Visual Print قلب را در درایو خیریه نشان می دهد

این چاپگر تجاری هدف جمع آوری کمک مالی 290 پوندی خود را ش،ت و 540 پوند را پس از کمک های مالی کارکنان، خانواده و دوستان برای ماه قلب BHF تحویل داد.

او افزود: “بیش از 60 سال است که بنیاد قلب بریت،ا تحقیقاتی را تامین می کند که ایده هایی را که زم، شبیه “علمی تخیلی” به نظر می رسید، به درمان ها و درمان هایی تبدیل کرده است که هر روز جان انسان ها را نجات می دهد. اما میلیون ها نفر هنوز منتظر پیشرفت بعدی هستند.

Rachael Hunt، رئیس بازاریابی و توسعه ،ب و کار، توضیح داد: «مطمئناً یک منحنی یادگیری با این جعبه‌های هدیه وجود داشت، زیرا مهم بود که آنها عملکردی داشته باشند و همچنین ظاهر ،مت را داشته باشند.

متیو فلگیت، مدیر عامل کارخانه تقطیر لینکلن، گفت: «ما واقعاً از کل فرآیند راضی بودیم. تیم ویژوال پرینت از ابتدا تا انتها بسیار حرفه ای بودند. آنها خلاصه ما را گرفتند و یک محصول ممتاز را برگرداندند که فراتر از انتظارات ما بود.


منبع: https://www.printweek.com/articles/visual-print-s،ws-heart-in-charity-drive

مل، میک، مدیر مشارکت اجتماعی و جمع آوری کمک های مالی در BHF Lincoln،re & Rutland، گفت که از تلاش های ویژوال پرینت خوشحال است.

آنها برای بازار کریسمس لینکلن تولید می شدند – که می تواند بسیار شلوغ باشد – بنابراین کارخانه تقطیر لینکلن به جعبه ای نیاز داشت که در صورت گذراندن زمان به سرعت درست شود.

هر یک از اعضای تیم در طول ماه فوریه 160000 قدم راه رفت یا دوید که هر گام نشان دهنده یکی از 160000 قدم در لینکلن شایر بود که با بیماری قلبی یا گردش خون زندگی می ،د.


سایت لینکلن ویژوال پرینت و دیزاین، فوریه را صرف جمع آوری پول برای بنیاد قلب بریت،ا (BHF) با چالش های تن، اندام، ماراتن بازی و رانندگی در فروشگاه های خیریه کرد.

اسکات جیمز، رئیس عملیات ویژوال پرینت، می‌گوید: «ما در طول سال برای خیریه‌های محلی و ملی پول جمع‌آوری می‌کنیم، اما با توجه به اینکه فوریه ماه قلب است، احساس کردیم که زمان من،ی برای جمع‌آوری سرمایه حیاتی برای بنیاد قلب بریت،ا است.

کارمندان همچنین در یک «بازی-اتون» 24 ساعته با حمایت مالی شرکت ،د، جایی که در طول شب بیدار ماندند و به انجام بازی‌های رایانه‌ای و ویدیویی پرداختند و در یک رانندگی برای جمع‌آوری اقلام برای فروشگاه‌های خیریه محلی BHF شرکت ،د.

به لطف حمایت شرکت‌هایی مانند Visual Print و Design است که می‌تو،م تحقیقات را ادامه دهیم و درمان‌ها و درمان‌های آینده را کشف کنیم.»

این شرکت که توسط گروه غیرانتفاعی Lincoln،re Food and Drink به کارخانه تقطیر توصیه شده بود، مجبور شد جعبه ای طراحی کند که هم محکم باشد و هم به راحتی توسط مشتری در جای خود تا شود.

“ما کاملاً از ماه گذشته ایم که به لطف سخاوت مشتریان، دوستان، خانواده و تامین کنندگان توانستیم از هدف خود پیشی بگیریم. تیم کار فوق‌العاده‌ای انجام داد، حتی زم، که مجبور بودیم 24 ساعت بیدار بم،م.»

ویژوال پرینت به طور جداگانه روی پروژه‌های جالبی مانند بسته‌بندی سفارشی برای مجموعه هدیه جین کار کرده است که برای تجارت نوشیدنی محلی Lincoln Distillery طراحی و تولید کرده است.