Cepac در UK Koenig & Bauer برش اول

Koenig & Bauer تامین و نصب کل خط، از جمله ادغام کامل لوازم جانبی شخص ثالث مرتبط مانند پیش تغذیه و پالت ساز را در سیستم کنترل ChromaCUT X Pro انجام خواهد داد.


Cepac قرار است تابستان امسال تولید اولین خودروی Koenig & Bauer ChromaCUT X Pro را که به بازار بریت،ا فروخته می شود، آغاز کند.

گزارش‌های کیفیت را می‌توان برای هر پالت برای نظارت بر عملکرد تولید دستگاه تولید کرد، که همچنین دارای یک واحد قالب‌گیری از پیش تنظیم‌شده است که امکان آماده‌سازی قالب اضافی در طول تولید را فراهم می‌کند.

استیو ماس، مدیر عامل Cepac، گفت: «پس از بحث‌های گسترده، نمایش زنده مجازی ChromaCUT X Pro و بازدید از یک نصب از قبل موجود، اعتماد کامل ما را جلب کرد، تصمیم گرفتیم روی ماشین‌آلات ساخته شده توسط ،گ سرمایه‌گذاری کنیم. & Bauer.

همراه با سیستم مدیریت هوای فعال در خشک کن، که اجازه می دهد تا سرعت تولید بالاتر هنگام چاپ ورق های پوشش داده شده به دست آید، دستگاه همچنین به کنترل کانتور دایکاتور ثبت شده مجهز شده است. این اجازه می دهد تا هر ورقه ، به بیرون پرتاب شود و تولید بدون نقص را ممکن می کند.

،گ و باوئر تمرکز نوآورانه ما را به اشتراک می‌گذارد و ChromaCUT X Pro به ما امکان می‌دهد امکانات را برای مشتریان خود به سطح جدیدی ارتقا دهیم.

Cepac در سال 1999 تاسیس شد و دارای چهار تاسیسات می باشد.


منبع: https://www.printweek.com/articles/cepac-in-uk-koenig-bauer-cutter-first

هانا پوتراوا، مدیر موج‌دار در ،گ و باوئر، افزود: «استفاده مؤثر از هم‌افزایی خوب در گروه ،گ و باوئر و فرآیندهای ساده آن به این م،ی است که این دستگاه در اوایل تابستان در تأسیسات پل راکلیف Cepac راه‌اندازی می‌شود».

دایکاتر دوار خط تخته بالا بهره وری را برای متخصص بسته بندی راه راه در پل راوکلیف در سایت یورکشایر شرقی افزایش می دهد.