Würth خود را بشناسید: مدیر عامل AJ Strandquist در مورد اینکه چگونه افزودنی Würth می تواند چاپ سه بعدی را تغییر دهد – 3DPrint.com

“پاسخ من فقط این است، “خب، چرا که نه؟” همه در مورد تمایل به تبدیل شدن به یک صنعت بالغ صحبت می کنند. اما در دنیای ماشین ابزار، این به م،ای کالا بودن است. فکر می‌کنم ذهنیت مخالف این صنعت را کوچک نگه داشته است. چرا نمی خواهید همه چیز را قابل تعویض کنید؟ دلیل آن اساساً به این دلیل است که شما سعی می کنید مردم را به ا،یستم خود بکش،د، و من متوجه شدم. اما اگر ا،یستم شما یک تراریوم است، نمی تو،د انتظار موفقیت در طبیعت را نیز داشته باشید.

Strandquist شروع کرد: «آنچه ما را به یک تن، منحصر به فرد تبدیل می کند، دو چیز است. یکی از آنها اتصال دهنده ها هستند که درصد زیادی از اجزای یک صورتحساب مواد را تشکیل می دهند، اما به طور متوسط ​​فقط پنج درصد یا چیزی از کل هزینه تولید کننده را تشکیل می دهند. این کاملاً نامتن، با اهمیت محصول نهایی است، زیرا اگر شیب گام رزوه روی یک پیچ هنگام تحویل آن اشتباه باشد و قطعه ش،ته شود، از ما شکایت می شود. به تمام جزئیاتی که برای اطمینان از اینکه پیچ من، در جعبه من، قرار می گیرد و از کیفیت اجباری برخوردار است فکر کنید.

OEM ها در صنعت AM باید مایل باشند که در یک صفحه قرار بگیرند تا این اتفاق بیفتد، و این سؤال آس، نیست. با این حال، رشد پلتفرمی مانند DIS می‌تواند به سرعت بخشیدن به این فرآیند کمک کند و صنعت برای آن وضعیت بسیار بهتری خواهد داشت. وقت آن است که AM یاد بگیرد چگونه در طبیعت زنده بماند. WAG با راهنمای بقا اینجاست.

چیزهای بسیار شگفت انگیزی در صنعت AM وجود دارد، اما یکی از اولین مکالماتی که با یک چاپگر بزرگ OEM داشتم را به یاد دارم. من به آنها گفتم، مرد، “می‌خواهم کامیون‌های باربری را در کارخانه شما پشتیبان بگیرم و هربار اسکیت و اسکید را بردارم.” پاسخ آنها اساساً این بود: “خب، این واقعاً هنوز کار ما نیست.” ما نمی خواهیم یک کالا باشیم.

“این فقط Würth را واقعاً در گله‌داری گربه‌ها خوب می‌کند: ما قطعات را در تابوت‌ها، سه چرخه‌ها و ماشین‌ها قرار می‌دهیم. همه آنها از طریق سیستم ما جریان دارند، و ما باید آنها را به طور متفاوتی ردیابی کنیم، و من باید موارد را به مشتریان خاصی بر،ب گذاری کنم، و هر یک باید ا،امات کیفیت را برای برنامه خاص برآورده کند. برای ما عادی است که با شرکت های بزرگی کار کنیم که نگرش آنها این است که من چگونه تجارت می کنم، این چیزی است که من نیاز دارم، یا آن را به من می دهید یا ،ب و کار ما را به دست نمی آورید.

بنابراین، به طور طبیعی، Strandquist به AM از دریچه مدیریت آنچه که بسیاری آن را کم هیجان‌ترین حوزه زنجیره تامین جه، می‌دانند، می‌نگرد. این به طور مستقیم منجر به تولید محصولی شد که سال‌ها در حال ساخت است، که Strandquist و شرکت آن را به تازگی راه‌اندازی ،د، خدمات موجودی دیجیتال (DIS):

“این به طور مستقیم به دومین مزیت WAG، که مستندسازی است، مرتبط است. چیزی که محصول ما را منحصر به فرد می کند این است که ما در مورد پیش پا افتاده ترین جزئیات دقیق هستیم. ما یک کنگلومرا صنعتی محافظه کار در ج، غربی آلمان هستیم که فروش ما را از اتصال دهنده ها و ارزش افزوده کم می کند، به این م،ی که در جزئیات بسیار خوب هستیم.

تصاویر توسط Würth Additive Group

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

به همین دلیل است که فکر می‌کنم صنعت با ت،یم‌بندی تعریف‌شده بسیار سالم‌تر خواهد بود – این شرکت ماشین‌آلات می‌سازد، آن شرکت مواد می‌سازد، اگر قطعات را توزیع می‌کنید، سپس قطعات را توزیع می‌کنید. شاید AM جادویی باشد! من یک توپ کریستالی ندارم. شاید AM همان ، شاخدار باشد که در آن هر شرکتی که موفق می شود می تواند به تنهایی موفق شود. اما محتمل‌ترین نتیجه این است که از سابقه تاریخی پیروی می‌کند، و چند بازیکن بزرگ با تعداد زیادی از B-Leagues وجود خواهند داشت که همیشه از پاشنه‌های خود غافلگیر می‌شوند. همراه با کادر تامین کنندگان مواد مصرفی همه با منحصر بفرد گزاره‌های ارزشی برای ورود به آن ماشین‌های مختلف.»

“به همین دلیل است که وقتی مشتریان با هر سوال احتمالی در مورد قطعات AM از ما می پرسند، ما این توانایی را داریم که به سادگی به آن به ،وان یک دسته محصول جدید نگاه کنیم. تفاوت های ظریف جدیدی وجود دارد. سلسله مراتب جدیدی برای ایجاد وجود دارد، اما همه چیز فقط در مورد تحویل قطعات و پیگیری آن تحویل است. شما این تخصص را با توانایی ارسال این قطعات به سرتاسر جهان با یک ماده خاص ،یب می‌کنید – ما می‌تو،م این کار را انجام دهیم، زیرا Würth یک توزیع‌کننده صنعتی بزرگ در تمام کشورهای مورد نظر شما است. این ،یب باعث می‌شود که بگویم WAG می‌تواند چراغ برنامه افزودنی یک شرکت خاص را در مقیاس جه، بهتر از هر ،ی روشن کند.»

“به ،وان تامین کننده قطعات – و این دلیل اصلی شروع همه این کارها است – ما درک می کنیم که وقتی یک خط پایین دارید، فرقی نمی کند که یک قطعه هزار دلاری بسازید، یک قطعه پانزده دلاری استراندکوئیست گفت، یا بخشی که ده سنت قیمت دارد. این خط کاهش می‌یابد که مشتریان تأمین‌کننده را نیز مجبور به توقف تولید کند، زیرا در غیر این صورت، آنها باید از صورتحساب مواد خود منحرف شوند، از طراحی خود منحرف شوند و در آن مرحله، مسئولیت پذیر می‌شوند.

با در نظر گرفتن این موضوع، ظرفیت دید داده ها Strandquist استدلال می کند که DIS می تواند در خط مقدم ،یب AM و AM باشد. اصول تولید هوشمند در مقیاس بزرگ. اگر از این منظر به آن نگاه کنیم، به موقع بودن کاری که WAG در تلاش است انجام دهد دقیقاً همان چیزی است که انتشار را بسیار متقاعد کننده می کند. بنابراین، در حالی که Strandquist می‌داند که ممکن است راه‌های دراماتیک‌تری برای ایجاد یک مورد تجاری برای عرضه محصول وجود داشته باشد، او به همان اندازه مطمئن است که خشکی سطح موضوع از بحر، بودن آن نمی‌کاهد:

این وعده ای است که همزمان خسته کننده و جسورانه است. و، به ،وان یک بخش در یک مجموعه که در بیش از 80 کشور جای پایی دارد، WAG یکی از شرکت های کمیاب با شبکه ای است که واقعاً می تواند به چنین وعده ای عمل کند. این مورد به ویژه با توجه به کاربرد جه، اتصال دهنده ها بیشتر است. آنها ممکن است مثل خاک ،ل کننده باشند، اما در همه چیز نیز هستند:

«AM نباید ،وماً روش شماره یک تولید باشد. اما اگر تولیدکنندگان با در نظر گرفتن آن طراحی کنند، می‌توانند این سیستم ،یبی را ارائه دهند که از همه اشکال تولید بهره می‌برد. و این چیزی است که به نظر من منطقی است، اما باید یک برنامه بلندمدت باشد: باید از زمان توسعه یا حداقل زم، که محصول نهایی فروخته می شود شروع شود. من از طرفداران بزرگ این ایده هستم که، برای مثال، وقتی ،ت برای قرارداد بعدی خود برای یک وسیله نقلیه می‌رود، باید در مشخصات خود برای مناقصه بگوید: «نیاز به جایگزینی دیجیتال برای هرچه بیشتر قطعات ممکن است. “”

علاوه بر این واقعیت که تقریباً هر صنعت دیگری به اتصال دهنده ها در مقادیر زیاد و انواع بسیار متفاوت نیاز دارد، سطح پیچیدگی داده درگیر در توزیع موفقیت آمیز اتصال دهنده ها به همین دلیل است که WAG ممکن است ظرف من،ی برای یک پلت فرم موجودی دیجیتال باشد:

در امتداد این خطوط، به نظر می رسد Strandquist نقش من، AM را در تولید، در این برهه از زمان، به ،وان نوعی بیمه نامه فیزیکی می بیند. DIS محصولی است که Strandquist معتقد است می تواند به AM کمک کند تا این وعده را محقق کند.

یک کلمه می تواند آنچه را که او دوست دارد در مورد صنعت AM متفاوت باشد خلاصه کند: کا،ازی. Strandquist می خواهد اجزای چاپی مانند هر کالای دیگری باشد، به این م،ی که چاپگرها نیز باید به اندازه هر کالای دیگری استاندارد باشند. DIS می تواند به OEM ها کمک کند تا با تسطیح زمین بین شرکت هایی که چاپگرها را می فروشند و کار می کنند و مشتری، که فقط می خواهند قطعات ب،ند، به این درجه از استانداردسازی دست یابند. البته، این امر مست،م این است که طرز فکر فروشندگان و ،یداران به یک جهت مشابه تغییر کند:

مدیر عامل شرکت اذعان کرد: «این خیلی هیجان انگیز نیست که بگوییم DIS عمدتاً در مورد کاهش دادخواست و کنترل مجوز است. و هیچ راهی برای دور زدن آن وجود ندارد. اگر قطعه ای برای مشتری، صرف نظر از فرآیندی که برای ساخت آن استفاده می شود، بخشی باشد، همان مسئولیت و مسئولیت تضمین کیفیت با قطعه چاپ شده بر عهده تامین کننده است. مشتری ممکن است اهمیتی نداشته باشد که قطعه چگونه ساخته شده است، اما تامین کنندگان هنوز باید هر آنچه را که در آن قطعه آمده است را در هر مرحله از مسیر مستند کنند. این هرگز تغییر نخواهد کرد.»

مستندسازی فقط یک موضوع فرعی نیست. سال گذشته، هارولد سیرز، که سابقاً از فورد موتورز بود، به من گفت که صدور گواهینامه لوازم یدکی پس از فروش یکی از مسائل اصلی است که باید به آن توجه شود تا قطعات خودروهای پرینت سه بعدی بیشتر مورد استقبال صنعت تعمیر خودرو قرار گیرند. (Strandquist همچنین در گروه ویژه پرینت سه بعدی در Auto Repair Task Force به سرپرستی Sears شرکت می کند.)

AJ Strandquist یک مدیر عامل تولید افزودنی متفاوت (AM) است. او خیلی بیشتر در خانه بود و در یک طبقه مغازه قدم می زد تا اینکه در اتاق هیئت مدیره یک دفتر VC بنشیند. بالا آمدن از طریق صنعت Würthاسترندکوئیست که نزدیک به یک دهه فعالیت اصلی اتصالات و مونتاژ را به عهده داشت، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت شد. گروه افزودنی Würth (WAG) زم، که این شرکت در سال 2021 شروع به کار کرد. اگرچه Würth Industry کارهای دیگری را نیز انجام می دهد، شرکت مادر مستقر در آلمان کار خود را در زمینه اتصال دهنده ها آغاز کرد و رهبر جه، در این زمینه است.

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/308259/know-your-wurth-ceo-aj-strandquist-on-،w-wurth-additive-can-change-3d-printing/