کوموری ساتون بازنشسته می شود | هفته چاپ

این شرکت “در فهرست دستاوردهای متعدد نیل برای مرکز مرکزی اروپا، تمرکز و تقویت استراتژی فروش اروپا، امکانات فنی، آموزشی و نمایشی است – همه برای اطمینان از اینکه توزیع کنندگان و شرکت های تابعه اکنون از سبد محصولات رو به رشد شرکت سرمایه گذاری می کنند.” گفت.

ساتون در پایان ماه بازنشسته می شود. او گفت که پس از رفت و آمد به هلند به صورت هفتگی، مشتاقانه منتظر است تا زمان بیشتری برای علاقه‌های ورزشی‌اش به فوتبال و کریکت داشته باشد، و به ط،ه گفت که چیزی که او از دست نمی‌دهد این است که ساعت 3 صبح دوشنبه صبح شروع می‌شود.

استیو ترنر، مدیر عامل کوموری بریت،ا نیز به همکار دیرینه خود ادای احترام کرد و گفت: «نیل را حدود 20 سال است که می شناسم. او یک رئیس، مربی و دوست درجه یک بوده و سهم بزرگی در موفقیت کوموری هم در بریت،ا و هم در سراسر منطقه اروپا داشته است.

نقش او به طور مستقیم جایگزین نخواهد شد. در عوض، دو مدیر موجود نقش خود را گسترش خواهند داد: او،یش سوس مدیر ارشد تجاری می شود، در حالی که ریچارد گیلبرتسون با پیوستن هر دو به هیئت مدیره در کنار Erik Achterkamp و Kajita، مدیر ارشد امور تجاری می شود.

در سال 2004، زم، که مارتین ریکاردز، رئیس قبلی فعلی، به یک نقش اروپایی رفت، مدیر عامل بریت،ا شد، و سپس زم، که ریکاردز در سال 2018 بازنشسته شد، ساتون مدیر عامل ،ب و کار اروپایی کوموری شد.

او گفت که مفت، است که کوموری توانسته خود را دوباره اختراع کند و راه حل های جدیدی فراتر از پرس های لیتو اضافه کند، از جمله تج،ات پس از پرس، مواد مصرفی و لوازم، و پرس های دیجیتال.

ساتن گفت هفته چاپ او از دریافت جایزه یک عمر دستاورد که توسط مدیران کوموری، کن سا،ا (رئیس جمهور سابق کوموری اروپا و اکنون رئیس گروه فروش خارج از کشور آن) و رئیس فعلی کوموری اروپا، ایجی کاجیتا، اهدا شد، “بسیار متعجب و متواضع و بسیار ،سند” بود.

«وقتی به نمایش‌های Drupa و Ipex در اوا، دهه 1990 و اوایل دهه 2000 نگاه می‌کنم – خدای من حضور! دروپا بعدی یک آزمایش جالب برای بازار خواهد بود.

مسئولیت‌های او به طور پیوسته افزایش یافت، از جمله فروش هدینگ برای بریت،ا، ایرلند و آفریقای ج،ی.

[ad_2]
منبع: https://www.printweek.com/articles/komori-s-sutton-to-retire

ما خیلی دلتنگ او خواهیم بود و برای او آرزوی بازنشستگی طول، و شاد داریم.

ساتون با تیم کوموری اروپا در تاسیسات خود در اوترخت

کوموری ساتن را به دلیل رویکرد تحلیلی و عمل گرایانه همراه با زیرکی مدیریت فروش و تجارت تحسین کرد.

ساتون در مورد حرفه متنوع خود گفت: “این کار را جالب و سرگرم کننده نگه داشته است – همیشه یک چالش جدید وجود داشته است.

حرفه ساتون دوره ای از تغییرات تکنولوژیکی عظیم در چاپ و همچنین رویدادهای بزرگ جه، و آشفتگی های اقتصادی را در برگرفته است که بر صنعت از جمله بحران مالی و همه گیری تأثیر گذاشته است.


نیل ساتون پس از حدود 30 سال فعالیت در کوموری در پایان این ماه بازنشسته خواهد شد و جایزه یک عمر دستاورد را به ،وان بخشی از ا،اج خود دریافت کرده است.

ساتون در سال 1996 به ،وان مدیر فروش منطقه ج،ی به تولید کننده مطبوعات ژاپنی پیوست.