CPI ابزار جدیدی برای گزارش آب و هوا برای مشتریان برنامه ریزی می کند

CPI همچنین با Grakom، انجمن دانمارکی که یکی از شرکای ClimateCalc است، برای تعریف یک استاندارد اروپایی برای تولید و خدمات کتاب کار می کند.

«برای آن دسته از مشتری، که می‌خواهند ثبت‌نام کنند، می‌تو،م گزارش‌هایی را اجرا کنیم که انتشارات تولید شده هنگام تولید سفارش‌های ناشران را برای مدت معینی بر اساس استاندارد ClimateCalc نشان می‌دهد. با استفاده از این داده ها، مشتریان می توانند آن را برای سفر خود وفق دهند یا از آن برای رسیدن به اه، توافقنامه آب و هوای پاریس استفاده کنند.

نیکول گفت که برنامه‌های اقدام برای مشتریان می‌تواند شامل، برای مثال، نوع مواد مورد استفاده و انتخاب روش‌های تکمیلی، حمل و نقل کتاب‌ها و مدل‌های زنجیره تامین جایگزین مانند تکمیل خودکار انبار و موجودی صفر باشد.

این گروه قبل از تصمیم به استفاده از ابزار ClimateCalc برای ردیابی، اندازه‌گیری و تأیید انتشار گازهای گلخانه‌ای Scope 3، «با هدف شناسایی مسیری برای کاهش گازهای گلخانه‌ای در محدوده 3»، با مشاوران Ecograf همکاری کرد.

ClimateCalc یک ابتکار مش، از انجمن های صنعتی در سراسر اروپا است که زیر چتر اینترگراف قرار دارند، از جمله BPIF در بریت،ا.

ماریا نیکول، رهبر پایداری CPI، گفت که از کاری که ClimateCalc می‌تواند برای گروه انجام دهد، و اینکه چگونه به ،ب‌وکار کمک می‌کند تا انتشار کربن تولید شده در طول تولید کتاب و راه‌هایی را که می‌تواند به طور بالقوه می‌تواند با ناشران برای کاهش تأثیر کار کند، به درک واصل کند، هیجان‌زده است.

ما از آن به ،وان سکوی پرشی برای ایجاد گزارش CPI Climate Client استفاده می کنیم. این ابزار گزارش جدید برای انتشار تا پایان سال 2023 برنامه ریزی شده است.

انتشارات Scope 1 و 2 در حال حاضر در 16 سایت تولید CPI در سراسر اروپا ردیابی شده است. سالانه بیش از 450 میلیون جلد کتاب تولید می کند.

CPI در نمایشگاه کتاب لندن این هفته به نمایش گذاشته است، جایی که از برخی از جلسات در سالن پایداری حمایت می کند، از جمله میزگردی درباره همکاری با ناشران.


منبع: https://www.printweek.com/articles/cpi-plans-new-climate-reporting-tool-for-clients


گروه CPI با ClimateCalc همکاری کرده است زیرا متخصص چاپ کتاب ردیابی انتشار و گزارش مشتری در سراسر عملیات خود را افزایش می دهد.