Print-2-Media سواری آسان پس از نصب SwissQ

تخت مسطح جدید Print-2-Media به این شرکت کمک کرده است تا جهش قابل توجهی در بهره وری داشته باشد. این شرکت که اکنون 20 درصد بیشتر از سال گذشته کار انجام می دهد، از زمان نصب تقریباً به طور کامل اضافه کاری را کاهش داده است.

آن را در نظر گرفته بود که تخت مسطح قدیمی خود را به Canon آریزونا جدیدتر ارتقا دهد، اما دریافت که وقتی هزینه های مادام العمر مانند برق و تعمیر و نگهداری به آن اضافه می شد، آریزونا – که در ابتدا حدود 100000 پوند هزینه کمتری داشت – در نهایت به هزینه شرکت تمام می شد. همینطور در طول پنج سال

او گفت که جاروبرقی سوئیچ نوک پرس نیز کمک بزرگی به تیم بوده است. تخت جاروبرقی Nyala به اندازه زیرلایه تنظیم می شود و سطح چاپ را بدون اتلاف نیرو می پوشاند.

به گفته گلن رایگلی، مدیر Print-2-Media، در جایی که ماشین قبلی این شرکت – یک آریزونای قدیمی 2 متری – نیاز به تمیز ، نازل در طول روز داشت، Nyala 4 به ندرت دچار افت نازل شده است.

Print-2-Media دستگاه را مستقیماً از SwissQprint ،یداری کرد که اولین ،ید آن از این شرکت بود.

دستگاه شش رنگ که در ماه نوامبر با یک واحد رول اختیاری نصب شد، به تیم هشت نفره Print-2-Media اجازه داد تا خطاهای چاپ را تقریباً به طور کامل حذف کنند.

اکنون فروشگاه تابلوهای مدرسه 10 درصد از گردش مالی 1 میلیون پوندی شرکت را تشکیل می دهد.

[ad_2]
منبع: https://www.printweek.com/articles/print-2-media-riding-easy-after-swissq-install

او گفت هفته چاپ: “این شگفت انگیز است، و سرعت یک امتیاز واقعی برای ما است. سهولت استفاده نیز صبح آن را روشن می‌کنید و می‌د،د که فوراً درست می‌شود.»

ریگلی گفت: «بیشتر وقت اضافه مربوط به چاپ بود، زیرا ما نمی‌توانستیم کارها را انجام دهیم.


چاپگر ساینیج و هنرهای زیبای Cornish Print-2-Media از زمان نصب پرس تخت مسطح SwissQprint Nyala 4 UV-LED روند تولید خود را روانتر و سریعتر یافته است.

ریگلی اضافه کرد: «و هر چه ما شلوغ‌تر باشیم، هرچه بیشتر آن را پشت سر بگذاریم، اعداد بهتر به نظر می‌رسند.»

“اکنون فشار روی تکمیل و بسته بندی بیشتر از فشار روی چاپ است، که راه درستی است.”

ما به مدارس می‌رویم و کاغذ دیواری‌ها و ج،‌های زم، تاریخ را انجام می‌دهیم، از این قبیل. ما تا حدودی با زبان اشاره بریت،ایی ارتباط داریم و تعدادی از علائم زبان اشاره را طراحی کرده‌ایم که وارد مدارس می‌شوند.

برای اپراتورها، این فقط شگفت انگیز است. زمان صرفه‌جویی شده از پوشاندن روی تخت بسیار زیاد است، بنابراین این ویژگی به تنهایی ارزش پول را دارد.»

Print-2-Media تا حد زیادی چاپ های مرکز باغ را انجام می دهد، از جمله مقدار زیادی کار POS، اما مطبوعات جدید به شرکت کمک کرده است که برند خود را به نام The Sc،ol Sign S،p که در طول همه گیری توسعه یافته است، پشت سر بگذارد.

آنها واقعاً محبوب هستند، زیرا به سایر بچه‌ها زبان اشاره را آموزش می‌دهد تا بتوانند با سایر کودک، که در آنجا آسیب شنوایی دارند ارتباط برقرار کنند، بنابراین می‌توانند در سکوت کنار هم بایستند و با یکدیگر صحبت کنند.»