Meltio و Accufacture از چاپگر رباتیک فلزی سه بعدی ساخت ایالات متحده پرده برداری کردند – 3DPrint.com

ملتیو با شرکت رباتیک مستقر در میشیگان همکاری کرده است Accufacture برای معرفی کیمیاگر 1، سلول روباتیکی که برای چاپ سه بعدی ف،ی لیزری سیمی ساخته شده در ایالات متحده طراحی شده است. این سیستم جدید نشان دهنده گامی رو به جلو در زمینه تولید مواد افزودنی است و به ویژه برای تولید و تعمیر قطعات ف،ی در صنایعی مانند خودروسازی، هوافضا، معدن و نفت و گاز من، است.

Inside Alchemist 1 cell توسط Meltio و Accufacture. تصویر توسط Meltio.

به طور کلی، مایکل شارپ، مدیر فروش FANUC آمریکا اشاره می کند که کیفیت چاپ DED همراه با حرکت روبات FANUC به Accufacture اجازه می دهد تا بهترین فناوری های هر دو شرکت را در یک بسته لیزری کامل ک، 1 ،یب کند. راه حل Alchemist 1 چاپ سه بعدی W-LMD را ساده می کند تا مشتریان بتوانند روی تولید تمرکز کنند.

در واقع، کیمیاگر 1 برای پاسخگویی به نیازهای سنگین صنایع درگیر در ساخت ف، در مقیاس بزرگ طراحی شده است. به ،وان مثال، سازندگان خودرو و هوافضا می‌توانند قطعات بادوام بسازند که قابلیت اطمینان را می‌طلبد، در حالی که بخش‌های دیگر مانند معدن و نفت و گاز می‌توانند از توانایی ماشین برای تولید قطعات سفارشی و سنگین در صورت تقاضا، افزایش کارایی عملیاتی و کاهش وابستگی به زنجیره‌های تامین بهره ببرند. .

این سیستم برای ادغام سریع در خطوط تولید موجود طراحی شده است. به طور کامل با شش محور مونتاژ می شود FANUC ربات، یک شرکت رباتیک پیشرو با دفتر مرکزی ژاپن، و یک موقعیت یاب دو محوره محصور در یک کابینت ایمن و ضد لیزر. این پیکربندی زمان‌های راه‌اندازی سریع و شروع فوری تولید را امکان‌پذیر می‌کند و زمان انتظار معمول برای چنین نصب‌های پیشرفته‌ای را کاهش می‌دهد. علاوه بر این، این سیستم به صورت رایگان ارائه می شود مجوز برش رباتیک Meltio Space، اگرچه مشتریان انعطاف پذیری لازم برای استفاده از سایر فناوری های برش دهنده را نیز دارند.

در زمینه مواد، Meltio طیف وسیعی از امکانات، از جمله فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، آلیاژهای نیکل، آلیاژهای تیت،وم، آلیاژهای مس و غیره را ارائه می دهد. اینها از انتخاب مواد شخص ثالث تا مواد خود Meltio، از آلیاژها تا سوپرآلیاژها را شامل می شود. در حالی که جزئیات خاصی در مورد در دسترس بودن این مواد با سیستم کیمیاگر 1 فاش نشده است، تطبیق پذیری گزینه های مواد Meltio نشان می دهد که کاربران ممکن است گزینش وسیعی برای انتخاب داشته باشند که سازگاری و کاربرد سیستم را در بخش های مختلف افزایش می دهد.

خاویر فاجاردو، مدیرعامل Accufacture می‌گوید: «سلول کیمیاگر 1 ما نقطه اوج روابط گسترده ما با Meltio و FANUC است که هدف آن گسترش افق چاپ سه بعدی ف،ی با فرمت بزرگ است. با ارائه راه حلی استاندارد شده و از پیش تنظیم شده، هدف ما این است که فرآیند پذیرش را برای مشتریان خود ساده کنیم و در نتیجه نوآوری را در صنایع مختلف تسریع کنیم.

نگاهی به داخل سلول کیمیاگر 1 توسط Meltio و Accufacture. تصویر توسط Meltio.

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/308809/meltio-and-accufacture-unveil-robotic-metal-3d-3d-printer-made-in-the-us/

به گفته این شرکت ها، ،یب بازوی رباتیک و فناوری W-LMD امکان قرارگیری سریع و دقیق ف، را فراهم می کند و آن را برای تولید قطعات پیچیده که همچنین بسیار بزرگ هستند ایده آل می کند. برای پشتیب، از تولید چنین قطعات در مقیاس بزرگ، کیمیاگر 1 با حجم ساخت جادار 3.2 فوت در 6.5 فوت در 3.2 فوت، مجموعا 66.56 فوت مکعب طراحی شده است. اندازه منطقه ساخت با یک یخچال بزرگ قابل مقایسه است و به دستگاه امکان می دهد اجزای قابل توجهی را در خود جای دهد که برای صنایعی مانند خودروسازی و هوافضا بسیار مهم است.

همانطور که شرکت ها همچنان به دنبال راه حل های تولیدی نوآورانه تر هستند، معرفی Alchemist 1 توسط Meltio، Accufacture و FANUC می تواند به قابلیت های تولید کمک کند، راه حل هایی با کیفیت بالا و مقرون به صرفه ارائه می دهد که فرآیندهای تولید را در چندین بخش حیاتی ساده می کند.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

کیمیاگر 1 به دلیل ادغام یک بازوی روباتیک مجهز به فناوری تخصصی رسوب ف، لیزری (W-LMD) Meltio، رسوب مستقیم انرژی، با قابلیت رسوب ف، با سرعت 1 کیلوگرم در ساعت متمایز است. DED) فرآیندی است که با چیدن دقیق مهره‌های جوش بر روی یکدیگر به شکل مفتولی در هنگام وارد شدن به حوضچه مذاب تولید شده توسط لیزر عمل می‌کند. این تکنیک پیشرفته از سیم ف،ی به ،وان ماده اولیه و یک پرتو لیزر دقیق برای ذوب و رسوب مستقیم سیم در مکان‌های مورد نیاز استفاده می‌کند و از سر Meltio استفاده می‌کند. استفاده از سیم جوش مقرون به صرفه به ،وان ماده اولیه نه تنها به کاهش هزینه های مواد کمک می کند، بلکه کیفیت و چگالی قطعه را نیز حفظ می کند.