Steakholder Foods آماده معرفی گوشت‌های جایگزین پرینت سه بعدی به ایالات متحده است – 3DPrint.com

مخلوط گوشت ماهی جایگزین SHFish. تصویر با حسن نیت ارائه شده از Steak،lder Foods.

کیت مخلوط ، مخلوط گوشت ماهی جایگزین SHFish. تصویر با حسن نیت ارائه شده از Steak،lder Foods.

چشم انداز نظارتی برای مواد غذایی پرینت سه بعدی هنوز در حال تکامل است و شرکت ها به طور فعال با مقامات نظارتی مانند FDA کار می کنند تا قبل از شروع تجاری سازی محصولات خود از رعایت استانداردهای ایمنی و انطباق اطمینان حاصل کنند. صنعت گوشت جایگزین در ایالات متحده شاهد پیشرفت هایی در تأییدیه های نظارتی بود، به ویژه با مجوز FDA برای مرغ های آزمایشگاهی توسط FDA. فقط بخور و غذاهای صعودی' گوشت پرورشی در حالی که این تاییدیه ها نشان دهنده یک تغییر بالقوه در بازار آمریکا به سمت محصولات جدید در صنعت گوشت جایگزین است، بسیاری از آنها نگر، هایی را در مورد پایداری گوشت های تولید شده در آزمایشگاه ایجاد کرده اند. با این حال، بدون شک تقاضای رو به رشد برای گزینه‌های غذایی پایدار و اخلاقی، علاقه به گوشت‌های جایگزین، از جمله گوشت‌های گیاهی را افزایش می‌دهد. به همین دلیل است که استارتاپ‌ها در صنعت گوشت جایگزین به مشارکت و همکاری با شرکت‌های فناوری مواد غذایی، موسسات تحقیقاتی و نهادهای نظارتی تمایل دارند تا نوآوری را سرعت بخشند و گوشت‌های گیاهی پرینت سه بعدی و سایر گزینه‌های جایگزین را به بازار عرضه کنند.

غذاهای استیکولدر (Nasdaq: STKH) دو ،یب جدید به نام‌های SHMeat و SHFish ایجاد کرده است که برای پرینت سه بعدی ماهی و محصولات استیک گیاهی طراحی شده‌اند. به گفته Steak،lder Foods، یک مشاور بسیار معتبر و ناشناس تایید کرد که تمام مواد مورد استفاده در ،یب های جدید قبلاً برای استفاده در ایالات متحده تایید شده اند و به این نتیجه رسیده اند. به طور کلی به ،وان ایمن شناخته می شود وضعیت (GRAS)، تعیین شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) ایمنی آنها را برای استفاده در غذا نشان می دهد.

مخلوط SHMeat Beef Steak و SHFish White Fish از محصولات شاخص این شرکت هستند. هدف آنها تکرار طعم و بافت گوشت و ماهی سنتی و در عین حال ارائه یک انتخاب پایدار و اخلاقی به مصرف کنندگان است.

ماشین‌های تولید Steak،lder Foods از دو نوع فناوری چاپ سه بعدی اختصاصی برای تقلید بافت گوشت و ماهی استفاده می‌کنند. یکی از این ها به نام Drop Location in Space (DLS) برای تولید ماهی و غذاهای دریایی برای ایجاد بافت های ظریف استفاده می شود. در همین حال، Fused Paste Layering (FPL) برای تولید گوشت و تکرار بافت فیبری آن استفاده می شود. این فناوری‌ها برای ادغام در کارخانه‌های غذایی سنتی موجود طراحی شده‌اند. ماشین‌ها مطابق با نیازهای صنعت ساخته می‌شوند و در عین حال از سخت‌ترین استانداردهای ایمنی مواد غذایی که توسط گروه مهندسی و طراحی بهداشتی اروپا (EHEDG)، یک کنسرسیوم غیرانتفاعی متشکل از تولیدکنندگان تج،ات، صنایع غذایی، موسسات تحقیقاتی و مقامات بهداشت عمومی.

Steak،lder Foods با هدف پاسخگویی به ذائقه‌های مختلف، همچنین نشان داد که در حال توسعه ،یب‌های دیگری از جمله SHMeat Beef Asado، SHMeat Beef Tender،، SHMeat Beef Flank، SHMeat Chicken Filet و SHFish Salmon است.

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/308519/steak،lder-foods-gears-up-to-introduce-3d-printed-alt-meats-to-the-us/

افزایش قابل توجهی در علاقه و سرمایه گذاری در فناوری چاپ سه بعدی برای گوشت های جایگزین در ایالات متحده وجود دارد. چندین شرکت نوپا و تاسیس شده در حال حاضر در حال بررسی چاپ سه بعدی برای تولید گوشت های گیاهی با بافت ها و طعم های منحصر به فرد هستند. علاوه بر این، پیشرفت‌ها در پرینت سه‌بعدی، ایجاد ساختارها و بافت‌های پیچیده‌ای را که شبیه گوشت‌های سنتی به نظر می‌رسند، امکان‌پذیرتر کرده است. این شامل گزینه‌های گیاهی است که می‌خواهند طعم و حس ده، محصولات گوشتی را تکرار کنند (اگرچه این یکی از سخت‌ترین موانع برای این مبتکران خواهد بود).

توجه به این نکته مهم است که در حالی که مواد تشکیل دهنده این مخلوط ها وضعیت GRAS را دریافت کرده اند، که یک گام مهم در نشان دادن ایمنی مواد است، ممکن است کاملاً معادل تایید FDA برای مصرف نباشد. با این حال، این یک گام مهم در جهت اطمینان از ایمنی و رعایت مقررات مواد غذایی است. شرکت‌ها معمولاً باید قبل از فروش محصولات خود به مصرف‌کنندگان، ا،امات اضافی را برآورده کنند و تأییدیه‌هایی را دریافت کنند، به‌ویژه برای محصولات غذایی جدید مانند مخلوط‌هایی که در جایگزین‌های گیاهی پرینت سه بعدی استفاده می‌شوند. اقدامات اضافی ممکن است شامل اطلاع رس، به FDA در مورد استفاده از این مواد، اطمینان از مطابقت بر،ب های محصول با مقررات FDA (از جمله فهرست دقیق مواد تشکیل دهنده، اطلاعات تغذیه ای و هشدارهای آ،ژن) و انجام بازرسی های تاسیسات تولید مواد غذایی باشد.

کیت مخلوط ، مخلوط گوشت استیک جایگزین گوشت ، SHMeat. تصویر با حسن نیت ارائه شده از Steak،lder Foods.

در حال حاضر، Steak،lder Foods برای اطمینان از همسویی فرآیند تولید خود با استانداردهای نظارتی، از جمله استانداردهای تعیین شده توسط قانون نوسازی ایمنی مواد غذایی (FSMA) شیوه های تولید خوب (cGMPs)، و سایر مقررات لازم که توسط مشاوران توصیه شده است. با ورود به بازار ایالات متحده، این برند مستقر در اسرائیل به طور فعال به دنبال مشارکت با شرکت‌هایی در بخش گوشت و ماهی گیاهی و همچنین تولیدکنندگان سنتی است که به دنبال تنوع بخشیدن و ارتقای محصولات خود هستند. این شرکت معتقد است که این مشارکت ها می تواند به پیشرفت در شکل دادن به آینده ای کمک کند که در آن غذا می تواند برای کره زمین مفید باشد.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

“در حالی که ما ،یبات SHMeat و SHFish خود را به بازار ایالات متحده معرفی می کنیم، در اوج عصر جدیدی در فناوری مواد غذایی قرار داریم. آریک کافمن، مدیرعامل استیک‌هولدر فودز، گفت: فناوری‌های پیشرفته چاپ سه‌بعدی ما فقط گواهی بر نوآوری نیست، بلکه تعهدی به پایداری و سلامت است. “این محصولات نشان دهنده تعهد ما به ارائه گزینه های غذایی به مصرف کنندگان است که نه تنها خوشمزه هستند، بلکه انتخاب های مسئولانه ای برای سیاره ما هستند. ما معتقدیم که ورود ما به بازار ایالات متحده گامی مهم به سوی آینده ای است که در آن غذایی که می خوریم به جامعه ای سالم تر و جه، پایدارتر کمک می کند.