ECO3 به عنوان نام جدید Offset Solutions معرفی شدOffset Solutions برای آینده جدید خود به ،وان یک تجارت مستقل به ECO3 تغییر نام داده است.

فروش بخش سابق آگفا به گروه سهام خصوصی اورلیوس در اوایل این هفته به پایان رسید.

امروز (6 آوریل)، نام تجاری جدید برای کارمندان ECO3 در سراسر جهان معرفی شد.

این ،ب و کار حدود 1600 نفر را در بیش از 30 کشور استخدام می کند. سال گذشته 779 میلیون یورو (684 میلیون پوند) فروش داشت.

نام ECO3 قبلاً در ارتباط با رویکرد فناوری شرکت متمرکز بر محیط زیست، اقتصاد و راحتی بیشتر استفاده می شد.

گای دزمت، رئیس بازاریابی و برنامه‌های کاربردی گفت: «ما ماه‌ها روی این موضوع کار کرده‌ایم و نام رازی کاملاً پنهان‌شده بود.

«نام جدید ما کاملاً مورد استقبال کارمندان قرار گرفته است. ما اکنون بخشی از اورلیوس هستیم و مردم از این بابت احساس بسیار خوبی دارند، زیرا اورلیوس از همان روز اول به صراحت اعلام کرد که جاه‌طلبی آن‌ها رشد ،ب‌وکار به طرق مختلف است.

تسمه برند ECO3 ‘شما چاپ می کنید. ما اهمیت میدهیم.’

دسمت افزود: «ما تاکید می‌کنیم که می‌خواهیم به ارزش‌آوری برای مشتریان ادامه دهیم» و اشاره کرد که هویت برند شامل ،اصر CMYK نیز می‌شود.

ما لوگو را با رنگ های CMYK به ،وان ادای احترام به صنعت چاپ ،یب کرده ایم. دسمت توضیح داد که بازتولید رنگ چیزی است که ما دهه‌ها بر آن مسلط بوده‌ایم.

ECO3 دارای سایت های تولید بشقاب در آلمان، آمریکای ج،ی و چین است. این شرکت سالانه حدود 95 متر مربع بشقاب در سراسر جهان می فروشد و ادعا می کند که در بازار بشقاب در اروپا و آمریکای لاتین موقعیت پیشرو دارد.

طیف محصولات آن همچنین شامل طیف قابل توجهی از نرم افزارها و ابزارهای گردش کار، به همراه سیستم های CTP، فیلم های هنرهای گرافیکی، تصحیح و مواد شیمیایی است.

تیم‌های توسعه نرم‌افزار ECO3 در اسرائیل و در مقر آن در Mortsel قرار دارند، جایی که همچنان در پردیس Agfa مستقر خواهند بود.

فردریک دیهینگ، رئیس فروش جه، اظهار داشت: “در حالی که برند، لوگو و رنگ‌های ما تغییر می‌کند، هیچ چیزی برای مشتریان ما تغییر نخواهد کرد. آنها می‌توانند همچنان به مدیر حساب مورد اعتماد خود و مهندس خدمات، به سبد محصولات نوآورانه‌ای که از ECO3 ،یداری می‌کنند، اعتماد کنند. بالاترین ارزش در محصول و خدمات. از این رو شعار ما: شما چاپ می کنید. ما اهمیت می دهیم.”

فروش 92 میلیون یورویی به اورلیوس در پایان آگوست 2022 مورد توافق قرار گرفت و به دلیل پیچیدگی‌های موجود، نهایی شدن آن بیشتر از آنچه در ابتدا در نظر گرفته شده بود طول کشید.

شریک اورلیوس، کریستین تبروک، مدیرعامل موقت می شود تا زم، که مدیرعامل دائمی جدید منصوب شود، در حالی که بقیه تیم مدیریت و سازمان بدون تغییر باقی می مانند.


منبع: https://www.printweek.com/articles/eco3-unveiled-as-new-name-for-offset-solutions