5 نکته برای مبارزه با بلوزهای بعد از تعطیلات برای بهره وری سازمانی


تصویر زنی بیش از حد کار و غرق در محل کار که پشت میز نشسته است

سال جدید قرار است زم، برای تجدید هدف و انرژی باشد، اما، در واقع، رسیدن به همه چیزهایی که نمی‌خواستیم در دسامبر با آن‌ها بپردازیم، می‌تواند طاقت‌فرسا باشد. بهره وری سازم، و تعیین هدف می تواند به سرعت به سمتی کشیده شود.

من می شنوم که دوره تعدیل مجدد پس از تعطیلات امسال سخت تر از سال های دیگر به نظر می رسد. آیا شما هم همین احساس را دارید؟

شاید به این دلیل است که در این فصل تعطیلات واقعاً استراحت کردید. شما سفر نکردید، از برنامه مدرسه ،یبی استراحت کردید، برای 30 نفر آشپزی نکردید و بابانوئل از آمازون ،ید کرد (امیدوارم با تحویل به موقع). شاید برای اولین بار پس از مدت ها، واقعاً استراحت کردید.

اما، حالا که زمان استراحت شما تمام شده است. ورود مجدد حتی سخت تر است. سر شما در بازی نیست. شما در روز سال نو در صندوق ورودی صفر بودید و اکنون مردم سریعتر از آنچه شما می تو،د به شما ایمیل می زنند. درست زم، که قرار است دوباره احساس انرژی کنید و سرشار از امید برای سال جدید باشید، احساس می کنید ناکارآمد، غرق شده و بهره وری کمتری دارید. از قبل پشت سر. عالی 2023. فقط عالی.

یک لحظه صبر کنید، بیایید هنوز تسلیم نشویم! شما می تو،د با موفقیت به نوسان همه چیز بازگردید.

5 نکته برای مبارزه با مشکلات کاری پس از تعطیلات برای بهره وری سازم،

در اینجا این است که در اولین روزهای بازگشت به محل کار پس از تعطیلات چه باید کرد.

1. به خود مهلت بدهید. یکی از عزیزترین دوستانم امسال به شدت از ناحیه زانو آسیب دید. تنها کاری که او می خواهد انجام دهد این است که دوباره روی زمین باز شود تا با بچه هایش بازی کند و به باشگاه برود. اما او می داند که نمی تواند خیلی زود آن را فشار دهد. و هنگامی که او برای ورزشگاه چراغ سبز دریافت می کند، این به م،ای دویدن ماراتن نیست (که او انجام داده است). ی،ی آهسته راه رفتن و کشش. به آرامی قدرت خود را تقویت می کند. ما سعی می کنیم در هفته اول ژانویه خیلی به آن ضربه بزنیم و بعد از آن در هفته دوم سوخته ایم. اگر این هفته هر روز ورزش می کردید، امروز احتمالا تصادف کرده اید. شما نمی تو،د بدون احساس از پله ها پایین بروید. این همان چیزی است که زیاده روی در آن بعد از استراحت احساس می شود. من روز یکشنبه تزئینات کریسمس را پایین آوردم و خانه ام خالی به نظر می رسید. بنابراین، گلدسته را روی مانتل گذاشتم. مطمئناً، از نظر فنی، این یک دکوراسیون «کریسمس» است، اما امسال می‌گویم که دکور «زمست،» است و آن را کنار می‌گذارم زیرا زیبا است، اتاق نشیمن من را دنج‌تر می‌کند و من را خوشحال می‌کند. در ژانویه امسال، جلسات کمتری داشته باشید، ساعت 5 بعدازظهر کار نکنید و بعداً به ایمیل‌ها پاسخ دهید. خودتان را سست کنید و به خودتان فضایی بدهید تا از استراحت راحت شوید و به سر کار بازگردید.

2. هنوز به استراحت نیاز دارید. اینطور نیست که ژانویه اصلاً به م،ای عدم وقفه باشد. در طول روز ناهار استراحت کنید، پیاده روی کنید یا با همکارتان که دوستتان است تماس بگیرید و در مورد کار صحبت نکنید. همانطور که اگر در یک اداره کار می کردید رفتار کنید. همچنین، به نظر می‌رسد که همه چیزهای سرگرم‌کننده برای دسامبر برنامه‌ریزی شده‌اند و باعث می‌شوند ژانویه مانند یک سقوط طبیعی احساس شود. کاری را که دوست دارید انجام دهید برنامه ریزی کنید … یک تمرین سرگرم کننده، پختن غذای مورد علاقه خود یا تماشای برنامه مورد علاقه خود. سعی کنید هر روز چیزی را برنامه ریزی کنید که از آن لذت می برید تا چیزهایی داشته باشید که منتظر آن باشید.

3. زیاد خودتان را قضاوت نکنید. چرا اگر در ژانویه 10 پوند وزن کم نکنید، احساس می کنید که کاملا ش،ت خورده اید؟ اگر در ژانویه بیش از حد به خود فشار بیاورید، ش،ت خواهید خورد. من نمی گویم اه، تعیین نکنید… نه، من همه چیز در مورد اه، هستم. من می گویم با ابزار و منابعی که دارید آنها را واقع بین کنید. و اگر در ژانویه کمی بهتر عمل کنید… فرض کنید به جای 10 پوند، 4 پوند از دست داده اید، شگفت انگیز است! این اه، را همه یا هیچ نسازید. در عوض، پیشرفت های کوچک را جشن بگیرید.

4. نیت خود را روشن کنید و اولویت های خود را از برنامه زمان بندی مسدود کنید. برای وارد شدن به کارهایی که باید انجام دهید، یک دوره افزایش وجود دارد. طرز فکر شما باید درست شود. محیط شما باید برای کار مساعد باشد. شما نیاز به دسترسی به ابزارها و نرم افزارهای من، دارید. شما نیاز به باز ، مرورگرهای من، دارید. تنظیم همه اینها کمی طول می کشد. اما وقتی این کار را انجام دادید، می تو،د وارد یک حالت جریان شوید. ارتفاع سفر شما و مک، که در آن منطقه هستید. اه، خود را تنظیم کنید و چیزهای مهم را از نظر فیزیکی در تقویم خود برنامه ریزی کنید تا روزهایتان تلف نشوند.

5. درباره چیزهایی که نیاز دارید یا چیزهایی که برای شما مفید نیست صحبت کنید. بد،د که این یک یا دو هفته سخت است. شما این اجازه را دارید که آن را احساس کنید. اما به جای اینکه آن را در بطری ببندید و سرکوب کنید. به اشتراک بگذارید به این ترتیب تغییر اتفاق می افتد. ممکن است همکاران یا رئیس شما نیز همین احساس را داشته باشند. صحبت آشکار در مورد آن می تواند به حل مشکل کمک کند و اطمینان حاصل کند که این مسائل تا ماه فوریه باقی نمی مانند.

نکات کلیدی:

  • ژانویه برای همه چیزهایی که نمی‌خواستیم در دسامبر با آن‌ها سروکار داشته باشیم به این زمان تبدیل می‌شود و به سرعت بیش از حد رزرو می‌شود.
  • شما می تو،د با موفقیت با ابزارها و طرز فکر من، به چرخش کارها بازگردید.
  • به خود فرصت دهید تا به حالت عادی برگردید و استراحت کنید.
  • زیاد به خودت سخت نگیر
  • نیت خود را روشن کنید و از برنامه ریزی بلوک برای کار بر روی اولویت های خود استفاده کنید.

ما یک بحث عالی در مورد نحوه برنامه ریزی برای سال و مدیریت ژانویه ثبت کردیم. تو می تو، آن را اینجا پیدا کنید.

سپس، برو استلا، شیار خود را پس بگیر! ژانویه را به یک ماه فوق العاده پربار تبدیل کنید.


سارا اوهانسیان مربی بهره‌وری مرکز رسانه‌های چاپی بسیار سازندهیک مدیر ارشد بازاریابی تبدیل به مشاور بهره‌وری، سخنران و مربی – سارا اوهانسیان در ماموریت مبارزه با فرسودگی شغلی و افزایش شادی در محل کار است. او به مردم کمک می کند تا افکارشان را روشن کنند، کارشان را سازماندهی کنند و از طریق برنامه هایش اقدامات م،اداری انجام دهند. زیرا وقتی در کارهایی که باید انجام دهید کارآمد باشید، زمان و انرژی بیشتری برای کاری که می خواهید انجام دهید و افرادی که دوستشان دارید دارید. سارا یک سخنران حرفه ای است، بنیانگذار SO مولد، یک شرکت آموزش و مشاوره بهره وری و یک Asana Certified Pro.

از سارا در پاد،ت ماهانه او با دبورا کورن بیشتر بشنوید نکات مدیریت زمان در 20 و در شبکه های اجتماعی ارتباط برقرار کنید لینکدین، فیس بوک و اینستاگرام.

Project Pea، TV Print Media Centr

مثل این:

پسندیدن بارگذاری…
منبع: https://printmediacentr.com/5-tips-to-combat-post-،liday-work-blues-for-،izational-،uctivity/