HP از Indigo 200K رونمایی کرد | هفته چاپ

مبدل بسته بندی بریت،ا Sirane یکی از اولین ،، بود که مطبوعات را آزمایش بتا کرد.

200k از فناوری الکتروفوتوگرافی مایع HP Indigo (LEP) استفاده می‌کند و برای چاپ ال،ای با پوشش بالا با رنگ سفید در ا،ر لایه‌های صنعتی، در طرف مقابل و عقب طراحی شده است.

قیمت مطبوعات که هنوز در مرحله آزمایشی است، هنوز مشخص نشده است.

طیف Indigo ElectroInk 200K برای بسته بندی مواد غذایی در سمت غیر تماسی من، است و می تواند در برخی کاربردها کمپوست شود.

[ad_2]
منبع: https://www.printweek.com/articles/hp-unveils-indigo-200k

جهش در سرعت چاپ همچنین به HP اجازه داده است تا نقطه سربه سر چاپ را در تست های بتا 50 درصد در مقایسه با 25K افزایش دهد..

پیتر رالتن، مدیر توسعه تجاری و تجاری گروه، گفت که مشتاقانه منتظر است تا نتایج افزودن نسخه نهایی به مجموعه چاپی شرکت را ببیند: “در Sirane، مدتی است که به دنبال چاپ دیجیتال بوده ایم و متوجه شده ایم که جایی که آینده نهفته است

به گفته HP، حدا،ر سرعت دستگاه جدید 56 متر در دقیقه در حالت بهره وری افزایش یافته سه رنگ، یک گام برای فناوری دیجیتال می، وب است، به گفته اچ پی، و بالاترین سرعت نسخه قبلی خود ی،ی 25K را تا 33 درصد پشت سر گذاشته است.


اچ پی آ،ین ورود خود را به بازار بسته بندی انعطاف پذیر، پرس دیجیتال 200K mid-web راه اندازی کرده است.

نوام زیلبرشتاین، معاون و مدیر ارشد اجرایی HP Indigo & Scitex، گفت: “HP Indigo 200K یک دستگاه پرس دیجیتال میان وب است که به ویژه برای مبدل هایی طراحی شده است که نیازهای برندها را در بسته بندی انعطاف پذیر برآورده می کند، اما همچنین نیازهای رو به رشد بر،ب و بر،ب را برآورده می کند. صنایع آستین کوچک برای بهره وری بالاتر و فرمت گسترده تر.

در حالی که هنوز به طور قابل توجهی کندتر از پرس های گراور و فل،و معمولی است، بهره وری بالاتر 200K به طور موثر به متخصصان سریع و متغیر اجازه می دهد تا بازار خود را به طور قابل توجهی گسترش دهند و با پرس های معمولی در دوره های کوتاه تر رقابت کنند.

پرس دیجیتال HP Indigo 200K با افزایش بهره وری باورن،ی خود، فرصت های تجاری جدیدی را برای ما باز می کند.