ePS Tharstern | هفته چاپ

او افزود: “بسیار خوشحالم که ما به سازم، همفکر رفتیم که اشتیاق ی،، به صنعت و بخش محصولی که ما در آن حضور داریم. چگونه این گام بزرگ بعدی را انجام می‌دهیم، روی ما بوده است. ذهن‌ها برای مدت طول،، چون نمی‌خواهیم ناپدید شویم، می‌خواهیم در اطراف باشیم، و این تصمیم ما را گرفت که اکنون زمان من،ی است.»

دو تیم بزرگ با سابقه و فعالیت زیاد در بازار، صنعت کوچکی است و مردم یکدیگر را می‌شناسند، بنابراین می‌دانستیم که با Tharstern تیمی از متخصصان استثنایی و بسیار مورد احترام را در آغوش خواهیم گرفت، بنابراین ما بسیار خوشحالیم که این فرصت خودش را نشان داد.»

جزئیات مالی این معامله فاش نشده است.

تیم Tharstern به ePS کمک می کند تا ارائه ابر، استراتژی رشد و افزایش ارزش مشتری را ارتقا دهد.

Gaby Matsliach، مدیر عامل ePS گفت: “ما از استقبال مشتریان و کارمندان با استعداد Tharstern در خانواده ePS هیجان زده هستیم.”

گردش کار تجاری بسیار مهم است – باید کار کند و باید اجرا شود، و بنابراین شما به یک سازمان قوی نیاز دارید تا اطمینان حاصل کنید که نوع محصول توسعه یافته و نگهداری می شود و زیرساخت پشتیب، وجود دارد.

“Tharstern در صدر لیست قرار داشت، و بنابراین ما بسیار خوشحال شدیم که شنیدیم که در سمت Tharstern علاقه وجود دارد، و هر دوی ما فرصتی برای ،یب نیروها دیدیم.

صحبت ، با هفته چاپ امروز بعد از ظهر، او اضافه کرد که این حرکت توسط موبئوس انجام نشد، بلکه به دلیل تمایل تارسرن برای پیشبرد تجارت انجام شد.

Tharstern اکنون تحت بخش Print ePS سبد محصولات ePS قرار خواهد گرفت و McMurtrie که به نظارت بر اجرای روزانه آن ادامه خواهد داد، گفت که این شرکت برای پیوستن به ePS “بسیار هیجان‌زده” است و از ارزش اضافی پیوستن به این تجارت مطمئن است. را برای مشتریان خود به ارمغان می آورد.

قرارداد ePS مستقر در پیتسبورگ، پنسیلو،ا برای ،ید Tharstern مستقر در لنکاوی در روز جمعه (24 مارس) تکمیل شد.

ePS گفت این معامله موقعیت خود را در بخش چاپ کوچک و متوسط ​​(SMB) مستحکم تر می کند و در عین حال به تنوع جغرافیایی تجارت و افزودن فناوری های جدید به مجموعه خود ادامه می دهد.

او اظهار داشت: «ePS فناوری، راه‌حل‌ها و دسترسی جه، را دارد تا رشد و موفقیت مستمر در پایگاه مشتریان Tharstern را برای سال‌های آینده فراهم کند.

برای ما، این معامله کاملاً منطقی بود زیرا می تو،د اهمیت MIS را در صنعت مشاهده کنید. واقعا رشد کرده و انرژی واقعی خودش را دارد. اکنون در مرکز ا،ر سازمان ها قرار دارد، این تنها چیزی نیست که مردم به ،وان یک ماشین حساب در کنار هم از آن استفاده می کنند، بلکه محوری است.


نرم‌افزار eProductivity (ePS) ارائه‌دهنده MIS Tharstern Group را برای پیشبرد استراتژی رشد غیرارگ،ک خود و افزایش پیشنهادات مشتری خود به دست آورده است.

Tharstern که در حال حاضر در Colne مستقر است، در تاریخ 1 مه به یک دفتر جدید در نزدیکی برنلی نقل مکان می کند، در اقدامی نامرتبط با تغییر رویه های کاری شرکت از زمان شیوع بیماری همه گیر، و تعداد افراد کمتری اکنون در دفتر کار می کنند.

کیت مک مورتری، مدیر عامل Tharstern، در سال 2014 یک MBO را در این تجارت رهبری کرد که توسط خانه سهام خصوصی Mobeus Equity Partners با یک بسته بدهی و سهام ،یبی حمایت می شد.

Tharstern 52 پرسنل استخدام می کند – که همه آنها به ،وان بخشی از معامله باقی خواهند ماند – و بیش از 600 مشتری دارد، عمدتاً در بریت،ا و جمهوری ایرلند، و همچنین در ایالات متحده، استرالیا و آفریقای ج،ی.

صحبت ، با هفته چاپ امروز بعدازظهر (27 مارس)، معاون توسعه شرکت و استراتژی ePS گای آموس گفت: «برگردیم به زم، که مستقل شدیم. [from EFI] پس از ،ید توسط گروه فناوری سمفونی [in December 2021]، ما استراتژی خود را برای ایجاد یک ePS مستقل قوی به اشتراک گذاشتیم که شامل سرمایه گذاری داخلی و همچنین گسترش دسترسی و گسترش از طریق M&A بود.

ما به حمایت از مشتریان فعلی Tharstern با همان شور و شوقی که انتظار داشتند ادامه خواهیم داد و مشتاقانه منتظریم تا با استفاده از حضور جه، ePS، دانش صنعت و سبد محصولات غنی، ارزش بیشتری برای آنها فراهم کنیم.

در ماه ژانویه، ePS کنفرانس و رویداد صنعتی جدید Connect کاربر خود را در ، وگاس برگزار کرد که با استقبال خوبی از سوی شرکای نمایشگاه و شرکت کنندگان مواجه شد.


منبع: https://www.printweek.com/articles/eps-acquires-tharstern

«MIS اکنون یک تجارت جه، است، بنابراین برای اینکه Tharsterن به آن دسترسی جه، برسد، به یک پلت فرم جه، برای انجام این کار نیاز دارد. و ePS، با ارتباطات و حضور جه، خود، به شما امکان می‌دهد مهارت‌ها و دانش‌های ما، و محصولات و پایگاه مشتریان را به دست آورید و آن را به سطح جدیدی ببرید.