S&W اولین برش لاستیکی Ejection Cleartech در بریتانیا را نصب می کند

X-Pro 1311، با مساحت کار 1.3×1.1 متر، توانایی برش تمام ،تیک های جامد و سلولی را تا 65 s،re، اندازه گیری سختی ،تیک معادل ،تیک خودرو دارد.


S&W Cutting Formes سازنده قالب ناتینگهام اولین پلاتر-کشو-برش Cleartech X-Pro 1311 در بریت،ا را نصب کرده است.

S&W که انواع قالب‌های قالب را ارائه می‌کند، پس از مواجهه با مشکلات در برش قطعات دقیق مورد نیاز برای ،تیک‌های جهشی با چگالی محکم برای قالب‌های برش، دستگاه را در ماه نوامبر نصب کرد.

تصمیم برای سرمایه گذاری پس از آن اتخاذ شد که C&T Matrix، شرکت مادر Cleartech، دستگاه را در محل S&W نصب و به نمایش گذاشت و به شرکت اجازه داد دستگاه را به طور کامل در محل آزمایش کند.

مدیر عامل S&W، مارک بیستال، گفت: “من شگفت زده شدم و تحت تاثیر قرار گرفتم که C&T Matrix ظرف دو هفته پس از مشاوره تحویل و نصب شد. با رابط کاربری آسان، ما در عرض چند دقیقه راه اندازی شدیم.

این دستگاه نه تنها ،تیک‌های جهشی جدیدی را که ما با آن‌ها مشکل داشتیم برش می‌دهد، بلکه ،تیک‌های معمولی ما را نیز با سرعت و دقت بیشتری برش می‌دهد و به ما امکان می‌دهد تا کل محدوده ،تیک‌های جهشی در بازار را تا ارتفاع 20 میلی‌متر پوشش دهیم. تصمیم برای سرمایه گذاری پس از عملکرد دستگاه بالاتر و فراتر از انتظارات ما آسان بود.

Simon Shenton، دکتر C&T Channel Matrix، افزود: “با سالها عرضه این ماشین ها در اروپا و آمریکا، ما معتقدیم که آنها به بازار بریت،ا طیف مدرن، قدرتمند و پیشرفته ای از فناوری های ماشینی به خوبی اثبات شده ارائه می دهند. برای پاسخگویی به نیازهای تمام سازندگان قالب و مناطق طراحی، بزرگ یا کوچک.”


منبع: https://www.printweek.com/articles/s-w-installs-uk-first-cleartech-ejection-rubber-cutter