Meltio از طریق Advanced Robotics پرینت سه بعدی رباتیک بازوی فلزی را به ایتالیا می برد – 3DPrint.com

رشد برای Meltio مورد توجه قرار گرفته است و با ده ها شرکت نرم افزاری برتر برای تشکیل ا،یستم Meltio Engine Software Partners همکاری می کند و شرکای فروش را در همه جا از هند، تایوان و برزیل گرفته تا سنگاپور، لهستان، منطقه DACH و غیره اضافه می کند. با مشارکت با Advanced Robotics، این شرکت در مسیر رشد خود در ایتالیا نیز قرار خواهد گرفت.

محلول AM Meltio از سیم جوش استفاده می کند که تمیزترین، ایمن ترین و مقرون به صرفه ترین مواد اولیه ف،ی است. این شرکت که یک سرمایه گذاری مش، بین Additec و Sicnova است، با ابزارهایی مانند نرم افزار Meltio Horizon و سیستم کالیبراسیون لیزری، بر روی آسان و قابل اعتماد ، پرینت سه بعدی ف،ی برای کاربران خود متمرکز شده است. از طریق مشارکت جدید خود با Advanced Robotics، ادغام ربات موتور Meltio برای بازوهای رباتیک صنعتی برای پرینت سه بعدی و تعمیر قطعات ف،ی، به ویژه برای بازارهای ایالات متحده، ایتالیا و EMEA بیشتر توسعه خواهد یافت.

سیم-لیزر رسوب ف، OEM ملتیوکه در اسپ،ا مستقر است، در چند سال گذشته به شدت در حال گسترش ردپای خود بوده است. اکنون، این شرکت با آ،ین شریک فروش رسمی خود، فناوری تولید مواد افزودنی ف،ی م،ب خود (AM) را به ایتالیا می برد: رباتیک پیشرفته. این اولین شریک فروش ایتالیایی Meltio برای موتور Meltio و سلول ربات ABB است و نقش مهمی در کمک به پشتیب، و توزیع راه‌حل‌های چاپ سه بعدی ف،ی این شرکت در سراسر بازار AM ایتالیا ایفا خواهد کرد.

“به ،وان یک تیم ملتیو، ما خوشحالیم که تلاش های طول، مدت ما برای یافتن یک شریک خوب در ایتالیا سرانجام به نتیجه رسیده است. رباتیک پیشرفته نشان دهنده ،ب و کاری است که به خوبی با فلسفه ما مطابقت دارد. ماسیمو پتروسا، مدیر کشوری Meltio در ایتالیا گفت: شریک با تجربه روی راه حل های مهندسی و صنعتی تمرکز دارد. ایتالیا برای سال‌ها یکی از بازیگران اصلی ف،کاری صنعتی در جهان بوده است – بنابراین مکان خوبی برای رشد Meltio است.

لوکا ورزلتی، مهندس فنی در Advanced Robotics گفت: “ما از شراکت در حال ظهور خود با Meltio هیجان زده هستیم، زیرا این لحظه ای برجسته برای صنعت ایتالیا است.” چه مشتری ما به دنبال یک چاپگر ف،ی سه بعدی معمولی باشد یا یک سیستم چاپ ادغام شده با یک دستگاه CNC یا یک سیستم چاپ سه بعدی بازوی روباتیک برای صنعت که به طور یکپارچه فرآیندهای جمع و تفریق را با هم ،یب می کند و از بهترین جنبه های هر دو فناوری استفاده می کند. یا ادغام با بازوی رباتیک را برای آزادی بیشتر در ایجاد قطعات بزرگ، پیچیده و پوشش‌های نوآورانه بیرونی ترجیح می‌دهد – با Meltio ما هر یک از این سناریوها را مطابقت خواهیم داد. این فناوری امکانات کاملا جدیدی را در تولید قطعات ف،ی باز می کند.

به ،وان یک شریک رسمی فروش، Advanced Robotics برای ایجاد یک ا،یستم محکم برای فناوری ف، AM Meltio در سراسر ایتالیا کار خواهد کرد. برای انجام این کار، بر مشارکت با شرکت‌های ماشین‌آلات ابزار، ادغام‌کننده‌های رباتیک، صنعت، دانشگاه‌ها و مراکز فناوری تمرکز خواهد کرد تا فرصت‌های تجاری جدیدی را برای ف، رباتیک صنعتی AM ایجاد کند. چاپ DED مانند ارائه های Meltio، پتانسیل زیادی برای استفاده نظامی و به ویژه کاربردهایی مانند قطعات تعمیر و گرادیان دارد. همانطور که جوریس پی، در مقاله خود در مورد پیش‌بینی‌های پرینت سه بعدی ف،ی برای سال 2024 نوشت، «می‌تو،م انتظار داشته باشیم که در سال 2024 شاهد صنعتی شدن بیشتر DED فراتر از استفاده فعلی آن در توربین‌های بلیسک باشیم».

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

Advanced Robotics تیمی از تکنسین ها و مهندسان متخصص را برای طراحی، توسعه و نصب کارخانه های رباتیک برای صنایع و کاربردهای مختلف، از جمله ریخته گری، جوشکاری، برش و جداسازی، پالت سازی، کنترل کیفیت و غیره به کار می گیرد. این شرکت اغلب در بخش‌های جدیدتر مانند هوش مصنوعی کار می‌کند تا از کنترل کیفیت قطعات اطمینان حاصل کند و یکپارچه‌سازی فناوری Meltio به این تمرکز کمک می‌کند.

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/307739/meltio-partnering-with-advanced-robotics-for-industrial-robotic-arm-am-in-italy/