ARRIS 34 میلیون دلار برای چاپ سه بعدی کامپوزیت از بوش و دیگران جمع آوری می کند – 3DPrint.com

تصویر با حسن نیت ارائه شده از Brooks Running

Rae Eun Sung، نایب رئیس گروه و مدیر عامل شرکت هلدینگ یانگونیکی دیگر از شرکت کنندگان در این دور گفت: «تعهد ARRIS به کار سخت، نوآوری و پایداری با اصول اساسی ما همسو است – ما به شهرت خود به ،وان یک پیشگام مستمر افتخار می کنیم و ARRIS در مسیر مشابهی قرار دارد. ما پتانسیل گسترده ای را در کامپوزیت های پیشرفته می بینیم و برای تمایز محصولات جدید به ARRIS نگاه می کنیم.

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/309256/arris-raises-34m-for-composites-3d-printing-from-bosch-and-others/

در نهایت، یکی از مواردی که باید به ویژه در مورد ARRIS تماشا کرد، این است که چگونه تلاش ایالات متحده برای جلب توجه در مسابقه جه، خودروهای برقی ممکن است بر فعالیت‌های این شرکت در آینده تأثیر بگذارد. همانطور که قبلاً ذکر شد، کامپوزیت AM به وضوح یک فضای کاملاً چند وجهی است، اما همسویی استراتژیک غیرعادی منسجمی بین مأموریت شرکتی ARRIS و عوامل کلیدی که بازار خودروهای برقی را پیش می برند وجود دارد.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

جفری لام، رئیس بخش هوافضای تجاری در یک بی،ه مطبوعاتی درباره دور سرمایه گذاری 34 میلیون دلاری ARRIS Composites مهندسی ST یکی از شرکت‌کنندگان در این دور گفت: «استفاده از سازه‌های کامپوزیتی در کاربردهای هوافضا ،یبی قانع‌کننده از کاهش وزن، استحکام، دوام و پایداری محیطی را ارائه می‌دهد. از طریق سرمایه گذاری خود در ARRIS، ما به طور مش، محصولات کامپوزیتی نوآورانه ای را توسعه خواهیم داد که راه حل های هوافضای ST Engineering را ارتقا می بخشد و ارزش افزوده و مزایای بیشتری را برای مشتریان خود فراهم می کند.

تطبیق پذیری و مقیاس پذیری ا،یستم تولید ARRIS این شرکت را قادر می سازد تا به طیف متنوعی از عمودی ها، از جمله چندین بازار مصرفی مختلف و همچنین بخش های حیاتی مانند خودرو و هوافضا خدمات ارائه دهد. ARRIS قصد دارد از آ،ین بودجه خود برای تسریع فشار خود به مقیاس جه، استفاده کند، پس از دو نسخه قابل توجه تا کنون در سال 2024 که توسط Additive Molding: Brooks Running راه اندازی شده است. Hyperion Elite 4، که در ماه فوریه وارد فروشگاه ها شد و شامل یک صفحه فیبر کربنی ARRIS در زیره می، و خط تولید پره های دوچرخه نسل بعدی که ARRIS در ژانویه اعلام کرد.

این امر تا جایی قابل توجه است که به نظر می رسد کم و بیش همان اصول سرمایه گذاری بدون توجه به مواد، سرمایه را به سمت AM سوق می دهد، با ،یب AM و تکنیک های صنایع ابزارسازی، زاویه مشخصی است. همچنین همیشه یک نشانه خوش بینانه برای صنعت AM است که ببیند پایگاه کاربران پول خود را برای فناوری های افزودنی صرف می کند.

در سال 2024، به نظر می رسد تنها یکی از قوی ترین روندهای سرمایه گذاری AM از سال 2023 افزایش یافته است، که باعث شد ارائه دهندگان خدمات به جای چاپگرها قطعات را تامین کنند. یک تفاوت کلیدی در اینجا این است که، در حالی که در سال 2023، روند تا حد زیادی ف، AM را احاطه کرده است، ARRIS البته در فضای کامپوزیت است.

کامپوزیت های ARRIS، یک تامین کننده قطعات ساخته شده از کامپوزیت ها در برکلی با استفاده از فرآیند تولید اختصاصی، افزایش داده است. 34 میلیون دلار در دور تامین مالی شرکت هایی از جمله Bosch Ventures و فناوری های گور،. رویکرد تولید پیشرفته ARRIS، که آن را «قالب‌گیری افزودنی» می‌نامد، ،یبی از تولید افزودنی (AM) و تولید قالب‌گیری پیچیده با سرعت بالا برای بهینه‌سازی عملکرد برای تعدادی از پارامترها از جمله سختی، استحکام و سبکی است.

تصویر توسط ARRIS Composites