Gecko Direct خارج از مدیریت خریداری شد

ماهیت فروش فاش نشده است. مدیران مش، در زمان نگارش این مطلب اظهار نظری نکرده بودند.

Gecko زندگی خود را به ،وان یک تجارت مدیریت چاپ در سال 1999 آغاز کرد. در سال 2007 قابلیت های تولیدی خود را اضافه کرد که تا سال 2010 تمام تولیدات داخلی را پوشش داد.

H Charlesworth Ltd تحت ،وان Charlesworth Press معامله می شود و حدود 6 میلیون پوند فروش دارد. این شرکت چاپ لیتو و دیجیتال را ارائه می دهد و طیف محصولات آن شامل کتاب های شخصی و برنامه ریزان مدرسه است.

مدیر عامل مارک گری گفت این ،ید خبر خوبی برای مشتریان هر دو شرکت است.

تعداد کارکنان در سال 2021 از 56 نفر در سال 2020 به 40 نفر کاهش یافت.

اندرو روس، و تام بووز در 3 فوریه به ،وان مدیران مش، Gecko Direct مستقر در لیدز منصوب شدند.


Gecko Direct با ،ب و کار و دارایی‌هایش که متعاقباً توسط Charlesworth Press ،یداری شد، وارد مدیریت شد.

در سال تقویم 2021 Gecko Direct چیزی بیش از 4 میلیون پوند فروش داشت و 782,438 پوند زیان عملیاتی داشت. سود 250000 پوندی از فروش عملیات متوقف شده منجر به زیان 539680 پوندی قبل از مالیات شد.

گرد هم آوردن دانش و استعداد هر دو شرکت، ،ب‌وکار قوی‌تر و پویاتری ایجاد می‌کند و طیف گسترده‌ای از خدمات چاپ و بازاریابی را به مشتریان فعلی و جدیدمان ارائه می‌کند.»

این تجارت خود را به ،وان یک آژانس پست مستقیم معرفی می کند که طیف وسیعی از خدمات مرتبط از جمله مدیریت داده و کمپین را ارائه می دهد و برای تعدادی از مارک های معروف کار می کند.

Charlesworth Press در بی،ه ای گفت که تجارت و تج،ات Gecko Direct به سایت Wakefield منتقل خواهد شد و “همه مشاغل برای ،، که می توانند نقل مکان کنند تضمین شده است”.

فروش سال قبل 5.3 میلیون پوند با ضرر عملیاتی 1 میلیون پوند بود. فروش قبل از همه گیری 8.7 میلیون پوند بود و تجارت در سیاهی بود.

به روز شده: کریس باتملی، مدیر عامل، در ماه مه 2022 سهامدار عمده شرکت مادر Gecko Direct Gecko Holdings نشد. این بی،ه در حساب‌های Gecko Direct نادرست بود. سهام او 25 درصد بود.


منبع: https://www.printweek.com/articles/gecko-direct-acquired-out-of-administration

او به پرینت ویک گفت که در حال حاضر برای اظهار نظر در مورد جزئیات بیشتر در مراحل انتقال زود است.

او گفت: «ما در مورد این ،ید بسیار هیجان‌زده هستیم.