Propack برنده سه مشتری جدید خیریه استمتخصص پست مستقیم Propack موفق به ،ب سه مورد از مشتریان جدید در بخش خیریه شده است.

شرکت مستقر در هادرسفیلد، یورکشایر غربی، اخیراً برای ارائه خدمات پست مستقیم و چاپ برای Cruelty Free International، Cloverleaf Advocacy، و Young Women’s Trust منصوب شده است.

Cruelty Free International با حمایت از حمایت از حیوانات، تأیید محصولات عاری از ظلم با لوگوی متمایز ،گوش جهشی خود، به دنبال جلوگیری از آزمایش و آزمایش حیوانات است.

Propack برای ارائه طیف وسیعی از کمپین‌های پست چاپی و پست مستقیم، از جمله خبرنامه، درخواست‌های جمع‌آوری کمک‌های مالی، و کارت‌های کریسمس حامی برای خیریه منصوب شده است.

Cloverleaf Advocacy یک موسسه خیریه مستقل است که خدمات حمایتی را ارائه می دهد که به افراد کمک می کند تا در مورد مسائل مربوط به سلامت، مراقبت و رفاه آنها شنیده شوند.

سازمان مستقر در Dewsbury همچنین خدمات پشتیب، را ارائه می دهد و گروه هایی را برای بزرگسالان دارای ناتو، های یادگیری و مراقبین بدون حقوق در سراسر شمال ،ستان تسهیل می کند. خدمات آن رایگان است و برای ،، که داستان هایی برای گفتن دارند، حمایت می کند و از انواع مختلف افراد نیازمند حمایت می کند. Propack برای این سازمان لوازم التحریر، مواد رویدادها و اقلام POS مختلف تولید خواهد کرد.

در نهایت، Propack وظیفه تولید درخواست‌ها و خبرنامه‌های مستقیم برای جمع‌آوری کمک‌های مالی را برای سازمان ،ن جوان، یک سازمان فمینیستی که برای دستیابی به عدالت اقتصادی برای ،ن جوان کار می‌کند، بر عهده گرفت.

تیم آن برای برابری در محیط کار کمپین می کند و تحقیق می کند که واقعاً زندگی ،ن جوان برای حمایت از کار آنها چگونه است. سرویس Work It Out آن آموزش و پشتیب، رایگان را برای ،ن 18 تا 30 ساله ارائه می دهد.

نیکی هیکمن، مدیر ارتباطات در Cloverleaf Advocacy، گفت: «ما از اینکه با تیم نوآورانه Propack همراهی می‌کنیم، هیجان زده‌ایم که از طریق چاپ و طراحی از ما در ارتباط با ما حمایت می‌کنند.

“کار با کیفیت آنها و ایمان به چشم انداز ما مشارکت بزرگی را برای ارائه خدمات ما به مخاطبان گسترده تری تشکیل می دهد، ما نمی تو،م منتظر شروع کار باشیم.”

گری واکر، مدیر حساب در Propack، اضافه کرد: «استفاده از پست مستقیم برای ارائه کارهای باورن،ی این سه سازمان به مخاطبان پاسخگو، یک چشم انداز واقعاً رضایت بخش برای ما است.

«تیم ما تجربه گسترده ای در ارائه کمپین ها برای بخش سوم دارد و ما مطمئن هستیم که می تو،م نتایج فوق العاده ای را برای Cruelty Free International، Cloverleaf Advocacy و Young Women’s Trust ارائه دهیم.

ما امسال بیش از 2.7 میلیون پوند در فناوری جدید و تج،ات چاپ سرمایه‌گذاری کرده‌ایم تا اطمینان حاصل کنیم که کارآمدترین، مقرون‌به‌صرفه‌ترین و پایدارترین راه‌حل‌های چاپ را برای مشتریان خود ارائه می‌کنیم.»

اوا، سال گذشته Propack همچنین برنده مناقصه ای شد تا چهار سال فعالیت حامی مالی برون سپاری را برای خیریه کودکان Plan International UK (PIUK) فراهم کند.

پیش از این در سال 2022، سرمایه‌گذاری 2.7 میلیون پوندی خود را با بزرگترین ،ید خود، چاپگر جوهرافشان Canon VarioPrint iX3200 به پایان رساند.

این تجارت که در سال 1995 تأسیس شد، از یک سایت سفارشی 2787 متر مربعی کار می‌کند و پایگاه مشتریان آن B2C و B2B را پوشش می‌دهد، اما تخصص‌های این بخش شامل ،ده‌فروشی، خیریه، مسافرت و خودرو است.


منبع: https://www.printweek.com/articles/propack-wins-trio-of-new-charity-clients