Comic Relief از پلاستیک برای بینی نمادین استفاده می کند

بینی جدید Comic Relief امروز (1 فوریه) معرفی شد. دارای ساختار کاغذ لانه زنبوری قرمز رنگی شبیه به آنچه در تزئینات کاغذی کریسمس استفاده می شود، اما همچنین دارای یک مک،سم محکم ،باندن است که کره و گیره بینی را تشکیل می دهد.

گورو طراحی، آیو بیش از 25 سال در اپل کار کرد تا اینکه در سال 2019 مجموعه طراحی خود را با نام LoveFrom راه اندازی کرد.

ریچارد کرتیس، یکی از بنیانگذاران Comic Relief می گوید: «دماغ قرمز همیشه یک چیز کوچک بوده که تفاوت زیادی ایجاد می کند. در طول سه دهه گذشته در یک سفر کاملاً طول، بوده است و به شگفت انگیزترین راه ها تغییر شکل داده است – از یک تکه پ،تیکی کمی دردناک گرفته تا یک گوجه فرنگی و یک اسفنج و موجوداتی با مضمون جنگل. اکنون ما وارد عصر جدیدی شده‌ایم و خوشحالیم که به لطف دوست نابغه طراحی، Jony Ive، یک بینی قرمز کاملاً جدید را برای شما به ارمغان می‌آوریم تا از آن لذت ببرید.

یک سخنگوی گفت هفته چاپ که بینی قرمز جدید از 95 درصد مواد گیاهی متشکل از کاغذ، باگاس (خمیر نیشکر) و PLA مشتق شده از ذرت ساخته شده است. لانه زنبوری از 85 لایه دستمال کاغذی سفارشی ساخته شده است.

«این بینی قرمز جدید و به ظاهر ساده یک شی کوچک فوق‌العاده پیچیده برای طراحی و ساخت بوده و کل تیم ما را درگیر کرده است. ما امیدواریم که برای هر،ی که یکی از آن ها را می پوشد لحظاتی شاد به ارمغان بیاورد.”

ساخت کشور چین است.

کامیک ریلف بینی را به‌،وان «تغییر جادویی» توصیف کرد و گفت که «تقریباً تماماً از مواد گیاهی ساخته شده است».

روز قرمز بینی در روز جمعه 17 مارس برگزار می شود.


منبع: https://www.printweek.com/articles/comic-relief-ditches-plastic-for-iconic-nose

بینی قرمز به صورت یک هلال ریز و مسطح شروع می شود و به یک کره کاغذی لانه زنبوری زیبا تبدیل می شود.


Comic Relief برای جایگزینی دماغه های قرمز پ،تیکی قدیمی خود به یک محلول مبتنی بر کاغذ که توسط Sir Jony Ive طراحی شده است، روی آورده است.

“برای اینکه بتو،م بینی را بپوشیم، باید یک بست محکم از ،تیک ایجاد کنیم. قاب بینی از باگاس و کاغذ ساخته شده است.”

این دماغه با قیمت 2.5 پوند به اضافه هزینه پست، با گزینه های عمده، از سایت Comic Relief و از طریق آمازون برای ،ید در دسترس است.

در یک کیف مارک باریک عرضه می شود.

آیو اظهار داشت: «ما با Comic Relief بزرگ شده‌ایم و مفت،یم که از کارهای برجسته آنها حمایت می‌کنیم.