De La Rue پس از یک هشدار سود دیگر مخزن را به اشتراک می گذارد

این گروه نتایج خود را برای سال منتهی به 25 مارس در 31 مه اعلام خواهد کرد.

قیمت سهام De La Rue پس از شوک افتتاحیه کمی بهبود یافت، اما همچنان نزدیک به 30.5 درصد کاهش یافت و در ساعت 9 صبح به 34.77p (بالاترین سطح 52 هفته 118.80p) رسید.


سهام در De La Rue بلافاصله بیش از یک سوم از ارزش خود را از دست داد پس از اینکه گروه در حال مبارزه با انتشار یک به‌روزرس، معاملاتی که حاوی هشدار سود دیگری بود، همراه با اعتراف به اینکه در حال مذاکره با بانک‌ها در مورد پیمان‌های خود است.

هیئت مدیره De La Rue که در حال حاضر توسط سرمایه گذار فعال Crystal Amber Fund مورد انتقاد قرار گرفته است، با علامت زدن “درجه قابل توجهی از عدم اطمینان در اطراف چشم انداز”، گفت که سود عملیاتی تعدیل شده کل سال برای سال مالی 2024 احتمالا “در محدوده 20 میلیون پوندی پایین” خواهد بود. .

همچنین امیدوار است که با دریافت مجوز از متولی طرح بازنشستگی De La Rue برای به تعویق انداختن کمک تعمیر ،ری بودجه 18.75 میلیون پوندی، فضای مالی بیشتری به دست آورد.

کریستال امبر خواستار برکناری کوین لوزمور، رئیس De La Rue شده است.

در پاسخ به به‌روزرس، معاملات، ریچارد برنشتاین، مدیر کریستال امبر، در توییتی نوشت: «در ماه دسامبر، ما به مدیران نوشتیم که واضح است که دید کافی وجود دارد که فعالان بازار باید به‌روزرس، شوند که چشم‌انداز درآمد و سود بسیار بدتر از توافق است. آیا هیئت فقط دیشب آگاه شد؟»

در آ، هفته عید پاک، بی‌بی‌سی از آثار چاپی بانک ،ستان در دبدن، جایی که De La Rue شروع به چاپ کتاب جدید کرده است، گزارش داد. اسکناس های شاه چار، سوم. قرارداد De La Rue برای بهره برداری از این تاسیسات تا سال 2028 اعتبار دارد.[ad_2]
منبع: https://www.printweek.com/articles/de-la-rue-shares-tank-after-another-profit-warning

هنگامی که بازار سهام صبح امروز (12 آوریل) باز شد، قیمت سهام De La Rue بلافاصله با بیش از 34٪ سقوط کرد و به پایین ترین سطح 52 هفته اخیر 32.80p رسید.

De La Rue سه اخطار سود در طول سال 2022 صادر کرد و پنج ماه پیش گفت که انتظار می‌رود سود عملیاتی تعدیل‌شده کل سال 30 تا 33 میلیون پوند باشد، در حالی که تحلیلگران ،ن می‌زنند حدود 36 میلیون پوند باشد.

به روز رس، معاملات امروز بیان کرد که رقم عملیاتی تعدیل شده اکنون احتمالاً “درصد تک رقمی متوسط ​​کمتر از انتظارات بازار” است.

در آ،ین ارزیابی اکچوئری این طرح در دسامبر 2019، این طرح 190 میلیون پوند ،ری داشت. برنامه بهبود توافق شده شامل پرداخت 15 میلیون پوند در سال (قابل پرداخت سه ماهه به صورت معوقه) از 1 آوریل 2020 تا 31 مارس 2023 و سپس پرداخت 24.5 میلیون پوند در سال (سه ماهه معوقه) از 1 آوریل 2023 تا 31 مارس 2029.

این گروه گفت که تقاضا برای اسکناس در کمترین سطح خود در بیش از 20 سال گذشته بوده است، زیرا رکود بر بخش ارزی آن تأثیر گذاشته و منجر به “درجه قابل توجهی از عدم اطمینان از نظر چشم انداز سال مالی 24” شده است.

د لا رو در مورد بال اسکناس‌هایش نیز گفت که «eنشانه‌های دلگرم کننده حاکی از آن است که بازار در حال بهبود است، اگرچه زمان هر گونه بهبودی نامشخص بود.

در این بی،ه آمده است: «شرکت در حال مذاکره با بانک‌های وام‌دهنده خود در رابطه با جستجوی اصلاحیه‌ای در قراردادهای بانکی خود است که منع،‌کننده چشم‌انداز تجدیدنظر شده و همچنین منع،‌کننده افزایش هزینه‌های مالی شرکت ناشی از نرخ‌های پایه بالاتر بانک ،ستان است».

این گروه که قبلاً با حسابرس، که ابهام مادی در مورد توانایی De La Rue در انجام تعهدات بانکی خود را مطرح کرده بودند، مخالفت کرده بود، امروز این گروه نیز مجبور شد بپذیرد که این موضوع اکنون یک مشکل است.

هشدار سود De La Rue: در ماه دسامبر، ما به مدیران نامه نوشتیم که واضح است که دید کافی وجود دارد که فعالان بازار باید به روز شوند که چشم انداز درآمد و سود بسیار بدتر از اجماع است. آیا هیئت فقط دیشب آگاه شد؟

— ریچارد برنشتاین (@CrystalAmberRB1) 12 آوریل 2023

اگرچه De La Rue گفت که انتظار دارد فروش در بخش احراز هویت برای اولین بار به بالای 100 میلیون پوند برسد، اما این بخش از تجارت نیز تحت تأثیر کاهش فروش رایانه های شخصی در سراسر جهان قرار گرفته است، به طوری که فروش رایانه های شخصی احتمالا تا سال آینده بهبود نخواهد یافت. تحلیلگران IDC