APS 5 میلیون پوند در تأسیسات پرستون بروک سرمایه گذاری می کند

100٪ متعلق به کارمندان، APS Group در سال 1961 تاسیس شد و به برندها در زمینه خلاقیت و محتوا، ارتباطات مشتری و تجربیات مشتری کمک می کند.

آ،ین محصول جدید دیگر دستگاه Ricoh بود، یک دستگاه مونو Pro V20100، که قادر به چاپ تا 150 متر در دقیقه است.

کیت جدید که به ،وان بخشی از سرمایه گذاری بین آگوست و نوامبر 2022 نصب شد و همه مستقیماً از OEM ها ،یداری شدند، شامل یک خط جوهرافشان رنگی پرسرعت Ricoh Pro VC60000 بود که جایگزین یکی از دو IP5000 رنگی Ricoh موجود شرکت و دو مدل Böwe شد. محفظه های Fusion S،d ​​که توانایی جابجایی 30000 بسته در ساعت را دارند.


APS Group 5 میلیون پوند در تأسیسات 9290 متر مربعی امن ورودی/،وجی پرستون بروک در نزدیکی Runcorn سرمایه گذاری کرده است.

علاوه بر این، یک دستگاه اسپری جوهر افشان جدید MCS Eagle 40 در مرحله مرتب‌سازی نامه، علامت‌گذاری را مستقیماً به پاکت‌ها ارسال می‌کند و زمان چرخه پایین‌دستی را تسریع می‌کند. APS گفت که اعتقاد بر این است که این تنها شرکت چاپ در بریت،ا است که این قابلیت را دارد.

APS همچنین مجموعه‌ای از کیت‌های دیجیتال لیتو و برش و همچنین خطوط چاپ پیوسته را اجرا می‌کند، به‌علاوه تکمیل شامل گیوتین‌ها، خطوط تاشو، خطوط دوخت و قالب‌گیری.

عملیات پرستون بروک شامل یک مرکز ورودی و ،وجی برای شخصی سازی ایمن چاپ و کارت های پ،تیکی است و همچنین یک مرکز تحویل و تکمیل در سراسر کشور است.

اکنون به دنبال توسعه آینده تأسیسات پرستون بروک، از جمله «راه حل مستقل بازیابی فاجعه» است.

APS گفت که می‌خواهد توانایی انجام کارهای کوچک را به همان اندازه کارآمد و مقرون به صرفه حفظ کند که سفارشات بسیار بزرگ را مدیریت می‌کند، بنابراین به طور همزمان یک کارخانه هوشمند را در یک واحد جدید همسایه نصب کرد که از 3000 بسته و کمتر استفاده می‌کرد.

این شرکت بیش از 900 کارمند را در سراسر جهان استخدام می کند و در آ،ین حساب های ثبت شده خود در خانه شرکت ها، برای سال منتهی به 31 ژانویه 2022، گردش مالی 181.3 میلیون پوندی به دست آورد.


منبع: https://www.printweek.com/articles/aps-invests-5m-into-preston-brook-facility

APS گفت که به طور پیوسته در سرتاسر بیماری همه گیر سرمایه گذاری کرده است و بر اساس قابلیت های تاسیسات پرستون بروک است که در سپتامبر 2020 افتتاح شد و قادر به پردازش 500 تا 600 میلیون بسته در سال است.

پرستون بروک همچنین قادر به مدیریت “راه حل های پست هیب، در مقیاس بزرگ” برای طیف وسیعی از بخش ها، از جمله خدمات مالی و بخش عمومی است.

گروه مستقر در استوکپورت، که ارتباطات ایمن با مشتریان را ارائه می دهد، گفت که این سرمایه گذاری به دنبال پیروزی های قابل توجهی در بخش های مالی و ،تی بوده است.

مدیر عملیات گروه APS، استفان گودال، گفت: «داشتن این کارخانه هوشمند در کنار مرکز اصلی عملیات ما به این م،ی است که ما واقعاً می‌تو،م از عهده هر کاری برآییم، مهم نیست چقدر بزرگ یا کوچک. سایت بزرگ‌تر تمام کارهای کم‌تنوع و با حجم بالا را انجام می‌دهد، در حالی که کارخانه هوشمند جدید ما دقیقاً برع، عمل می‌کند و مشاغل با تنوع بالا و حجم پایین را پوشش می‌دهد.