Daring AM: تحقیقات تفنگ نیوجرسی باعث نگرانی در مورد کلیدهای اسلحه گرم پرینت سه بعدی می شود – 3DPrint.com

به گفته این کمیسیون، تمرکز اخیر بر روی سهولت افراد در ساخت سلاح های کشنده، به ویژه دستگاه های تبدیل مسلسل معروف به “سوئیچ” با استفاده از فناوری اولیه چاپ سه بعدی بوده است. این سوئیچ‌ها که به‌،وان یک تکه پ،تیک «بزرگ‌تر از یک بلوک لگو» توصیف می‌شوند، فقط چند دلار هزینه دارند. محققان توضیح دادند که این سوئیچ‌ها سلاح‌های گرم ساده را به سلاح‌های تمام اتوماتیک تبدیل می‌کنند که قادر به شلیک چندین گلوله با یک فشار یک ماشه هستند.

این کمیسیون تحقیقات ایالت نیوجرسی (NJSCI)، یک آژانس ،تی مستقل، در خط مقدم تجزیه و تحلیل افزایش کشف اسلحه ارواح قرار داشته است. یافته‌های آن‌ها حاکی از افزایش چشمگیر سلاح‌های گرم مونتاژ شده از قطعات پرینت سه بعدی و کیت‌های اسلحه، به‌ویژه سلاح‌هایی از برندهایی مانند Polymer80 است. این اسلحه‌های گرم اغلب در دست مجرمان یافت می‌شوند، و به چرخه‌ای از جرایم تکراری در جوامع کمک می‌کنند، و آن چیزی که مامور ویژه NJSCI، ادوین تورس، به ،وان سلاح گرم چندشات توصیف می‌کند، که در دو یا چند رویداد تیراندازی استفاده می‌شود و معمولاً غیر سریالی هستند.

در اوکلاهاما، اداره پلیس لاتون با اولین مورد مربوط به اسلحه پرینت سه بعدی مواجه شد، زم، که متیو پالمر ظاهراً از یک اسلحه گرم پرینت سه بعدی کالیبر 22 در تیراندازی استفاده کرد. مظنون 38 ساله اکنون با یک جرم ضرب و شتم با سلاح خطرناک مواجه است که حدا،ر مجازات آن تا ده سال زندان است.

این حادثه پلیس محلی را تشویق کرده است تا در آموزش و سیاست های خود در مورد استفاده از تفنگ ارواح تجدید نظر کند. به گفته کارشناسان محلی، اگرچه هنوز مشخص نیست که پالمر این سلاح را از کجا و چگونه به دست آورده است، اما به گفته کارشناسان محلی، دسترسی به فناوری های چاپ سه بعدی، همانطور که در دسترس بودن چاپگرهای سه بعدی در فضاهای عمومی مانند کتابخانه ها برجسته شده است، تلاش ها برای تنظیم این سلاح ها را پیچیده می کند. اوکلاهما مقررات اسلحه چاپ سه بعدی ندارد. با این حال، قو،ن فدرال اعمال می شود، مانند قانون سلاح گرم غیرقابل کشف و قانون کنترل اسلحه توسط دفتر الکل، تنباکو، سلاح گرم و مواد منفجره (ATF)، که مست،م آن است که اسلحه‌های گرمی که برای استفاده شخصی تولید می‌شوند، تا زم، که به فروش نرسند یا برای سود استفاده نشوند، نیازی به ثبت یا شماره سریال ندارند.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

سوئیچ پرینت سه بعدی قرمز را می توان در اسلحه گلاک نصب شده مشاهده کرد. تصویر از کمیسیون تحقیقات ایالت نیوجرسی.

CAD به مجرمان

ضبطی از نتایج تحقیقات NJSCI را می توان یافت اینجا.

حادثه “کوچک” د موین

رویدادهای اخیر در سراسر ایالات متحده روند نگران کننده ای را در استفاده از سلاح گرم چاپ سه بعدی در فعالیت های مجرمانه برجسته کرده است. این موارد، از نیوجرسی گرفته تا آیووا و اوکلاهاما، افزایش تولید و استفاده از اسلحه های گرم پرینت سه بعدی در فعالیت های مجرمانه را برجسته می کند. این موارد یک الگوی ثابت را نشان می دهد: مجرمان از ناشناس بودن و سهولت دسترسی ارائه شده توسط تفنگ های ارواح سوء استفاده می کنند. این سلاح‌ها، غیرسریالی‌شده و ردیابی آن‌ها دشوار است، از کیت‌های اسلحه در دسترس و تنظیمات چاپ سه‌بعدی ساخته شده‌اند که چالش‌های مهم و نگر،‌های فزاینده برای سازمان‌های مجری قانون را برجسته می‌کند.

نیوجرسی تحقیق می کند

اداره پلیس نیوجرسی تحقیقاتی را انجام داد و سوئیچ های پرینت سه بعدی را با استفاده از آزمایشگاه بامبو انجام داد. تصویر از کمیسیون تحقیقات ایالت نیوجرسی.

بازرسان آنها را برای فروش در پلتفرم های آنلاین مختلف، از جمله وب سایت های اشتراک گذاری ویدیوی محبوب و سایت های تجارت الکترونیک مستقر در چین پیدا ،د. نه تنها سایت‌ها مستقیماً به هر آدرسی ارسال می‌شوند، بلکه NJSCI دریافته است که اسناد وارداتی محتویات را نادرست نشان داده‌اند و ارسال سوئیچ‌ها را پنهان می‌کنند. این کمیسیون همچنین فاش کرد که حداقل یک شرکت آلم، به فروشندگان بازار سیاه در ایجاد و ارسال سوئیچ به ،یداران کمک می کند.

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/308936/daring-am-new-jersey-gun-investigation-triggers-concern-over-3d-printed-firearm-switches/

گروهبان کارآگاه برایان هالایسیو، کارشناس بالستیک پلیس ایالت نیوجرسی، توضیح داد: “با یک بار فشار دادن ماشه، یک فرد می تواند رگبار گلوله ها را در عرض چند ث،ه به سمت هدف شلیک کند.” حتی ساده‌ترین و ارزان‌ترین نسخه، با جایگزین ، پشتی، یک تپانچه را به یک تپانچه کاملاً خودکار تبدیل می‌کند، پس از نصب آن پشتی، تشخیص آنها اغلب دشوار است. ابتدا لایه پشتی موجود در یک اسلحه گرم برداشته می شود، سپس سوئیچ در جای خود قرار می گیرد، مک،زم میله ماشه را تحت تأثیر قرار می دهد که تضمین می کند تنها یک گلوله در هر بار کشیدن ماشه شلیک می شود.

با استفاده از یک چاپگر سه بعدی استاندارد از آزمایشگاه بامبومحققین نشان دادند که تولید سوئیچ در چند ساعت چقدر آسان است. اگرچه آنها سوئیچ کامل را برای ماندن در محدوده های قانونی چاپ ن،د، اما نمایش آنها نشان داد که این اجزا چقدر سریع و ناشناس می توانند ایجاد شوند.

در دسترس بودن گسترده و قابلیت تولید سریع، چالش‌های مهمی را برای مجریان قانون ایجاد می‌کند، زیرا این سوئیچ‌ها اسلحه‌ها را به‌طور قابل‌توجهی خطرناک‌تر و مدیریت آن‌ها را در موقعیت‌های جنایی دشوار می‌کند. به گفته متخصصان، همچنین، مقامات مجری قانون هنگام مواجهه با مجرمان مسلح به این اسلحه‌های تعویض‌شده در مضیقه هستند، زیرا آنها می‌توانند به طور قابل‌توجهی «اسلحه‌های گرم استاندارد پلیس صادر کنند». هالایسیو در پاسخ به این سوال که آیا دلیلی برای داشتن سوئیچ برای دارندگان قانونی اسلحه وجود دارد یا خیر، خاطرنشان کرد: «هیچ دلیل قانونی وجود ندارد که یک شهروند مطیع قانون سوئیچ داشته باشد، به ویژه که این دستگاه‌ها «سلاح‌ها را به خطر می‌اندازند» و باعث می‌شوند که آنها کمتر قابل اعتماد باشند. برای تماشاگران و عموم مردم دقیق تر و خطرناک تر است.

سه نوع کلید اصلی شناسایی شد: یک کلید پ،تیکی با چاپ سه بعدی برای اسلحه‌های Glock، که جایگزین صفحه پشتی یک تفنگ دستی می‌شود تا امکان شلیک سریع را فراهم کند. سوئیچ انتخابی که می تواند از ف، ساخته شود و به کاربر اجازه می دهد با فشار دادن یک دکمه بین شلیک نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک جابجا شود. و سوئیچ پیوند سریع، که برای تفنگ هایی مانند AR-15 طراحی شده است، که در اشکال چاپ سه بعدی نیز موجود است. ساخت این سوئیچ‌ها نه تنها آسان و ارزان هستند – از 20 تا 40 دلار در بازار سیاه – بلکه شناسایی آنها پس از نصب دشوار است.

پلیس Des Moines در حال جستجوی سلاح های پرینت سه بعدی در یک جنایت است. تصویر با حسن نیت از اداره پلیس Des Moines از طریق فیس بوک.

اول اوکلاهاما

در همین حال، در Des Moines، یک حادثه تیراندازی شامل یک نوجوان، استفاده دیگری از اسلحه گرم پرینت سه بعدی را برجسته کرد. در 9 آوریل 2024، پلیس دو اسلحه پرینت سه بعدی را در صحنه جنایت کشف کرد. طبق اسناد رسمی، افسران گشت دموین به گزارش‌های مربوط به تیراندازی پاسخ دادند و به سرعت جیمیسون دیاز 16 ساله را دستگیر ،د که گفته می‌شود مرد 31 ساله‌ای را که اکنون در بیمارستان بستری بود در شرایط وخیم شلیک کرد. در حالی که منشاء اسلحه های چاپ شده سه بعدی تحت بررسی است، آنها نگر، مداوم مجریان قانون در مورد سلاح های غیرقابل ردیابی را برجسته می کنند که می تواند ردیابی فعالیت های مجرمانه را پیچیده کند.

سوئیچ انتخابگر چاپ سه بعدی در تصویر اول مونتاژ نشده و سپس در تصویر دوم مونتاژ شده است. تصویر از کمیسیون تحقیقات ایالت نیوجرسی.

در حالی که در سطح ایالتی، داشتن سوئیچ جرم محسوب نمی شود، اگر فردی سوئیچ را روی اسلحه قرار دهد، در این صورت داشتن آن سلاح گرم می تواند به ،وان یک مسلسل غیرقانونی متهم شود. از نظر فدرال، سوابقی وجود دارد که سوئیچ ها به خودی خود یک مسلسل غیرقانونی تلقی می شوند و در اختیار داشتن آنها در سراسر کشور تحت پیگرد قانونی قرار گرفته است. با این حال، برای نیوجرسی، تحقیقات به این نتیجه رسید که این وضعیت شکاف مهمی را در مقررات فعلی و نیاز فوری به قو،ن به روز شده برای مق، موثر با این تهدیدات نوظهور برجسته می کند.

سوئیچ پیوند سریع چاپ شده سه بعدی برای AR-15. تصویر از کمیسیون تحقیقات ایالت نیوجرسی.

استماع عمومی در مورد استفاده و روندهای غیرقانونی سلاح گرم در نیوجرسی. تصویر از کمیسیون تحقیقات ایالت نیوجرسی (NJSCI).