Sapphire Curtains برای رشد پس از نصب Vutek ساخته می شود

“ما گسترش داده ایم – هرگز فکر نمی کردم با پرده ها به جایی که در حال حاضر هستیم برسیم، عالی است.”


Sapphire Curtains، سازنده پرده تری، کامیون، پس از نصب چاپگر رول به رول Vutek Q3r، بخش جدیدی را برای همگام با رشد ایجاد کرده است.

او گفت: «ما هنوز مشتریان زیادی داریم که امضای سنتی را دوست دارند.


منبع: https://www.printweek.com/articles/sapphire-curtains-builds-for-growth-after-vutek-install

به گفته مدیر کل مارک ویمن، از زمان نصب چاپگر Vutek Sapphire در مارس 2022، چنین افزایشی در توانایی تولید ضروری بوده است.

مشتریان نیز از زم، که شنیدند نصب شده است، سفارش خود را افزایش داده اند.

با وجود موفقیت چاپگر جدید، ویمن اضافه کرد، با این حال، شرکت از فرآیندهای سنتی دست نخواهد کشید.

ویمن گفت: “ما اکنون در بازار رقابتی تر هستیم.” هفته چاپ.

Sapphire حتی مجبور شده است 55000 پوند در یک فضای ذخیره سازی جدید برای قرار دادن پرده ها سرمایه گذاری کند، تنها از افزایش بهره وری.

بخش جدید تولید پرده در طبقه بالا از 720 متر مربع فضا تشکیل شده است و شامل جوشکارهای جدید، چرخ خیاطی، نیمکت اتصالات و محل جوشکاری کف می شود و قرار است تا قبل از پایان ژانویه تکمیل شود.

پیش از این، این شرکت از شیوه های سنتی امضای دستی برای رنگ آمیزی رنگ روی پرده های کامیون، در کنار چاپ با حلال دیجیتال استفاده می کرد.

ویمن گفت که این شرکت همچنین به دنبال یک دستگاه جدید تولید پرده است که تولید پرده های خود را تا 70 درصد افزایش می دهد – چیزی که قبل از نصب Vutek هرگز امکان پذیر نبود.

“این به ماشین بستگی دارد – واضح است که مردم در مورد این ماشین ها می دانند. بله، من با تابلونویسی با دست نقاشی سنتی بزرگ شده‌ام، اما مشتریان نمی‌خواهند منتظر بمانند، بلکه می‌خواهند وسایل نقلیه‌شان در جاده‌ها بیرون بیاید.»

ما پرس و جوهای زیادی از لینکدین، از رسانه های اجتماعی داشته ایم […]

در حالی که شرکت می‌توانست محصول با کیفیت بالا را تضمین کند، این فرآیند زمان‌بر بود: در حالی که Vutek Sapphire روزانه 14 جفت پرده کامیون را چاپ می‌کرد، قبلاً فقط می‌توانست دو جفت در روز تولید کند و سپس به 24 ساعت اضافی نیاز داشت. زمان گاز زدایی