Authentise رشته دیجیتال چاپ سه بعدی را با سه کمک مالی جدید دولتی می بافد – 3DPrint.com

این پروژه AM-Verify، برای تامین مالی توسط و، انرژی ایالات متحده از طریق موسسه نوآوری تولید امنیت سایبری (CyManII)، با هدف تعیین یک معیار جدید در تضمین امنیت و یکپارچگی سیستم های AM. احراز هویت، با همکاری I3D MFG و آدیگورو، وظیفه ایجاد یک سیستم اندازه گیری ایمن و بلادرنگ را دارد که برای شناسایی هرگونه تغییر غیرمجاز یا معرفی نقص توسط موجودات م،ب در سیستم های AM طراحی شده است. هدف این پروژه با ادغام جریان‌های داده‌های تأیید چندگانه در پاسپورت سایبری-فیزیکی توسعه‌یافته CyManII، نه تنها تقویت امنیت سایبری در بخش AM، بلکه به طور قابل‌توجهی افزایش توانایی تولیدکنندگان برای اطمینان از کیفیت محصولاتشان است.

برای اینکه AM و سایر فناوری‌های تولید دیجیتال به ابزاری برای انعطاف‌پذیری زنجیره تامین تبدیل شوند که همه انتظار دارند، صلاحیت و تکرارپذیری ضروری است. برای نشان دادن اینکه تمام جنبه‌های گردش کار مطابق با استانداردهای لازم است، به فناوری‌های نرم‌افزاری مانند آنچه توسط Authentise ارائه می‌شود، نیاز است. در مورد این کمک‌ها، مشارکت نهادهای ،تی بریت،ا و ایالات متحده نشان می‌دهد که همه موارد فوق چقدر برای پذیرش ملی فناوری‌های تولید دیجیتال مهم است. به همین دلیل، می‌توان انتظار داشت شرکت‌هایی مانند Authentise، که تعداد بسیار کمی از آن‌ها وجود دارد، از افزایش بودجه‌ای که به سمت مقاوم‌سازی زنجیره تامین و پروژه‌های بازسازی می‌شود، سود ببرند.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

تیم Open Innovation در Authentise، تحت هدایت سایمون مک کالدین، استارت‌آپ را از زمان آغاز به کار آن در سه سال پیش، به سمت مسیرهای منحصربه‌فردی سوق داده است. مک کالدین اظهار داشت: «Authentise همیشه یک رویکرد نوآوری باز بسیار عمدی را دنبال کرده است که با تعداد بیشماری از شرکا در سراسر جهان برای رسیدگی به برخی از چالش‌های مهم این صنعت کار می‌کند. ما خوشحالیم که هم پروژه و هم شرکای تأمین مالی ما برای ارائه ستون فقرات دیجیتال راه حل ها به ما اعتماد کرده اند. ما برای به اشتراک گذاشتن پیشرفت این پروژه ها و بسیاری از پروژه های دیگر هیجان زده هستیم.

در پروژه دیستوپیا، Authentise در حال همکاری است سیم های دوران، مرکز تحقیقات ساخت پیشرفته در دانشگاه شفیلد، دانشگاه کوئین مری لندن، شرکت تحقیق و توسعه متالورژی صنعتی یون، و هوافضای ،یه، برای پیشروی یک محلول بدون درز و آماده برای استفاده Plasma-DED. این راه‌حل برای پاسخگویی به نیازهای فوری بخش‌های تولید، تعمیر و ساخت مجدد، با تأکید ویژه بر صنعت هوافضا طراحی شده است. Authentise با بهره گیری از تخصص خود در مدیریت گردش کار مبتنی بر داده و صدور گواهینامه دیجیتال، نقشی در ادغام روش های تولید دیجیتال با آ،ین فناوری مواد ایفا خواهد کرد. سرمایه گذاری شده توسط Innovate UK و فعال شده توسط خوشه تولید پیشرفته SMART Eureka، این پروژه با هدف پیشبرد فرآیند Plasma-DED، در دسترس تر و کارآمدتر ، آن برای فعالان صنعت است.

Erica Vlahinos، معاون تولید افزودنی در Authentise، گفت: «این کمک‌ها نشان می‌دهد که Authentise همچنان مرزهای تولید افزودنی را پیش می‌برد تا به تسریع مزایای فناوری مشتریانمان، کاربران AM power کمک کند. ما با هم، فناوری ایمن‌تر و کارآمدتر را ارائه می‌کنیم که آماده نفوذ بیشتر به قلب تولید به‌،وان یک کل است.»

پروژه METAMAT نشان دهنده تلاش Authentise و شرکای آن از جمله NS85، دانشگاه تیساید، دانشگاه لن،تر، و هولدسون، برای رسیدگی به چالش های تولید مرتبط با سازه های شبکه ف،ی. هدف این ابتکار اطمینان از تولید قطعات شبکه ف،ی بسیار کاربردی در مقیاس است. مشارکت Authentise در این پروژه شامل توسعه یک فرآیند یکپارچه سازی بین تولید کنندگان، طراحان و مشتریان، افزایش همکاری و کارایی در سراسر زنجیره تولید است. این پروژه بخشی از بهره وری منابع برای تولید و مواد، دریافت بودجه و حمایت از در ،ستان نوآوری کنید.

همانطور که تولید دیجیتال به ادغام خود در زنجیره تامین صنعتی بزرگتر ادامه می دهد، نرم افزار برای اطمینان از یکپارچگی فناوری در کل گردش کار ضروری است. در میان شرکت هایی که خود را در خط مقدم رسیدگی به این موضوع قرار می دهد، مستقر در بریت،ا است احراز هویت، که سه کمک بلاعوض قابل توجه را دریافت کرده است. با تمرکز بر ساختارهای شبکه، امنیت سایبری، و رسوب انرژی هدایت شده (DED)، این پروژه ها هر دو رشته ای را که Authentise از طریق تولید دیجیتال می بافد و نقش کلیدی که سازمان های ،تی در تسهیل این ملیله تولید ایفا می کنند را نشان می دهد.

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/307353/authentise-weaves-3d-printings-di،al-thread-with-trio-of-new-government-grants/