کیت یدکی مزایده مثبت + پس از نصب موفقیت آمیز

به گفته تونی دنینگتون، مدیر ارشد بازرگ، و پایداری، بازسازی Positive+ در اطراف ماشین‌های لات،، که با نصب یک R2000 و دو R800 در اواسط و اوا، سال 2022 آغاز شد، به این م،ی بود که این شرکت به سختی از چاپگرهای قدیمی‌تر استفاده می‌کرد.

او گفت: “هیچ فایده ای ندارد که به خاطر آن چیزها را نگه داریم.” هفته چاپو افزود که او بر اساس اعتبار زیست محیطی فناوری های لات، مبتنی بر آب فروخته شده است.

کیت مازاد در حال بودن است از طریق Surplex به حراج گذاشته شده است.


منبع: https://www.printweek.com/articles/positive-auctions-spare-kit-after-successful-installsدنینگتون افزود که این شرکت به دنبال استخدام چندین کارمند در چند ماه آینده خواهد بود، زیرا از افزایش بهره وری سود می برد.

دنینگتون اضافه کرد که مطمئن نیست فروش تج،ات چقدر برای شرکت محقق خواهد شد.


چاپگر چند رشته ای Positive+ شش دستگاه پرس با فرمت عریض، دو دستگاه لمینیت و دو دستگاه کاتر را پس از نصب یک سری لات، اچ پی مازاد بر نیاز را برای فروش قرار داده است.

تعدادی از کارکنان Positive+ در نمایشگاه چاپ جه، Fespa در ماه مه شرکت خواهند کرد تا سرمایه‌گذاری‌های بالقوه بیشتری را برای شرکت جستجو کنند.

فروش لمینیت‌ها نیز به همین ترتیب با کاهش پ،تیک توسط شرکت انجام شد – در حالی که دو کاتر توسط یک روتر جدید Zund G3 منسوخ شدند: “سریع‌تر است، تمیزتر است، چند کار را انجام می‌دهد و تقریباً خودکار است.” گفت.

او گفت: “ما در حال تغییر کیت خود برای تداوم پایداری هستیم و اکنون عمدتاً به سمت HP حرکت می کنیم. ما واقعاً به همان اندازه سرعت و جوهرهای مبتنی بر آب را انجام می‌دهیم، که ما به آن علاقه داریم.»

سه دستگاه Roland Soljet، یک Océ Arizona 6170 XTS UV Flatbed، یک HP Designjet Z6200 1.5m inkjet و یک چاپگر Mimaki UJV55-320 3.2 متری قابل ،ید هستند.

صادقانه بگویم، ما سرنخی نداریم. ماشین‌ها بیش از آنکه به ارزش اضافه کنند، فضا را اشغال می‌کنند، و وقتی هزینه‌های خدمات و قراردادهای تعمیر و نگهداری را در زم، که ما حتی از ماشین‌ها استفاده نمی‌کنیم در نظر می‌گیریم – خوب، ما نمی‌خواهیم زمان زیادی را صرف فروش کنیم. ماشین‌ها، ما فقط باید ادامه دهیم و تولید خود را ادامه دهیم.»