Vpress از کارت ویزیت دیجیتال جدید رونمایی کرد

همه‌گیری به صنعت چاپ ضربه سختی زد. مشتریان کمتر چاپ می کنند، اما [wanting] آیتم های شخصی تر Vdocs نتیجه مشتری، است که خواهان راه حلی هستند که بتوانند با آن کار کنند تا از نام تجاری خود به روشی ایمن و سبز حمایت کنند، با این مزیت که همچنان به تامین کننده چاپ اجازه می دهد تا [create customer] تعامل و فرصت برای [future business] با مشتری خود.»

کلوین بل، مدیر فروش Vpress، گفت هفته چاپ Vdocs برای تکمیل چاپ سنتی و کمک به چاپگرها برای ،ب و کار بیشتر طراحی شده بود.

وی گفت: «کارت ویزیت چاپ شده در ابتدا درب بازکنی برای تامین کنندگان چاپ برای دسترسی به سایر بخش های چاپ مشتریان بود. اکنون Vdocs می‌تواند این کار را انجام دهد، انتظارات مشتریان در بازار را برای راه‌حلی سبز و ،یبی برآورده کند، و گفت،ا را برای فرصت‌های چاپ دیگر باز کند.»

او افزود که چاپگرها با ارائه مجموعه ای گردتر از محصولات دیجیتال و چاپی ،یبی که می توانند مکمل یکدیگر باشند، می توانند با مشتریان خود برای یافتن فرصت های جدید همکاری کنند.

محصول جدید متخصص وب به چاپ، که در اوایل ژانویه پس از هشت ماه توسعه معرفی شد، به مشتریان کمک می کند Vdoc خود را در یک خالق کارت ویزیت مبتنی بر الگو در پلت فرم وب به چاپ Vpress Coreprint بسازند.

د،ل اشمیت، مدیر بازاریابی Vpress، افزود: “ما بسیار هیجان زده هستیم که به چاپگرها کمک کنیم تا پیشنهادات خود را با Vdocs گسترش دهند. این به آنها اجازه می دهد تا انتظارات مشتریان شرکتی خود را برآورده کنند، جریان درآمد جدیدی را اضافه کنند و سهم بازار خود را افزایش دهند.


منبع: https://www.printweek.com/articles/vpress-unveils-new-di،al-business-cards

Vdoc – مخفف سند مجازی – سپس با یک کد QR که شامل تمام جزئیات تماس مربوطه از جمله نام، شماره تلفن، ایمیل و ،وان شغلی است، به تلفن کاربر ارسال می شود. سپس، هنگامی که یک کاربر Vdoc را به اشتراک می‌گذارد، گیرنده می‌تواند مخاطبی را که به‌طور خودکار تولید می‌شود در تلفن خود ذخیره کند.


Vpress از محصول جدید کارت ویزیت دیجیتال خود به نام Vdocs رونمایی کرده است که اطلاعات تماس را به سرعت از طریق کدهای QR در گوشی های هوشمند مشتریان به اشتراک می گذارد.