Bell & Bain گزینه های جوهر افشان را بررسی می کند

Bell & Bain چاپگر گ،کویی J T،mson Color Printers را در تابستان 2019 ،یداری کرد و یک گروه گردش مالی بیش از 30 میلیون پوند ایجاد کرد.

عرض وب VL از 1680 میلی متر تا 2250 میلی متر است.

کریس اسکالی، مدیر عامل K&B بریت،ا، با انتشار پستی در لینکدین، تصویری از دوچرتی و بیلی توسط یک واحد چاپ بزرگ روتاجت را با ،وان «بهترین راه برای پیش‌بینی آینده، ایجاد آن است».


Bell & Bain در حال بررسی پتانسیل جوهرافشان رنگی به ،وان بخشی از گزینه های سرمایه گذاری آینده خود است.

دوچرتی گفت هفته چاپ: “ما در حال جمع آوری اطلاعات تا حد امکان در مورد فناوری جدید هستیم. ارزیابی می کنیم و سپس حرکت می کنیم.

از آن زمان این دستگاه به خانواده‌ای از محصولات تبدیل شده است: RotaJet L برای کاربردهای تجاری و انتشاراتی، و سری RotaJet L و VL برای کاربردهای صنعتی مانند دکور و بسته‌بندی.

استفان دوچرتی، رئیس چاپخانه کتاب و مجلات گ،کو و کارن بیلی، مدیر عامل، از رویداد اخیر Hunkeler Innovation Days در سوئیس بازدید ،د تا آ،ین فناوری‌هایی را که در آنجا به نمایش گذاشته شده است، ببینند و همچنین به مرکز مطبوعات دیجیتال و وب ،گ و بائر در وورزبورگ، آلمان سفر کرده‌اند. ، برای مشاهده وب پرس جوهرافشان RotaJet.

Bell & Bain یکی از مشتریان قدیمی ،گ و باوئر است و سرمایه گذاری های عمده اخیر شامل دو دستگاه پرس بزرگ Rapida 145 است.

Koenig & Bauer وب اولیه جوهرافشان RotaJet 76 را در Drupa 2012 نشان داد.

«دیجیتال آنطور که فکر می‌کردم طی 20 سال گذشته جابه‌جا نشده است و من هیچ چاپگری را نمی‌بینم که پول نقد از مسیر دیجیتالی خارج شود. گفته می‌شود که ما در اینجا کار می‌کنیم و اگر منصف باشیم، هر دو بسیار تحت تأثیر RotaJet هستیم. این به ما این فرصت را می‌دهد که کتاب‌های کاغذی و کتاب‌های رنگی را نیز به بازار عرضه کنیم… این فضا را تماشا کنید.»

عرض وب برای RotaJet L در هفت گزینه از 777 میلی متر تا 1380 میلی متر ارائه می شود. حدا،ر سرعت چاپ 135 متر در دقیقه یا 270 متر در دقیقه بسته به پیکربندی هد چاپگر دارد. وضوح تصویر 1200dpi است و از جوهرهای رنگدانه پلیمری مبتنی بر آب استفاده می کند.


منبع: https://www.printweek.com/articles/bell-bain-investigates-inkjet-options

K&B حدود نیمی از تاسیسات شناخته شده در بازار دکور دارد، در حالی که تترا پاک به ،وان مشتری نسخه بسته بندی نامیده شده است.