زیراکس Advanced UK | هفته چاپ


زیرا، Advanced UK، یک ارائه دهنده خدمات چاپ مدیریت شده و سخت افزار و شریک قدیمی زیرا، پلاتینیوم را ،یداری کرده است.

Advanced UK در رویداد PACE که در 25 ژانویه در مرکز نوآوری زیرا، در نزدیکی Uxbridge همراه با PrintIQ، Duplo، Infigo و زیرا، برگزار می شود، شرکت می کند.


منبع: https://www.printweek.com/articles/xerox-acquires-advanced-ukما مشتاقانه منتظر ارائه جامع‌ترین مجموعه خدمات صنعت به مجموعه جدیدی از مشتریان زیرا، هستیم.

ما به‌،وان یک شریک قدیمی زیرا، پلاتینیوم، می‌دانستیم که زیرا، بهترین گزینه برای پیشبرد ،ب‌وکار و ایجاد فرصت‌های رشد متفاوت است.»

Advanced UK علاوه بر ارائه اصلی محل کار خود، مجموعه‌ای از پرینترها و نرم‌افزارهای تولید دیجیتال را از شرکت‌های زیرا، و EFI عرضه می‌کند.

زیرا، که این هفته اعلام شد، گفت که این معامله برای ،ب و کار مبتنی بر Uxbridge به آن امکان می دهد “به صورت عمودی بیشتر یکپارچه شود، به تقویت حضور خود در بریت،ا ادامه دهد و تداومی را برای پایگاه مشتریان Advanced UK فراهم کند”.

مدیر فروش Advanced UK Joe Gallagher افزود: «ما از پیوستن به تیم زیرا، و گسترش خدمات مشتریان خود از طریق خدمات چاپ و فناوری زیرا، بسیار هیجان زده هستیم.

کوین پترسون، رئیس راه‌حل‌های تجاری زیرا، و ،ب‌وکارهای کوچک و متوسط ​​زیرا، بریت،ا، گفت: «با قابلیت‌ها و میراث چشمگیر در چاپ تولید، Advanced UK در حال حاضر یک پایگاه مشتری محلی قوی دارد.

شرایط معامله اعلام نشده است.