CWU: هیئت رویال میل امروز درباره بحران اختلاف تشکیل جلسه می دهد

رویال میل بخشی از خدمات توزیع بین‌المللی PLC (IDS) است که در صورت وارد شدن یا احتمال ورود هر بخشی از فعالیت‌های خود به ورش،تگی، باید اعلامیه بورس اوراق بهادار را اعلام کند.

گفتگوی آنلاین دوشنبه در مورد یک حرکت احتمالی ،ت تا اواسط هفته به تیتر اخبار رسانه ملی تبدیل شده بود.

بدون هیچ نشانه ای از توافق با اتحادیه کارگران ارتباطات (CWU)، و تهدید به اعتصاب بیشتر بر سر اپراتور پست تحت محاصره، نگر، های فزاینده ای وجود دارد که مدیریت رویال میل بتواند «گزینه هسته ای» را انتخاب کند و ،ب و کار را در معرض خطر قرار دهد. مدیریت.

با توجه به CWU، هیئت مدیره پست سلطنتی امروز برای بحث در مورد بحران و اینکه آیا می توان به توافق رسید، تشکیل جلسه داد. اتحادیه اعلام کرد: «آنها باید بین پایان دادن به رویکرد فاجعه باری که نیروی کار خود را از خود دور کرده است، یکی را انتخاب کنند که به م،ای دستیابی به توافقی است که به نفع اعضا، مشتریان و شرکت ما باشد یا در مسیری که شرکت را نابود می کند ادامه دهند».

سخنگوی رویال میل گفت هفته چاپ: “اگر تغییر اساسی در آنچه که در آ،ین بی،ه تجاری خود گفته ایم وجود داشته باشد، ما یک تعهد نظارتی برای برقراری ارتباط خواهیم داشت.”

قیمت سهام IDS تا حد زیادی تحت تأثیر این هیاهو قرار نگرفته است. طی پنج روز گذشته 1.78 درصد کاهش یافته و به 225.70p (بالاترین سطح 52 هفته: 363.90، پایین: 173.65p) رسیده است.

دیو وارد، دبیر کل CWU در به روز رس، به بیش از 100000 عضو کارمند پست امروز گفت: “اعضای ما در 24 ساعت گذشته گزارش هایی را در رسانه ها مشاهده خواهند کرد که در واقع رویال میل اتحادیه را با ،ت تهدید می کند اگر ما این کار را نکنیم. با آنها در مورد تغییراتی که می خواهند به توافق برسند.

“به همین دلیل است که ما تمام تلاش خود را برای به دست آوردن توافق با CWU انجام می دهیم، از جمله ایجاد پیشرفت های متعدد در پیشنهاد خود در طول مذاکرات با CWU، با حمایت آکاس و سر برندان باربر. ما متعهد به دستیابی به یک معامله صحیح هستیم که آینده رویال میل و نیروی کار آن را تضمین می کند – که بهترین نتیجه برای مردم، مشتریان و سهامداران ما خواهد بود.»

سخنگوی و، امور خارجه افزود: «در طول مناقشه، ما بر نیاز به تغییر شکل پست رویال تاکید کرده‌ایم و در مورد تأثیر م،ب اقدامات اعتصابی بسیار شفاف هستیم.

من می خواهم به اعضای خود اطمینان دهم. ما مردم بی پروا نیستیم موضعی که ما در مورد امور مالی آنها به دست آورده‌ایم به شرکت و نحوه برخورد آنها با این اختلاف از همان ابتدا بستگی دارد.»

اگر میل رویال میل به مدیریت می‌رفت، از طریق یک «اداره ویژه» استفاده می‌شد – برای مشاغلی که خدمات عمومی یا قانونی ارائه می‌دهند به دلیل تأثیرات اقتصادی گسترده بالقوه – و نیاز به یک مدیر منصوب از سوی ،ت بر اساس قانون پست است. .

خدمات پست سلطنتی به بیش از 500 سال قبل باز می گردد. این ،ب و کار در سال 2013 90 درصد خصوصی شد، با 330p به ازای هر سهم.

یک طرح ا،اج داوطلبانه بیش از حد مش، شده است، به طوری که تعداد زیادی از کارکنان پست با سابقه طول، در رسانه های اجتماعی پست می کنند که از ، ،ب و کار راحت شده اند.

«آنها باید خودشان شروع به پاسخگویی و مق، با آن کنند، نه اینکه بخواهند آن فشار را بر اعضای ما وارد کنند.


این یک نقطه بحر، دیگر برای رویال میل و کارمندان آن است که آینده ،ب و کار در حال حاضر زیر سوال است.

سال مالی IDS به تازگی به پایان رسیده است. این گروه قبلاً اعلام کرده بود که انتظار دارد رویال میل زیان عملیاتی تعدیل شده ای بین 350 تا 450 میلیون پوند داشته باشد و این اقدام اعتصاب تاکنون حدود 200 میلیون پوند برای این شرکت هزینه داشته است.

“در حال حاضر مهم است که فشار به رویال میل بازگردد تا به درستی پاسخ دهد که آنها واقعاً در آن نقطه کجا هستند.”


منبع: https://www.printweek.com/articles/cwu-royal-mail-board-to-meet-today-over-dispute-crisis