MetroMail قابلیت های خود را تغییر داده و تقویت می کندMetroMail به CustomerKNECT تغییر نام داده است تا پیشنهادات گسترده‌تر خود را بهتر منع، کند، و این تجارت همچنین هزینه 12 میلیون پوندی خود را آغاز کرده است که شامل ارتقاء تنظیمات تولید کاغذ سفید و حرکت به سمت جوهرافشان شیت‌فید می‌شود.

نام و ظاهر جدید به طور رسمی امروز (1 فوریه) منتشر شد، که همچنین آغاز سال مالی جدید شرکت است.

سو موریسون، شهردار محلی، روبان کارخانه سیهام تغییر نام تجاری CustomerKNECT را در کنار تیم اسمیت، مدیر عامل شرکت، به من،ت این من،ت برید.

اسمیت تنها ده ماه پیش به این تجارت ملحق شد و گفت که به دستاوردهای او و تیم از آن زمان افتخار می کند، از جمله امضای قرارداد از گروه مادر Saga برای برنامه سرمایه گذاری قابل توجه، که شامل خدمات اضافی نیز می شود.

او گفت که نام تجاری جدید فصل جدیدی را برای ،ب و کار رقم زد، با نام جدید نشان دهنده جاه طلبی شرکت برای شریک انتخابی برای همه ارتباطات و نقاط تماس با مشتریان است.

“من هیجان زده هستم و امیدوارم بقیه همکارانم با اشتیاق این دیدگاه را به اشتراک بگذارند. ما روی چیزهایی که در آن مهارت داریم تمرکز کرده‌ایم و قصد داریم رشد کنیم و سرمایه‌گذاری‌مان را جبران کنیم و جریان‌های درآمد جدیدی اضافه کنیم.»

اولین بخش از سرمایه گذاری در حال حاضر انجام شده است، با حدود 60٪ از هزینه های متعهد به “هی متال”.

CustomerKNECT تنظیمات چاپ جوهر افشان Canon خود را با برداشتن سه پرس ColorStream و جایگزینی آنها با دو مدل از جدیدترین نسل Canon ColorStream 8160 و اضافه ، یک پرس جوهرافشان VarioPrint iX 2100 B3 به روز کرده است.

نصب در ماه های نوامبر و دسامبر انجام شد.

ColorStream های جدید 25 درصد سریعتر از دستگاه های قدیمی هستند، در حالی که iX 2100 قابلیت های کوتاه مدت انعطاف پذیری را در اختیار ،ب و کار قرار می دهد. همه دارای وضوح اصلی 1200dpi هستند.

پس از رقابت کارکنان، ColorStreams هرکول و ارشمیدس نامگذاری شدند، در حالی که iX 2100 Thea است.

پرس ها همچنین با گرافیک های سفارشی طراحی شده اند، مانند ،مت های داخلی ساختمان مانند راه پله ها و اتاق های ش،ت. CustomerKNECT با شریک نام تجاری Besley & Copp در تغییر ظاهر کار کرد.

دستگاه های تغذیه با قرقره در حال حاضر در تاسیسات 13000 متر مربعی آن راه اندازی شده اند. هرکول به گونه‌ای پیکربندی شده است که هم با سوراخ‌کننده پویا و هم با سیستم تکمیل آنلاین Hunkeler با ورق‌های ادغام‌شده و برش‌های کامل عمل کند. در صورت ،وم، دستگاه همچنین می تواند رول به رول اجرا کند.

ما همچنین یک استکر 32 اینچی داریم تا بتو،م ورق های بسیار بلند را روی هم قرار دهیم. پل اندرسون، رئیس بخش دیجیتال و سیستم‌ها، توضیح داد: این خط واقعاً انعطاف‌پذیر است.

Archimedes رول به رول اجرا می کند و مجموعه ای از سیستم های تکمیل آفلاین و خطوط بسته بندی کاغذ را تغذیه می کند.

Thea (تصویر زیر) قرار است هفته آینده به طور کامل راه اندازی شود.

iX 2100 سریع و مقرون به صرفه است و بسیار سازگار است. این یک تغییر گام نسبت به چاپگرهای تونر کوچکی است که قبلاً داشتیم. اندرسون توضیح داد: ما کارهایی مانند کارت پستال‌های کاملاً شخصی‌سازی شده، پست‌های یک‌تکه و کتابچه‌های شخصی‌سازی شده را هدف قرار داده‌ایم.

علاوه بر این، خط چاپ رنگی Bluecrest + Messenger با قیمت 300000 پوند با هدهای جوهرافشان تمام رنگی 4.25 اینچی به‌زودی نصب می‌شود. این دستگاه با درج کننده Bluecrest Epic موجود شرکت ادغام خواهد شد و با سیستم اتوماسیون گردش کار سفارشی CustomerKNECT که شامل فناوری Quadient’s Inspire است، مرتبط خواهد شد.

«این یک قابلیت کاملاً جدید است و به این م،ی است که می‌تو،م، برای مثال، چاپ تمام رنگی را به جلوی یک پاکت DL اضافه کنیم. این به ما یک تنظیم کاغذ کاملا سفید شامل پاکت نامه می دهد. مشاغل را می توان کاملا شخصی سازی کرد و با هم ،یب کرد. اندرسون گفت: این بازی را تغییر می دهد.

برخی از کارهای همکاری اخیراً اعلام شده با Lbox Communications به خط جدید Bluecrest خواهد رفت.

CustomerKNECT همچنین در حال اضافه ، خدمات مدیریت ایمن جدید از جمله ایمیل های ورودی و ت،یب رایانه شخصی است. متعلق به Saga به این م،ی است که این شرکت تحت سختی گزارش دهی PLC و حاکمیت FCA عمل می کند و دارای گواهینامه ISO 45001، 14001، 9001 و 27001 است.

،ب و کار 120 کارمند نیز تدارکات چاپی را برای کل گروه انجام داده است. بسته به حجم کاری، به صورت 24 ساعته و 6 ساعته در یک، دو یا سه شیفت کار می کند.

خدمات دیجیتال با ارزش افزوده شامل ویدیوهای شخصی‌شده در صورت تقاضا، کارت‌های عضویت سازگار با موبایل برای جایگزینی پ،تیک و گزینه‌های گیمیفیکیشن که جایگزین کارت‌های ،اش سنتی می‌شوند.

اسمیت افزود: “ما در حال تحریک یک سفر دیجیتالی هستیم که از یک آیتم فیزیکی مانند نامه یا کارت پستال سرچشمه می گیرد.”

“ما به مشتریان می گوییم، اه، خود را به اشتراک بگذارید و اجازه دهید در نتیجه به شما کمک کنیم.”

Parent Saga حدود یک سوم فروش را به خود اختصاص داده است و مشتریان دیگر از جمله ،ید خانه، بیمه خودرو، خدمات مالی و مشتریان تجاری هستند.

اسمیت گفت که گردش مالی در ،ب و کار برای سال مالی که به تازگی به پایان رسیده است، در صورت احتساب هزینه پست، حدود 25 میلیون پوند خواهد بود و شرکت رشد دو رقمی و حاشیه سود را به ،وان بخشی از برنامه های رشد خود هدف قرار داده است.

هزینه 12 میلیون پوندی در طول هفت سال ت،یم خواهد شد.


منبع: https://www.printweek.com/articles/metromail-re،nds-and-boosts-capabilities