CADchat فضاهای کاری دیجیتال، ویدئو کنفرانس را برای CAD معرفی می کند – 3DPrint.com

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/308799/cadchat-introduces-di،al-work،es-video-conferencing-for-cad/

«توسعه محصول با جلسه پایان نمی‌یابد، و همچنین ابزارهایی که ما استفاده می‌کنیم نیز نباید پایان یابد. با CADchat، ما از ارائه پلتفرمی که نه تنها از همکاری هم‌زمان پشتیب، می‌کند، بلکه تداوم کار تیمی را نیز غنی می‌کند، هیجان‌زده هستیم. Graham Bredemeyer، مدیر عامل CADchat گفت: فضاهای کاری دیجیتال ما تضمین می‌کند که همه چیز از مدل‌های سه بعدی گرفته تا بازخوردهای مهم مدت‌ها پس از پایان تماس‌ها در دسترس و تعاملی باقی می‌ماند. هدف ما بازتعریف همکاری با حفظ یکپارچگی و تداوم هر جلسه است. آن را به ،وان یک اتاق کنفرانس مجازی دائمی در نظر بگیرید، جایی که تمام بحث‌ها، تصمیم‌گیری‌ها و اسناد مربوط به پروژه شما تنها با یک کلیک فاصله دارد.»

با توجه به مشتری، که این شرکت تاکنون داشته است، چنین ادغامی بعید به نظر نمی رسد. CADchat قبلاً فهرست شده است جنرال الکتریک ورنووا به ،وان یک مشتری اسپین آف متمرکز بر انرژی غول تولیدی در حال حاضر آماده است تا بر گذار به منابع سوخت پایدار تأثیر بگذارد. با این حال، در این مورد، جنرال الکتریک ادعا می کند که «کاهش[d] زمان چرخه توسعه قطعات و ابزار از دو تا سه ماه تا یک تا دو هفته است. این بهبود بیش از 90٪ در کارایی بدون هیچ سخت افزار جدیدی به دست آمد.

اگرچه همه‌گیری کووید-19 کارمندان اداری بی‌شماری را به استفاده از برنامه‌های کنفرانس مجازی مانند زوم و تیم‌های مایکروسافت سوق داد، آن‌هایی از ما که به چنین ابزارهایی اعتماد کرده‌اند، می‌د،م که این ابزارها به‌طور قابل توجهی کمبود دارند، به‌ویژه وقتی صحبت از طراحی دو بعدی و سه بعدی می‌شود. خارج از رابط های معمولی باگ، اشتراک گذاری فایل و همکاری اساساً محدود به اشتراک گذاری صفحه نمایش است. اگر سندی دارید که می‌خواهید به یک همکار ارائه دهید، به این م،ی است که صفحه‌نمایش خود را به اشتراک بگذارید و به اطراف بچرخید تا آنها را سریع‌تر کنید.

همه ویژگی‌ها، حتی بدون جنبه CAD، برای جلسات مجازی به اندازه کافی قدرتمند به نظر می‌رسند، اما از آنجایی که شامل قابلیت اشتراک‌گذاری مدل‌های سه‌بعدی است، این پلتفرم مانند یک قطعه گمشده از پازل برای مهندسان و طراحان به نظر می‌رسد. تقریباً هر شرکت CAD تلاش کرده است تا یک پلتفرم یکپارچه برای اتصال برنامه های متفاوت خود ایجاد کند، اما به نظر می رسد هیچ کدام به طور کامل موفق نشده اند. زیبایی‌شناسی پلتفرم منع،‌کننده سادگی و ماهیت ساده ابزارهای Autodesk است، بنابراین می‌د،م که آیا ادغام با Fusion ممکن است در کار باشد. با این حال، به نظر می رسد CADchat به همان اندازه در خانه باشد سه بعدیتجربه از داسو.

گراهام بریدمایر، بنیانگذار شرکت نوآورانه تولید افزودنی (AM) Collider، به صحنه استارتاپ بازگشته است، این بار با پلتفرمی برای کنفرانس ویدئویی مرتبط با CAD به نام CADchat. این شرکت CADchat را به ،وان ابزاری پیشنهاد می‌کند که شامل تمام ویژگی‌های متفاوت Zoom، Slack و Dropbox به همراه مشاهده و حاشیه‌نویسی CAD است. از ظاهر آن، CADchat در واقع می تواند یک تغییر دهنده بازی برای توسعه محصول مش، باشد.

به نظر می رسد CADchat به طور قابل توجهی بر روی این قابلیت استوار است و این کار را با ویژگی های مدل سازی سه بعدی انجام می دهد. به جای اشتراک‌گذاری ساده یک صفحه، کاربر می‌تواند یک رابط مدل سه‌بعدی را به اشتراک بگذارد که در آن هر ،ی می‌تواند حاشیه‌نویسی کند، چت کند و فایل‌ها را به اشتراک بگذارد. مدلی که همه حول آن پاووووووووووووووووووووووووووووووووووووووهن میتونن توسط هر ،ی در جلسه مجازی بچرخند و نظر بدهند. از آنجایی که فایل CAD در فضای ابری میزب، می‌شود، به نظر نمی‌رسد در هنگام دستکاری مدل به صورت مجازی، تاخیری وجود داشته باشد.

علاوه بر قابلیت‌های مربوط به مدل‌سازی سه‌بعدی، کاربران همچنین می‌توانند فایل‌های دوبعدی مانند نقشه‌های 2 بعدی CAD یا حتی صفحات گسترده ا،ل را به اشتراک بگذارند و با آنها همکاری کنند یا با استفاده از یک تخته سفید مجازی، ایده‌های خود را از یکدیگر رد کنند. این پلتفرم همچنین به ،وان یک مرکز به اشتراک گذاری فایل عمل می کند تا یک پروژه بتواند یک منبع حقیقت واحد برای تمام اسناد لازم داشته باشد.

علاقه مندان به پلتفرم فضای کاری دیجیتال می توانند برای یک آزمایش رایگان در اینجا ثبت نام کنید.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

شاید مهم‌تر از همه این‌ها این باشد که همه این فعالیت‌ها حتی پس از پایان جلسه، از جمله حاشیه‌نویسی‌های مدل، جعبه پیام‌رسان، وایت برد و فایل‌ها، ادامه می‌یابد. به این ترتیب، CADchat نه تنها Zoom، Slack، Dropbox و یک نمایشگر مدل سه بعدی را ،یب می کند، بلکه پس از پایان تماس نیز از بین نمی رود. حتی زم، که همه آفلاین هستند، می‌تو،د به جلسه برگردید و یادداشت‌ها و ،‌های همکارتان را دوباره ببینید.

جالب است بد،د که چگونه کارآیی توسعه این محصول با انواع بهبودهایی که با تکرارهای طراحی چندگانه چاپ سه بعدی امکان پذیر شده است، مشابه است. شاید، این موازی از تاریخ Bredemeyer در AM پدیدار شود، که در آن او یک روش منحصر به فرد را برای ابزارهای قرب، پرینت سه بعدی ایجاد کرد که همه در یک فرآیند تولید با پ،تیک قالب گیری تزریقی پر شده بود. یکی دیگر از ،اصر جالب داستان این است که پس از ایجاد چنین سخت افزار جدیدی برای AM، Bredemeyer اکنون روی نرم افزار کار می کند. شاید هزینه پایین اجرای یک راه اندازی نرم افزار به موفقیت CADchat در حرکت به جلو کمک کند.