HP از Indigo 200K رونمایی کرد | هفته چاپ

پیتر رالتن، مدیر توسعه تجاری و تجاری گروه، گفت که مشتاقانه منتظر است تا نتایج افزودن نسخه نهایی به مجموعه چاپی شرکت را ببیند: “در Sirane، مدتی است که به دنبال چاپ دیجیتال بوده ایم و متوجه شده ایم که جایی که آینده نهفته است

پرس دیجیتال HP Indigo 200K با افزایش بهره وری باورن،ی خود، فرصت های تجاری جدیدی را برای ما باز می کند.

قیمت مطبوعات که هنوز در مرحله آزمایشی است، هنوز مشخص نشده است.


منبع: https://www.printweek.com/articles/hp-unveils-indigo-200k

طیف Indigo ElectroInk 200K برای بسته بندی مواد غذایی در سمت غیر تماسی من، است و می تواند در برخی کاربردها کمپوست شود.

جهش در سرعت چاپ همچنین به HP اجازه داده است تا نقطه سربه سر چاپ را در تست های بتا 50 درصد در مقایسه با 25K افزایش دهد..

200k از فناوری الکتروفوتوگرافی مایع HP Indigo (LEP) استفاده می‌کند و برای چاپ ال،ای با پوشش بالا با رنگ سفید در ا،ر لایه‌های صنعتی، در طرف مقابل و عقب طراحی شده است.


اچ پی آ،ین ورود خود را به بازار بسته بندی انعطاف پذیر، پرس دیجیتال 200K mid-web راه اندازی کرده است.

نوام زیلبرشتاین، معاون و مدیر ارشد اجرایی HP Indigo & Scitex، گفت: “HP Indigo 200K یک دستگاه پرس دیجیتال میان وب است که به ویژه برای مبدل هایی طراحی شده است که نیازهای برندها را در بسته بندی انعطاف پذیر برآورده می کند، اما همچنین نیازهای رو به رشد بر،ب و بر،ب را برآورده می کند. صنایع آستین کوچک برای بهره وری بالاتر و فرمت گسترده تر.

به گفته HP، حدا،ر سرعت دستگاه جدید 56 متر در دقیقه در حالت بهره وری افزایش یافته سه رنگ، یک گام برای فناوری دیجیتال می، وب است، به گفته اچ پی، و بالاترین سرعت نسخه قبلی خود ی،ی 25K را تا 33 درصد پشت سر گذاشته است.

در حالی که هنوز به طور قابل توجهی کندتر از پرس های گراور و فل،و معمولی است، بهره وری بالاتر 200K به طور موثر به متخصصان سریع و متغیر اجازه می دهد تا بازار خود را به طور قابل توجهی گسترش دهند و با پرس های معمولی در دوره های کوتاه تر رقابت کنند.

مبدل بسته بندی بریت،ا Sirane یکی از اولین ،، بود که مطبوعات را آزمایش بتا کرد.