HILOS سیستم عامل استودیو را برای طراحی کفش با چاپ سه بعدی مبتنی بر هوش مصنوعی راه اندازی کرد – 3DPrint.com

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/309119/hilos-launches-studio-os-for-ai-driven-3d-printed-s،e-design/

اعتبار تصویر ویژه: آنکوتا سارکا

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

در هفته طراحی میلان، راه اندازی چاپ سه بعدی کفش موضوعات از جدیدترین توسعه خود رونمایی کرد سیستم عامل استودیو. این پلت فرم که در ویلا تاریخی باگاتی والسکی معرفی شد، به منظور بازتعریف نحوه طراحی و تولید کفش است.

به ،ه خود، ما شاهد تکامل نوپای بازار کفش های چاپ سه بعدی هستیم که با آزمایش های تولیدکنندگان بزرگ از یک دهه پیش آغاز شد تا شروع تولید محصول نهایی واقعی. هنوز مراحل اولیه برای این بخش نوظهور است، اما دیدن در نهایت شکل گرفتن آن هیجان انگیز است.

HILOS با افزودن به تماشایی و ارزش آموزشی این رویداد، مجموعه‌ای از سخنرانان از صحنه‌های طراحی و معماری اروپا، از جمله کارلو راتی، استاد MIT و برگزارکننده دوسالانه ونیز را ترتیب داد. آرتورو تدسکی، طراح مح،اتی؛ و جیمز کارنز، معاون سابق استراتژی و نوآوری آدیداس.

HILOS که در سال 2019 تأسیس شده و در پورتلند مستقر است، تلاش می‌کند اثرات زیست محیطی تولید کفش را کاهش دهد. HILOS با شراکت با شرکت هایی مانند BASF، HP و AMT توانایی کاهش انتشار کربن و مصرف آب در تولید کفش را به ترتیب تا 50 و 99 درصد نشان داده است. این تلاش‌ها بخشی از یک جاه‌طلبی گسترده‌تر برای تولید کفش به صورت محلی و بر اساس تقاضا، به حداقل رساندن ضایعات و سربار موجودی است.

این پلتفرم جدید به طراحان در تمام سطوح مهارت اجازه می‌دهد تا به سرعت ایده‌های خود را از طریق یک رابط کاربر پسند تکرار کنند که پیام‌های متنی، طرح‌ها یا تابلوهای حالت را به مدل‌های سه بعدی CAD با جزئیات و آماده برای تولید تبدیل می‌کند. هدف HILOS با سیستم عامل Studio سرعت بخشیدن به فرآیند طراحی و همچنین افزایش انعطاف پذیری و کنترل خلاقان بر محصول نهایی است. این پلتفرم امکان تجزیه اجزای کفش را به لایه‌های مجزا می‌دهد و دانه‌بندی و توانایی بازسازی قطعات را در سطح جزء فراهم می‌کند. این شرکت ادعا می کند که محصولات را می توان در کمتر از 90 روز با استفاده از سیستم عامل Studio به بازار عرضه کرد.

Studio OS که این شرکت آن را به ،وان «اولین نرم‌افزار طراحی مولد» تخصصی برای کفش‌های چاپ سه‌بعدی تعریف می‌کند، از هوش مصنوعی برای تبدیل مفاهیم اولیه به محصولات ملموس و پوشیدنی استفاده می‌کند. اولین عرضه این نرم افزار در میلان به دنبال معرفی HILOS Studio در Art Basel Miami در سال گذشته صورت گرفت که تغییر قابل توجهی را در رویکرد شرکت از تولید به تسهیل تولید نشان داد.

پس از سرمایه‌گذاری مدیران سابق نایک، ما واقعاً می‌تو،م ببینیم که چگونه مدل ،ب‌وکار HILOS برای ایجاد یک گردش کار کامل از طراحی تا تولید که می‌تواند توسط برندهای کفش جدید و تثبیت‌شده به طور ی،ان استفاده شود، تکامل یافته است. این مصادف است با شرکت‌هایی مانند Zellerfeld که مدل‌های خود را برای عرضه کفش‌های پرینت سه بعدی به بازار دنبال می‌کنند.

HILOS در یک ارائه همه‌جانبه، مجموعه‌ای از محصولات ایجاد شده با استفاده از سیستم عامل Studio را در یک راه‌اندازی دقیق در Alcova به نمایش گذاشت. این محیط، با کفش‌هایی که از تپه‌های شنی بیرون می‌آیند و یک ستون طاق دوتایی که فضای نمایش را شکافته، کامل شده است، ،یبی از قدرت دیجیتال و هنر فیزیکی را در بر می‌گیرد.