنین فعالیت های جدیدتر آن در نیجریه و گوایانا است.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

CCCS در سال 1993 تاسیس شد و خود را به ،وان ارائه دهنده نرم افزارهای تولیدی و فروش سخت افزار، خدمات، پشتیب، و آموزش تثبیت کرده است. این شرکت با داشتن نمایندگان و دفاتر در آناهیم، ​​نیوبوری پارک و سن دیگو، به منطقه وسیع‌تر خدمات می‌دهد و به Roboze در بازاری که به طور فزاینده‌ای فعال برای تولید مواد افزودنی (AM) تبدیل می‌شود، جای پایی می‌دهد.

کالیفرنیا بدیهی است که در خط مقدم فناوری در ایالات متحده در نظر گرفته می شود، و در حالی که فعالیت های AM قابل توجهی در این ایالت وجود دارد، هنوز خود را به ،وان مرکز چاپ سه بعدی که مکان هایی مانند اوهایو، میشیگان، تگزاس و کارولینای شمالی دارند تثبیت نکرده است. . این در حال تغییر است زیرا شرکت های بیشتری به دنبال ایجاد نمایندگی های فروش در منطقه هستند، اگر امکانات اختصاصی نباشد.

پاتریک شلار، رئیس CCCS: “از آنجایی که ما همچنان به دنبال محصولات جدیدی هستیم که نوآوری را به مشتریان خود ارائه می دهد، همکاری با Roboze یک انتخاب واضح بود. مجموعه مواد و توانایی آنها برای چاپ قطعات بزرگ با دقت بالا راه حلی خوشایند برای بسیاری از شرکت هایی است که در تلاش هستند راه های جدیدی برای سبک وزن ، طرح های خود بیابند، زمان تولید را کاهش دهند، و قطعاتی را بسازند که به سادگی قابل تراشکاری سنتی نیستند. علاوه بر این، موفقیت آنها در خارج از کشور و چشم انداز آینده، همراه با مشارکت آنها با شرکت های با سابقه و با عملکرد بالا، مسیر آنها را به ،وان یک مختل کننده در تولید مواد افزودنی تضمین می کند. ما خوشحالیم که در این سفر با آنها هستیم.»

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/308501/roboze-brings-performance-polymer-3d-printing-to-socal-via-new-partner،p/

لوی اسمیت، مدیر جه، کانال در Roboze: “در Roboze، ما به دنبال شرکای استراتژیک هستیم که می توانند ارزش ها و خدمات فنی ک، جه، و پشتیب، مشتری را گسترش دهند. به همین دلیل است که من بسیار هیجان زده هستم که همکاری خود را با CAD/CAM Consulting SERVICES, INC. دانش گسترده CCCS در تولید مواد افزودنی تفریقی و ف،ی برای کمک به مشتریان در جهت یافتن راه حل های آگنوستیک برای مشکلات مهندسی هماهنگ است. CCCS نماینده اولین فروشنده ما در بازار کالیفرنیای ج،ی است و تمرکز آنها بر نوآوری تولید محلی کاملاً با Roboze و راه‌حل‌های ساخت افزودنی پیشرفته ما هماهنگ است.

Roboze Argo 1000، دارای فناوری Hypermelt مبتنی بر گلوله است. تصویر از Roboze.

در این مورد، کالیفرنیای ج،ی یک نقطه ایده آل برای بازارهای Roboze است. با توجه به عملکرد بالای ماشین آلات و مواد این شرکت، نه تنها به تعداد بیشماری از پیمانکاران دفاعی در منطقه، بلکه به عملیات نفت و گاز نیز خدمت خواهد کرد. در حالی که تولید نفت SoCal نسبت به اوج خود کاهش یافته است، اما همچنان فعالیت قابل توجهی در آنجا با عملیات خشکی و فراساحلی دارد.

شرکت چاپ سه بعدی پلیمری با کارایی بالا ربات ها به طور پیوسته در تلاش است تا ردپای جه، خود را گسترش دهد، با نگاهی محکم به تولید پراکنده، به ویژه در مورد نفت و گاز، هوا فضا و دفاع. آ،ین پیشرفت، شرکت را به کالیفرنیای ج،ی می آورد، جایی که CAD/CAM Consulting Services, Inc. (CCCS) به ،وان یک فروشنده Roboze امضا کرده است.

قطعه ای که با تکنولوژی Roboze ساخته شده است. تصویر از Roboze.