HP پلیمر جدید پرینت سه بعدی Arkema را در آستانه AMUG 2024 عرضه کرد – 3DPrint.com

به ،وان یک شرکت کل، HP به طور پیوسته تمرکز خود را بر روی پایداری در سال های اخیر افزایش داده است و بخش چاپ سه بعدی این شرکت نیز از این قاعده مستثنی نیست. در این زمینه، واحد چاپ سه بعدی HP موفقیت خاصی در ایجاد ابزار برای بسته بندی فیبر قالبی داشته است. با توجه به اینکه قابلیت بازیافت یکی از جذابیت های اصلی بسته بندی های فیبر قالبی است، استفاده از PA 12 S برای آن کاربرد می تواند تأثیر بلندمدت قابل توجهی بر دستیابی HP به اه، انتشار گازهای گلخانه ای داشته باشد.

علاوه بر این، طبق گفته HP، PA 12 S می تواند هزینه هر قطعه را در مقایسه با سایر مواد PA 12 کاهش دهد. این مواد تاکنون توسط کاربر، از جمله شرکت خدمات مهندسی مستقر در میشیگان پذیرفته شده است راه حل های دیجیتال Accel، ،ده فروش لوازم ورزشی فرانسوی ده گانه، دفتر خدمات فرانسه گروه ارپرو، و شرکت هلندی AM ماد شدن. HP انتظار دارد PA 12 S در بهار امسال برای سری Jet Fusion 5600 در دسترس قرار گیرد.

شرکت کنندگان در AMUG 2024 می توانند در مورد PA 12 S در غرفه Dia 9، Salon D و همچنین طیف گسترده ای از موضوعات دیگر در طول هفته در ارائه های خودی شرکت اطلاعات بیشتری ،ب کنند.

جلوتر از کنفرانس گروه کاربران تولید افزودنی (AMUG). در شیکاگو هفته آینده (10 تا 14 مارس)، شرکت HP (NYSE: HPQ) یک پلیمر پایدار جدید به نام PA 12 S را برای پرینترهای سه بعدی جت فیوژن 5200 خود اعلام کرده است. با همکاری تامین کننده پیشرو مواد شیمیایی فرانسوی توسعه یافته است آرکما، HP ادعا می کند که PA 12 S دارای نسبت قابلیت استفاده مجدد تا 85 درصد است: “بالاترین نسبت قابلیت استفاده مجدد” از هر ماده PA 12 موجود در بازار.

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/307794/hp-releases-new-arkema-sustainable-3d-printing-polymer-ahead-of-amug-2024/

پیتر ووس، مدیر بازاریابی و محصول در Materialise، در یک بی،ه مطبوعاتی در مورد پلیمر جدید کم‌هزینه و با استفاده مجدد HP PA 12 S، گفت: «کار با HP به ،وان یک مشتری بتا برای PA 12 S یک ،صر مهم در استراتژی ما است. ساختن [AM] از طریق ارائه مواد درجه صنعتی گسترده تر قابل دسترسی است. PA 12 S قابلیت پردازش خود را ثابت کرده است و قطعات ثابتی را با کیفیت سطح عالی ارائه می دهد. ما مشتاقانه منتظریم تا فرصت های برنامه را با مشتریان خود بررسی کنیم. کوئنتین برتوچی، مهندس برنامه‌های کاربردی در گروه Erpro، می‌گوید: «این ماده PA 12 S ،یبی بی‌سابقه از پرداخت سطحی و بهره‌وری را ارائه می‌کند و فرصت‌های تولید جدیدی را در مورد قطعات زیبایی به ما می‌دهد. سطح صاف یک پایه ایده آل برای مراحل بعدی پس از پردازش، تصعید نتیجه نهایی و کاهش هزینه تولید قطعات صاف پیچیده است.

با بازیافت‌پذیری کم‌هزینه و بهینه، می‌توان HP PA 12 S را در فعالیت‌های مربوط به برنامه AM Industrial Navigator، مشارکت شرکت با چندین شرکت AM دیگر که برای اندازه‌گیری و سرعت بخشیدن به ظرفیت AM در یک مکان خاص طراحی شده است، تصور کرد. شرکت، پروژه. به ،وان مثال، چنین شبکه ای می تواند به ویژه در استقرار گسترده تر اقتصادهای چرخشی AM مفید باشد.

تصاویر توسط HP

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

این نسخه یکی دیگر از نقاط قوت HP را برجسته می کند، که با شرکای خود همکاری می کند تا به آنها کمک کند تا به طور دائمی AM را در زنجیره تامین خود بسازند. یکی از پرطرفدارترین کمپین‌های HP در سال گذشته شامل کفش‌ها، از جمله مشارکت با Decathlon برای کف‌های پرینت سه بعدی بود. نکته اصلی فروش آن پروژه این بود که زیره و رویه به هم ،بیده نیستند و بازیافت بسیار آسان‌تری را در پایان چرخه عمر محصول ممکن می‌سازد. مجدداً، پتانسیل Decathlon برای ایجاد این پایه با گنجاندن PA 12 S در فرآیند به این م،ی است که ،ده‌فروش کالاهای ورزشی در مورد قابلیت‌های AM خود چیزی بیش از یک محصول یکباره دارد – یک مورد تجاری قانونی و پایدار دارد. .