Seurat از فولاد ضد زنگ کم کربن از 6K برای چاپ سه بعدی فلزی واجد شرایط است – 3DPrint.com

همین چند روز پیش، نوشتم که صلاحیت Velo3D در مورد پودر بازیافتی Continuum می‌تواند «جرقه‌ای به سمت واجد شرایط شدن هر پودر به شکل بازیافتی برای استفاده در ماشین‌های دیگر تولیدکنندگان پیشرو مانند AMCM، SLM و EOS ایجاد کند». به نظر می رسد که استارت آپ بوستون سورات پس از داشتن پودر فولاد ضد زنگ واجد شرایط 316L با تمرکز بر پایداری به تحقق این امر کمک می کند. 6K برای فناوری چاپ منطقه ای آن.

توانایی ما در استفاده از ضایعات ماشینکاری، پودرهای استفاده شده، و سایر مواد اولیه بازگرداندن برای طیف گسترده ای از پودرهای ف،ی، ما را از هر تامین کننده پودر دیگر در صنعت از نظر پایداری متمایز می کند. با پشتیب، از کارایی فرآیند UniMelt ما، واضح است که چرا افزودنی 6K به ،وان یک پیشرو در تولید پودر پایدار برای AM در نظر گرفته می شود. مشتریان اکنون دلیل قانع‌کننده‌ای برای همکاری با Seurat برای تولید قطعات دارند که از پایدارترین پودر تولید شده در جهان از 6K Additive پشتیب، می‌کند.

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/307880/seurat-qualifies-low-carbon-stainless-steel-from-6k-for-metal-3d-printing/

من به شدت مشتاق این خبر هستم. ما باید پودر بازیافتی با کیفیت بالا را برای هر ماشین افزودنی اصلی در دسترس قرار دهیم. من نمی توانم منتظر اعلامیه های بیشتر از سوی شرکت های بیشتر در مورد پودرهای اضافی باشم. این یک گام مهم به جلو است. اکنون ما از چاپ سه بعدی نه تنها به ،وان یک انقلاب به خودی خود، بلکه به ،وان چیزی که می تواند به طور قابل توجهی بر چالش های بزرگ عصر ما تأثیر بگذارد، بحث می کنیم. کربن زدایی؟ پرینت سه بعدی می تواند به حل این مشکل کمک کند. نگران سیاره هستید؟ چاپ سه بعدی می تواند به شما کمک کند موشک های خود را بسازید و هیپی های نگران را در عین حال راضی نگه دارید! نگران چین هستید؟ چاپ سه بعدی می تواند به شما کمک کند هر آنچه را که در ایالات متحده نیاز دارید تولید کنید. تولید افزودنی به ،وان یک فناوری توانمند برای چالش های بزرگ زمان ما شناخته می شود.

واضح است که شرکت هایی مانند 6K، Seurat و دیگران از حمایت ،ت استقبال می کنند. مقامات محلی می توانند از طریق آنها مشاغل پردرآمد و تولید کم کربن را به ایالت یا شهر خود بیاورند. در ضمن برای ملت می توانند در احیای پایه صنعتی سهیم باشند. شرکت هایی مانند Continuum و Velo3D نیز مانند Metal Powder Works، SLM، IperionX و دیگران، از پشتیب، قابل توجه Uncle Sam قدرد، خواهند کرد. این سناریو یک فرصت سرمایه را ارائه می دهد. ما در حال مشاهده هستیم که ،ت ایالات متحده در حال تبدیل شدن به بزرگترین منبع تامین مالی برای بازار چاپ سه بعدی است. بنابراین، این روایت‌ها می‌تواند پاسخ قابل توجهی را از سوی ،ت به همراه داشته باشد.

6K بر فرآیند انرژی پاک خود تأکید می کند و بیان می کند که فناوری پ،مای مایکروویو آن نسبت به روش های جایگزین انرژی کارآمدتر است. این شرکت بر این باور است که فرآیند آن، در ارتباط با Seurat، به کربن زدایی کمک خواهد کرد. سئورات به ،ه خود امیدوار است که بتواند “تا سال 2030 تا 100 میلیون تن CO2 را کاهش دهد.” مطالعه ای که توسط 6K تامین شده و توسط شرکت دیگری انجام شده است نشان می دهد که “فرایند UniMelt 6K باعث کاهش 91٪ در مصرف انرژی و کاهش 92٪ در انتشار کربن در مقایسه با فرآیندهای سنتی شد.”

شراکت ما با 6K Additive از چند جهت برای Seurat مفید است. بن فوتوواتی، مهندس فرآیند ساخت افزودنی در Seurat Technologies گفت: نه تنها با تامین کننده ای همکاری می کنیم که می تواند ا،امات کیفیت پودر ما را برآورده کند، بلکه با یک پیشرو در مواد با منبع پایدار همکاری می کنیم که کاملاً با ماموریت کربن زدایی ما مطابقت دارد.

اگر شما به ،وان یک فروشنده OEM و پودر، موفق به ایجاد روایتی فراگیر شوید که شما را برای هر آینده تسلط فناوری ایالات متحده ضروری قرار دهد، می تو،د خود را برای موفقیت بلندمدت آماده کنید. مهم است که به یاد داشته باشید که تغییر از یک شرکت پودر بستر فیوژن به شرکت دیگر ساده نیست. اگر روی قطعات دقیق کار می کنید، به خصوص در صنایع تحت نظارت، نمی تو،د به سادگی پودر را حذف کنید. در برخی موارد، تعویض OEM ها، ماشین ها یا پودرها ماه ها و میلیون ها دلار طول می کشد. بنابراین، سرمایه گذاری و مشارکت ،ت نیز هزینه های آینده ،ت را تضمین می کند. در واقع، این ممکن است به این م،ی باشد که برای برخی موارد دفاعی، ،ت می تواند به طور موثری عملیات خود را بر روی فناوری شما استاندارد کند. این به ،ه خود می تواند به شما در دستیابی به صرفه جویی در مقیاس در سایر مناطق تولید کمک کند. بنابراین، مراقب صلاحیت‌های آتی پودر پایدار و بازیافتی باشید زیرا اینها می‌توانند اعلان‌هایی باشند که آینده روشنی را برای پرینت سه بعدی یا حداقل برای برخی شرکت‌ها در بخش چاپ سه بعدی نشان می‌دهند.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید