De La Rue، زیر آتش، مدیر مالی موقت را منصوب می کند


De La Rue یک مدیر مالی موقت را به جای راب هاردینگ منصوب کرده است که در ژانویه پس از کمتر از سه سال حضور در این نقش، جدایی خود را اعلام کرد.

اندروز سومین مدیر مالی گروه در کمتر از سه سال است.

هاردینگ که قصد دارد به PayPoint بپیوندد، به ،وان مدیر شرکت در طول دوره اخطار شش ماهه خود برای کمک به انتقال منظم به خدمت ادامه خواهد داد.

Clive Vacher، مدیر عامل De La Rue گفت: “ما خوشحالیم که چار، به ،وان مدیر مالی موقت به De La Rue ملحق می شود. تجربه گسترده او با توانایی اثبات شده برای رهبری تغییر و تحول در سطح اجرایی برای ما ارزشمند خواهد بود. به تقویت و اصلاح گروه ادامه دهید.”

دیروز (5 آوریل)، کریستال امبر در کمپین خود برای تغییر در De La Rue با نامه‌ای به سهامداران با ،وان «طرح چرخش ناموفق، نگر،‌های اصلی حاکمیت و نظارت و عملکرد ضعیف مزمن قیمت سهام در DLR نیاز به جایگزینی رئیس دارد» اقدام به شلیک بیشتر کرد.

اندروز اخیراً معاون ارشد تجارت Airframes در Meg،t بود و قبل از آن نقش‌های ارشد مالی در Ingram Micro و GSK را بر عهده داشت.

در زمان نوشتن این مقاله، De La Rue هیچ اظهارنظر دیگری در مورد وضعیت کریستال کهربا نگفته بود.


منبع: https://www.printweek.com/articles/under-fire-de-la-rue-appoints-interim-cfo

کریستال آمبر همچنین ادعا کرد که ،ب و کار پلیمری De La Rue مطابق انتظار عمل نمی کند و اظهار داشت: «ارائه نتایج موقت در نوامبر 2022 به خط دوم پلیمر این شرکت در West،ughton «کاملاً عملیاتی» اشاره داشت. این شرکت نتوانست فاش کند که این خط از بین رفته است زیرا هیچ سفارشی وجود ندارد که نیاز به تکمیل داشته باشد. این به دنبال 20 میلیون پوند سرمایه گذاری است.

چار، اندروز در 11 آوریل به گروه چاپ امنیتی می پیوندد – که در حال حاضر به دلیل عملکرد آن از سوی سرمایه گذار فعال کریستال امبر مورد انتقاد قرار گرفته است – و بخشی از تیم رهبری اجرایی گروه خواهد شد، اما مدیر این تجارت نخواهد بود.