NGen 100 میلیون دلار برای تقویت پایداری در تولید کانادا اعلام کرد – 3DPrint.com

با وجود پراکندگی بازار، ا،یستم چاپ سه بعدی ایالات متحده نسبتاً قوی است. اگرچه تولیدکنندگان کانادایی می توانند به ارائه دهندگان خارج از کشور مراجعه کنند، چشم انداز AM داخلی کانادا کمتر توسعه یافته است. در همان زمان، منابع طبیعی کشور، کانادا را به مک، ایده آل برای یک انقلاب تولیدی پیشرفته تبدیل کرد.

درخواست، غیر انتفاعی پشت سر خوشه جه، نوآوری کانادا for Advanced Manufacturing، فراخوان پروژه جدیدی را برای بهبود پایداری زیست محیطی تولید کانادا اعلام کرده است. دوبله شد چالش تولید پایداردر این برنامه، NGen سرمایه گذاری 35 میلیون دلاری، معادل بیش از 65 میلیون دلار از صنعت، برای تسریع پذیرش فناوری های پاک و پیشرفته کانادایی را خواهد دید.

نمونه اولیه کامپوزیت گیرنده نوک صاعقه برای پره های توربین بادی برای کاهش آسیب برخورد صاعقه. تصویر از Markforged.

اگر همه یا هر یک از اینها برای شما مانند تولید افزودنی (AM) به نظر می رسد، پس شما خواننده مشتاق 3DPrint.com هستید. ما چندین سال است که فرصت‌های شرکت‌های چاپ سه‌بعدی را در طرح‌های مورد حمایت ،ت مانند این پوشش می‌دهیم. چیزی که AM را برای این نوع پروژه ها بسیار ایده آل می کند این واقعیت است که می تواند کارایی عملیاتی ا،ر سیستم ها را بهبود بخشد و در عین حال ورودی های انرژی و منابع را نیز کاهش دهد. در برخی موارد، می تواند این کار را با مواد اولیه بازیافتی انجام دهد. به عبارت دیگر، ا،ر معیارهای ذکر شده در فراخوان پروژه NGen را برآورده می کند.

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/308191/ngen-announces-100m-to-boost-sustainability-in-ca،ian-manufacturing/

با در نظر گرفتن همه اینها، رونقی که کانادا تجربه می کند در غیر این صورت می تواند موهبتی برای تولید پیشرفته در این کشور باشد. در آینده، فرصتی واقعی برای خوشه‌های نوآوری جه، کانادا وجود دارد تا نه تنها با یکدیگر، بلکه تعداد فزاینده‌ای از خوشه‌های مشابه که در سراسر جهان ظاهر می‌شوند گرده افش، کنند. برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد فراخوان پروژه، از جمله تاریخ ها و مهلت های کلیدی، معیارهای واجد شرایط بودن، و محدوده برنامه، به سایت مراجعه کنید. صفحه برنامه اختصاصی NGen. همچنین می تو،د با NGen تماس بگیرید [email protected].

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

جیسون مایرز، مدیرعامل NGen گفت: «تولید پیشرفته بسیاری از راه‌حل‌های لازم را برای دستیابی به اه، کاهش انتشار در کانادا ارائه می‌دهد. NGen به دنبال ،یب نقاط قوت فوق‌العاده ما در فناوری پاک، اتوماسیون، مواد پیشرفته و فناوری‌های دیجیتال هوشمند برای توسعه راه‌حل‌هایی برای تولید پایدار است که به نفع کانادا و جهان باشد.

هدف این برنامه حمایت از هدف کشور برای دستیابی به انتشار خالص صفر گازهای گلخانه ای از طریق روش هایی مانند کاهش مصرف انرژی و مصرف منابع طبیعی، افزایش کارایی عملیاتی، کاهش ضایعات، استفاده از مواد بازیافتی و پایدار، بهبود مدیریت چرخه عمر محصول و حلقه بسته است. تولید و پرورش مواد دایره ای. مناطق تمرکز برای برنامه ها باید به موارد زیر اختصاص داده شود:

  • کربن کم – سوخت، مواد اولیه، انرژی – به کار رفته در تولید.
  • اجرای تسهیلات خالص صفر.
  • راه حل های نوآورانه برای تولید گرمای بالا – به کار رفته در تولید.
  • جذب کربن، استفاده و ذخیره سازی – در تولید اعمال می شود.
  • ردیابی و مدیریت انتشار گازهای گلخانه ای در سراسر زنجیره تامین.
  • تولید هوشمند برای افزایش بهره وری و کاهش GHG.
  • مواد سبزتر / دایره ای / پایدار.
  • سایر – برای تأیید صلاحیت با [email protected] تماس بگیرید.

این کشور در حال تجربه یک رونق نفت و گاز است که احتمالاً به ،وان یک منبع کلیدی برای سوخت در کوتاه مدت و میان مدت عمل می کند، زیرا جهان به سمت انرژی های تجدید پذیر تغییر می کند. همانطور که در مقالات دیگر بحث شد، این انتقال ناگه، نخواهد بود، اما احتمالاً نیازمند ،ید از شرکت های سوخت فسیلی است که علیرغم نگر، های معتبر طرفداران محیط زیست، اساساً اقتصاد جه، را حفظ می کنند.

به همین دلیل، لازم است پروژه‌های AM به بهبود بهره‌وری کلی عملیات نفت و گاز کمک کنند، به گونه‌ای که بتوان همان منافع را به پروژه‌های انرژی تجدیدپذیر منتقل کرد. افزایش بهره وری در اجرای هر سیستم انرژی در نهایت تاثیر فعالیت های انس، بر ا،یستم آن را بدون توجه به اینکه چه ورودی به آن فعالیت دامن می زند، کاهش می دهد. به همین دلیل است که قراردادهای اعتبار کربن برای تفاوتی که کانادا اخیراً تصویب کرده است می تواند برای تأمین مالی چنین انتقالی ضروری باشد.

پایه توربین بادی بتنی چاپ شده سه بعدی که با استفاده از چاپگر سه بعدی BOD 2 برای جنرال الکتریک ساخته شده است. تصویر از COBOD.