ePS برای شروع رویداد تکامل یافته Connect

فهرست نهایی شامل HP، Ricoh، Agfa Offset، Canon، EFI، ISCorp، Esko، EFI Fiery، نرم افزار هیب،، OneVision، Picsart، Progress، Loyalty Loop، PlanProphet، Print Speak، Van Data، Flexible Packaging Association، Tag and Labels Manufacturers است. (TLMI)، اتحاد متحد چاپ، تأثیر جه، سازمان ملل، و بنیاد بورسیه چاپ و گرافیک.

«برای ما در نرم‌افزار eProductivity، امسال بسیار هیجان‌انگیز است. بیش از یک سال پس از تبدیل شدن به یک نهاد مستقل، تکامل ما به خوبی در حال انجام است، و همانطور که من این را می نویسم، تنها چند روز با اولین ePS Connect فاصله داریم.

اکنون شرکای دیگری به فهرست این رویداد ملحق شده اند که در مجموع 24 شرکت و سازمان حضور دارند.

شارلوت توکمانتل، تجارت الکترونیک جه، جنرال موتورز، چاپ و انتشار سازم، در نرم‌افزار eProductivity نیز پیش از این رویداد اظهار داشت: «آغاز سال جدید زمان هیجان‌انگیزی است. این فرصتی است برای باز ، یک کتاب جدید و نوشتن فصل اول، زمان خوش بینی و انتظار برای ماه های آینده.

این چیزی است که یافتن آن در هر جای دیگری سخت است، و ما نمی‌تو،م منتظر باشیم تا تمام راه‌های شگفت‌انگیز و غیرمنتظره‌ای را ببینیم که تصمیم ساده برای حضور در Connect مسیر سال آینده کاربران ePS و فراتر از آن را برای بهتر شدن تغییر می‌دهد. “


منبع: https://www.printweek.com/articles/eps-to-kick-off-evolved-connect-event

Gaby Matsliach، مدیرعامل ePS، گفت: «روز تقریباً فرا رسیده است، و ما بسیار هیجان‌زده هستیم که ببینیم دیدگاه ما برای ePS Connect به واقعیت تبدیل می‌شود.

یک محیط آشنا، اما یک بازی کاملاً جدید با توپ برای ما به ،وان یک تجارت، و همچنین برای کاربران و شرکای ما، و ما نمی‌تو،م منتظر باشیم تا دید ePS Connect را زنده کنیم.

«به ویژه در زمان‌های سخت، مردم می‌خواهند بفهمند که چالش‌های آنها ،وما منحصربه‌فرد یا به دلیل اشتباهات آنها نیست. آنها می خواهند بدانند که افراد دیگری نیز در قایق مشابهی هستند، از ،، که در کفش آنها بوده اند یاد بگیرند و بهترین مسیر رو به جلو پیدا کنند. به همین دلیل است که رویدادی مانند Connect بسیار ارزشمند است.

با این حال، در حالی که سال جدید امید و تغییر را به همراه دارد، شکی نیست که سال 2023 نیز چالش هایی را به همراه دارد که ممکن است ترجیح داده باشیم در سال 2022 آنها را ، کنیم. در سطح جه،، ما هنوز با شرایط اقتصادی سختی روبرو هستیم که بر ،ب و کارها فشار وارد می کند. . بسیاری از کشورها با بحران انرژی روبرو هستند.

ما انتظار داریم که امسال با تمرکز لیزری بر مجموعه نرم‌افزاری و فرصت‌های منحصر به فرد برای همکاری و ادغام، این موضوع حادتر باشد.»


نرم‌افزار eProductivity (ePS) جزئیات نهایی را قبل از استقبال از نمایندگان و شرکا در کنفرانس کاربر تکامل یافته Connect و رویداد صنعتی خود که این هفته در ، وگاس برگزار می‌شود، فاش کرده است.

زم، که کاهش زمان از کار افتادگی، حذف ناکارآمدی‌ها و منطقی‌سازی گردش‌های کاری به همان شکلی که در حال حاضر است مهم‌تر از همیشه است، ePS مفت، است که گسترده‌ترین مجموعه ابزارها را برای حفظ سود در ،ب‌وکارشان به مشاغل چاپی ارائه می‌دهد.

از 23 تا 26 ژانویه، تحت موضوع کنفرانس «توانمندسازی، تکامل، هیجان‌انگیز»، ePS Connect قصد دارد به ،وان یک سکوی پرتاب برای سال 2023 موفق و سودآور عمل کند و همکاری، آموزش و نوآوری را تسهیل کند.

با تمرکز منحصر به فرد بر راه‌حل‌های نرم‌افزاری و توانایی ادغام با طیف وسیع‌تری از سخت‌افزار و شرکای فن‌آوری توانمند، ePS در موقعیتی قوی‌تر از همیشه برای حمایت از مشتریان خود در مواجهه با این چالش‌ها قرار دارد.

اما برخی از بازخوردهای مورد علاقه من از رویدادهای گذشته شنیدن در مورد ارتباطاتی است که مشتریان با یکدیگر برقرار می کنند، به اشتراک گذاشتن تجربیات و مشاوره با همتایان خود و حتی رقبای بالقوه.

ما می د،م که جلسات آموزشی باورن،ی، سخنر، های کلیدی و موارد دیگر ارزش بالایی را برای کاربران ما به ارمغان می آورد، اما این ارتباطات ایجاد شده، مکالمات انجام شده و روابط ایجاد شده بین مشتریان ePS است که واقعاً مزیت حضور در Connect را افزایش می دهد.

«بله، برنامه سخنران فوق‌العاده است، و جلسات آموزشی به بسیاری از کاربران این امکان را می‌دهد تا به تجارت خود بازگردند و کاری را انجام دهند که مطمئناً موفقیت را افزایش می‌دهد.