7 مورد برای چک لیست پایان سال کسب و کار چاپی شما


چک مارک های چند رنگ در پس زمینه زرد

برنامه ریزی ،ب و کار پایان سال فرصتی است. این فرصتی است تا ،ب و کار چاپ خود را قدرتمندتر و استراتژیک تر کنید. باید در تمام بخش ها اتفاق بیفتد و به طور سیستماتیک و پیشگیرانه مدیریت شود. آیا پایان سال مالی در شرکت شما اینگونه است؟

در تجربه من، ا،ر شرکت‌های چاپ فرآیند پایان سال مستندی ندارند که به آنها بینش تجاری بدهد و زمینه را برای سال آینده فراهم کند.

من با صاحبان مشاغل چاپی و مشاغل، معاونان فروش و بازاریابی، مدیران فروش و مدیران کلیدی کار می کنم و مشتریانم را برای داشتن یک پروتکل موثر پایان سال “آموزش” می دهم. من در یک لحظه به برخی از موارد مهم در لیست YE خواهم پرداخت، اما ابتدا می خواهم در مورد اینکه چرا برای شرکت های چاپ مهم است که برای پایان سال آماده شوند صحبت کنم.

برای ایجاد یک برنامه فروش و بازاریابی موثر، باید شرکت چاپ خود را از درون بسازید. به این ترتیب، افراد شما افتخار می کنند که برای شما کار می کنند و برای شما می فروشند. یک ،ب و کار خوب، نه فقط در فروش و بازاریابی، به کارکنان در هر بخش انگیزه می دهد.

آماده شدن برای پایان سال می تواند ناراحت کننده، زمان بر و به راحتی به تعویق بیفتد. داشتن نظم و انضباط برای انجام کارهایی که باید انجام شود، به سرعت و به صورت حرفه ای، بخشی از شرکتی است که به جای کشاندن پاهای خود، پیشتاز است.

چه ،ب و کار چاپ شما در 31 دسامبر، 30 سپتامبر یا زمان دیگری بسته شود، توصیه می‌کنم در اوایل سه‌ماهه چهارم شروع به کار بر روی چک لیست خود کنید.

7 مورد برای چک لیست پایان سال شما:

اعداد ابتدایی پایان سال

گزارش نرم شما شبیه گزارشی خواهد بود که بخش حسابداری شما در هفته اول سال مالی جدید هنگامی که سال را پایان می دهید تهیه می کند. می‌تو،د یک صورت‌حساب درآمد از سال تا به امروز یا گزارش دیگری تهیه کنید که بینش لازم را برای برنامه‌ریزی‌تان به شما بدهد. گزارش اولیه باید تمام زمینه‌هایی را که ممکن است نیاز به تنظیم برنامه پرداخت داشته باشید، دریافت چیزی ،یداری شده یا پرداخت در سال مالی، مراقبت از اقلام استفاده کنید یا از دست بدهید و مطمئن شوید که چیزی شما را در معرض خطر قرار نمی‌دهد، پوشش دهد. به ریسک یا هزینه های اضافی. این گزارش های نرم YE را در ماه های نوامبر و دسامبر پس از بسته شدن پایان ماه اجرا کنید و همه مواردی را که نیاز به توجه دارند فهرست کنید.

طرح فروش

چیزی در برنامه فروش شما امسال تغییر کرده است، من آن را تضمین می کنم. ممکن است یک نماینده اضافه کرده یا حذف کرده باشید یا یک تیم پشتیب، استخدام کرده باشید. قلمروها تغییر می کنند. تکنولوژی تغییر می کند. ساختار کمیسیون تغییر می کند ،اصر کوچک فرآیند فروش تکامل می یابند – به ،وان مثال، استفاده از رویکرد تیمی در حساب های نهنگ. همه این بخش‌ها باید در یک سند قرار داده شوند تا بتو،د بر اساس واقعیت‌های کنونی، قدرتمند و آگاهانه وارد سال جدید شوید.

لیست تج،ات

این بسیار آسان برای تولید است و اغلب نادیده گرفته می شود. بخش حسابداری برای اه، مالیاتی به این نیاز دارد. آیا تیم فروش شما می داند که چه قطعاتی از تج،ات اضافه یا حذف شده اند؟ من یک مشتری داشتم که mylar tabbing را به پیشنهادات خود اضافه کرد و هرگز به تیم فروش اطلاع ندادم. آخ!

برنامه ی بازاریابی

شما یک برنامه بازاریابی دارید، درست است؟ درست مانند بخش فروش، همه چیز در بازاریابی تغییر می کند و شما باید فرصت ها را پیش بینی کنید. یک بررسی بازاریابی سالانه از یک متخصص در اواسط سال داشته باشید. فقط آن را در کشو نیندازید و حواس خود را پرت نکنید. از این بینش برای پایان دادن به سال قوی و آماده شدن برای تسلط بر بازار خود استفاده کنید.

بودجه

بودجه شما باید حدا،ر 60 روز قبل از پایان سال مالی نهایی شود. موفقیت شما در تصمیم گیری حول پیش بینی دقیق شما و تیمتان در این سند قدرتمند و آشکار متمرکز است.

چارت سازم،

به خصوص در شرکت های خانوادگی، نمودار سازم، می تواند گسترده و گیج کننده باشد. چه ،ی به چه ،ی گزارش می دهد؟ چرا اینجا یک سوراخ بزرگ در بخش عملیات وجود دارد؟ چه موقعیت هایی باید پر شود؟ چه نقش هایی را می توان با هم ،یب کرد؟ ابتکارات تجاری بزرگ‌تر ما چگونه بر ساختار گزارش‌دهی ما در حال حاضر و در آینده تأثیر می‌گذارد؟

ساختار سازم، شما باید منع، کننده ،ب و کار قوی و سودآوری باشد که می خواهید در آینده داشته باشید، نه ساختار عقب مانده آنچه دیروز بودید. عادات، احساسات، جنگ قدرت، نفس، محافظت از غرامت، و عوامل دیگر می توانند این روند را دشوار کنند، به همین دلیل است که باید سالانه انجام شود. من می‌توانم در پست دیگری بیشتر به این موضوع بپردازم، اما تنظیم مجدد نمودار سازم، شما می‌تواند اثربخشی تیم شما را دو یا سه برابر کند، حتی بدون اینکه فرد دیگری را استخدام کنید. این یک روند استراتژیک سالانه است که نباید نادیده گرفته شود.

ورودی ا،پرت

وقتی با یک مشاور خارجی کار می کنید که این امتیاز را دارد که در داخل شرکت های چاپ مشابه و متفاوت از شرکت شما باشد، از تجربه آنها بهره مند می شوید. به همین دلیل است که من همیشه یک تیم خارجی را به ،وان یک مجموعه چشم اضافی در طول نقاط بحر، در چرخه تجاری سالانه توصیه می کنم. من روی تیم های خارجی با CPA ها، مربیان فروش، مشاوران حقوقی، کارشناسان املاک تجاری، شرکای فروشنده، مشتریان کلیدی و دیگر، کار می کنم که می توانند توصیه های ارزشمندی در مورد چگونگی پایان قدرتمندانه سال خود ارائه دهند. بهترین شرکت ها دارای پروتکل سیستماتیک پایان سال با بازیکنان خارجی هستند.

می تو،د ببینید که چگونه فرآیند پایان سال یک ابزار مهم برای شرکت های چاپ موفق است. بهترین شرکت ها از این به ،وان یک تجربه یادگیری برای هدایت رشد و تقویت اثربخشی، برای تلاش های بازاریابی داخلی و خارجی استفاده می کنند.

پایان سال مالی فرصت من،ی است. از آن به صورت استراتژیک استفاده کنید!

##

پست ماه گذشته را بررسی کنید:

آیا می خواهید پست های بیشتری از سندی بخو،د؟


سندی هوبارد یک استراتژیست بازاریابی و مشاور بازرگ، متخصص در صنعت چاپ. با سندی در ارتباط باشید لینکدین یا در گروه #PrintChat، که او با دبورا کورن مجری آن است.

مثل این:

پسندیدن بارگذاری…
منبع: https://printmediacentr.com/7-items-for-your-print-business-year-end-checklist/