آتش سوزی در چاپگر تخصصی | هفته چاپ

سرویس آتش نش، و نجات لنکاوی گفت که شش ماشین آتش نش، از لن،تر، مورکامب، بولتون-ل-سندز، کارنفورث، به همراه واحد پشتیب، فرماندهی از Fulwood، درست بعد از ساعت 10 شب برای حادثه در سایت S&B Caton Road بسیج شدند.

این یکی از بزرگترین، اگر نگوییم بزرگترین، چاپگرهای پارچه در بریت،ا است و برنده جایزه ملکه برای تجارت بین المللی در سال 2020 شد.

S&B بخشی از گردش مالی 112.2 میلیون پوندی Sanderson Design Group، همراه با بخش تولیدی خواهر، Anstey Wallpaper Company در لافبورو است. این دو کارخانه برای ساندرسون و برای مشتریان شخص ثالث چاپ می کنند.

این تجارت که در سال 1924 تأسیس شد، میراث طول، در چاپ پارچه دارد. اگرچه هنوز چاپ منسوجات چرخشی سنتی و چاپ روی صفحه تخت را ارائه می دهد، تولید به طور فزاینده ای به سمت چاپ دیجیتال با استفاده از جدیدترین کیت جوهر افشان صنعتی Durst حرکت می کند. S&B همچنین مرکز عالی Durst است.

آتش نشانان حدود 5 ساعت در محل حادثه حضور داشتند و با استفاده از 4 دستگاه تنفسی، یک دوربین تصویربرداری حرارتی و دو فروند جت شلنگی، آتش را خاموش ،د.

این آتش سوزی عصر سه شنبه (3 ژانویه) در Standfast & Barracks مستقر در لن،تر رخ داد.

بر اساس گزارش های محلی، آسیبی به این حادثه وارد نشد و S&B دیروز دوباره باز بود.

گروه طراحی ساندرسون در زمان نگارش این مقاله اظهار نظری در مورد این حادثه نداده بود و میزان خسارت آن مشخص نیست. S&B از یک سایت بزرگ کار می کند و محل آتش سوزی فاش نشده است.

[ad_2]
منبع: https://www.printweek.com/articles/fire-at-specialist-printer


یکی از چاپگرهای پارچه برجسته بریت،ا در اولین روز سال جدید دچار آتش سوزی شد.

در بدو ورود، آتش نشانان متوجه شدند که یک ساختمان تجاری کاملا روشن است و از چهار دستگاه تنفسی و دو جت حلقه شلنگ برای مهار آتش استفاده ،د.