دیوید هلند RIP | هفته چاپ

هولوران ادای احترام کرد و گفت: “من حدود 50 سال پیش زم، که مدیر مالی در بسته بندی Bowater بودم، دیوید را ملاقات کردم. ما خیلی خوب بودیم و زم، که من مدیرعامل مک کورکودیل شدم، دیوید را به‌،وان مدیر ارشد بخش کتاب ،ب‌وکار وارد کردم.»

لیندسی اتکینسون، که در زمان تصدی هلند مدیریت Bicester را بر عهده داشت و اکنون با توسعه کارخانه تحت مدیریت Walstead دوباره آن را اداره می کند، گفت که از شنیدن خبر درگذشت هلند ناراحت شد.

او مدتی بود که حالش خوب نبود و در 22 مارس درگذشت.


دیوید هالند، که طیف گسترده ای از نقش های اجرایی را در یک دوره مهم برای صنعت چاپ بر عهده داشت، در سن 75 سالگی درگذشت.

این دو بر روی مجموعه ای از عملیات بین المللی کار ،د که شامل کار مش، در نیجریه بود.

از او همسرش ک، و سه فرزند بزرگش به نام های نینا، سونیا و جیمز به یادگار مانده است.

هالند در پاییز 2012 از گودهد بازنشسته شد.

مراسم یادبود و جشن زندگی هلند ماه آینده در سافولک برگزار خواهد شد.


منبع: https://www.printweek.com/articles/david-،lland-ripهولوران و هالند متعاقباً به تجارت BPCC رابرت ما،ول (که به شرکت ارتباطات ما،ول تبدیل شد) پیوستند و هولوران ،ید مدیریت بال چاپ BPC را در سال 1989 رهبری کرد.

دیوید به ،وان یک مدیر سخت کوش و بسیار بسیار قابل اعتماد بود. او در چرخش ،ب و کار بسیار خوب بود. و او شوخ طبعی بدی داشت.»

هولوران گفت: “ما در آن سه سازمان با هم کار کردیم و در خارج از محل کار با هم دوست شدیم.”

آقا جان گفت هفته چاپ: “از شنیدن در مورد دیوید بسیار ناراحت شدم. او یک غول صنعت چاپ و یک رویا بود که هر کاری که ممکن بود برای موفقیت انجام داد.

در دوران تصدی خود، هالند سرمایه‌گذاری عمده‌ای را در مطبوعات جدید در بال افست وب گودهد BGP، در سایتی که اکنون Walstead Bicester است، رهبری کرد.

من از کار ، با دیوید برای سال‌ها لذت داشتم، از BPCC شروع کردم، سپس Polestar، و بعداً در BGP. او شخصیتی بزرگتر از زندگی بود و در صنعت و مشتریان بسیار مورد احترام بود.»

«دل من برای همسر و خانواده اوست. او یک مرد خانواده فوق العاده مغرور بود.»

در خارج از محل کار، علایق هالند شامل خانواده اش، باب دیلن، باشگاه فولام، غذاخوری خوب و مسافرت بود. او همچنین بسیار اهل مطالعه بود و شعر را دوست داشت.

هالند کار صنعتی خود را در بوواتر آغاز کرد، جایی که با جان هولوران آشنا شد و یک انجمن کاری و دوستی را آغاز کرد که نیم قرن طول کشید.

هالند تقریباً 15 سال در BPC و متعاقباً در Polestar کار کرد. او در سال 2004 از گروه بازنشسته شد، اما دو سال بعد به ،وان معاون رئیس و سپس مدیرعامل گروه گودهد سر جان مادسکی به صنعت بازگشت.

هالند همچنین درگیر فروش Varnicoat به Watmoughs و Andover Press به St Ives در زمان حضورش در McCorquodale بود.