EOS و AMCM به نیروهای دانشگاه ولورهمپتون ملحق می شوند تا مرکز عالی بریتانیا برای تولید افزودنی ایجاد کنند – 3DPrint.com

RIF که در اکتبر 2023 اعلام شد، 60 میلیون پوند (74.4 میلیون دلار) حمایت می‌شود و هدف آن تحریک نوآوری در دانشگاه‌هایی است که در مناطقی با سطوح پایین‌تر سرمایه‌گذاری تحقیق و توسعه تاریخی قرار دارند. گروه تحقیقاتی تولید افزودنی دانشگاه ولورهمپتون، همراه با Additive Analytics، یک شرکت منشعب از آن بخش، برنامه توسعه مواد و فرآیند را در مرکز تعالی اجرا خواهند کرد، که همچنین قرار است به ،وان یک مرکز تحقیق و توسعه AM خدمت کند. محلی.

مهم‌تر از همه، تمرکز خاص روی مس در اینجا ممکن است جالب‌ترین زاویه این اعلامیه باشد. همانطور که در چندین ماه گذشته در بسیاری از پست‌ها ثبت کرده‌ام، ،ت بریت،ا به طور پیوسته تمرکز خود را بر تولید پیشرفته افزایش می‌دهد، مسیری که مرکز تعالی کاملاً بخشی از آن است. یکی از جنبه‌های اصلی همین مسیر، تاکید ،ت بریت،ا بر «تاب‌آوری مواد معدنی حیاتی» است، موضوعی که مطالعه‌ای درباره آن منتشر کرد. در دسامبر 2023.

در حالی که برخی از دلایل منطقی برای ایجاد یک مرکز اختصاصی AM ملی در دانشگاه ولورهمپتون بدون شک ناشی از نیاز بریت،ا به عقب‌نشینی با ایالات متحده در قابلیت‌های تولید پیشرفته‌اش است، قابل توجه است که ولورهمپتون بیست سال تجربه کار با EOS دارد. ماشین آلات یکی از سیستم‌های جدیدی که این تسهیلات شامل می‌شود، AMCM 290 FLX است، یک دستگاه EOS M 290 که با لیزرهای nLIGHT سفارشی شده است که شکل‌دهی پرتو را ممکن می‌سازد.

تصویر از EOS

سرانجام، EOS اخیراً یک آلیاژ مس نیکل را به ،وان بخشی از کار خود برای برنامه پایه صنعتی زیردریایی ایالات متحده منتشر کرد. ارتباط بین ایالات متحده و بریت،ا در شراکت سه جانبه AUKUS با استرالیا به این م،ی است که پیشرانه ف،ی AM توسط پایگاه صنعتی زیردریایی ایالات متحده در ایالات متحده احتمالاً قبلاً به بریت،ا گسترش یافته است.

تصویر ویژه: چاپگر سه بعدی AMCM M4K سفارشی Orbex. تصویر از Orbex.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

ناتان رالینگ، مدیر فروش EOS UK، گفت: «بخش تولید بریت،ا همیشه به جلو حرکت کرده و نوآوری را پذیرفته است. [AM] با موادی مانند مس مزایای زیادی برای طراحان محصول ارائه می دهد، اما می تواند برای سازندگان برای کار با آنها سخت باشد. این مرکز جدید تعالی فرآیندهایی را ایجاد و آزمایش خواهد کرد که مزایای مادی را به طور قابل اعتماد و پیوسته در ساخت قطعات در دنیای واقعی تحقق می‌بخشد.

تصویر از AMCM

نیروگاه های تولید مواد افزودنی آلم، (AM). EOS و AMCM با بریت،ا همکاری خواهد کرد دانشگاه ولورهمپتون، خانه مرکز نخبگان برای مهارت های تولیدی (ECMS)، بنیانگذاری مرکز تعالی ،ستان برای AM. تسهیلات جدید در ECMS واقع خواهد شد و تا حدی توسط بریت،ا تامین می شود صندوق نوآوری منطقه ای (RIF).

پروفسور آرون آرجونان، مدیر ECMS این دانشگاه، در بی،ه مطبوعاتی درباره ایجاد مرکز عالی بریت،ا برای AM در دانشگاه ولورهمپتون، گفت: «تاسیس مرکز عالی بریت،ا برای مس AM نشان دهنده یک نقطه عطف قابل توجهی در [AM]، زمینه را برای عصر جدیدی از نوآوری، پایداری و تولید مسئولانه فراهم می کند. پروژه‌های آینده ادغام داده‌های فرآیند لیزر و فناوری‌های یادگیری ماشین و هوش مصنوعی را برای توسعه کارآمد مواد و فرآیند لیزر بررسی خواهند کرد.

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/308881/eos-amcm-join-forces-with-university-of-wolverhampton-to-establish-uk-centre-of-excellence-for-additive-manufacturing/

تقویت زنجیره‌های تامین مس کشور با AM مطمئناً دلیل خوبی برای مق، با انواع مسائل در قلب استراتژی انعطاف‌پذیری معدنی حیاتی است. در همین راستا، بریت،ا و ایالات متحده نیز به طور مش، ممنوع شدند واردات آلومینیوم، نیکل و مس روسیه.