3 استراتژی تاکتیکی برای ایمن کردن تجارت چاپ جدید در تابستان

با مجوزها و مجوزهای صحیح، ،ب و کار چاپ شما می تواند با چیز جالبی مرتبط شود و نیازهای تبلیغاتی چاپ زیادی با این رویدادها همراه است. می‌تو،د این هزینه‌ها را در قراردادهای شرکت‌کننده قرار دهید و راه‌های بیشتری برای ارتباط و برقراری ارتباط با شرکت‌کنندگان در رویداد در طول و بعد از رویداد خود از طریق چاپ به آنها پیشنهاد دهید.

شما توسط ،نین و مشاغلی احاطه شده اید که متوجه نمی شوند در زندگی خود به چاپ نیاز دارند. آنها ممکن است درک نکنند که چاپ چگونه می تواند دنیای آنها را از نظر شخصی و حرفه ای بهبود بخشد. از هر فرصتی برای آموزش و تقویت جامعه خود با مشارکت فعال و برجسته در همه امور محلی استفاده کنید.

با صاحبان مشاغلی که این اقلام را می فروشند صحبت کنید. آنها را در “تبلیغ مجموعه کنسرت های تابست،” خود مشارکت دهید و مواد بازاریابی و تابلوهای تبلیغاتی ایجاد کنید تا مشتریان را در مورد معاملات و مشارکت آنها آگاه کنید.

با حمایت مالی از رویدادهای محلی، به جامعه تجاری چاپی خود نفوذ و نام خود را بشناسید. فراتر از لوگوی خود در یک بنر یا در یک برنامه رویداد، ببینید آیا راهی وجود دارد که بتو،د یک تجربه چاپ شخصی در رویداد ارائه دهید.

دبورا همچنین به شرکت‌ها کمک می‌کند تا با استفاده از بیش از 25 سال تجربه به‌،وان یک آژانس، برند و ،یدار چاپ شرکتی که صدها چاپگر و ارائه‌دهنده خدمات را ارزیابی، استخدام و با آنها کار کرده است، روابط با مشتری م،ادار و سودآورتری ایجاد کنند.

خواه یک آهنربا برای آویزان ، به یخچال با یک برنامه زم، جامع باشد، یا دارای یک کد QR برای اسکن اطلاعات باشد، ارسال جزئیات مربوط به رویدادهای تابست، محلی برای افراد محلی ماه ها باقی خواهد ماند – این بدان م،است که نام و نشان تجاری شما نیز همینطور خواهد بود.

دبورا کورن سفیر بین کهکش، در Printerverse در Print Media Centr، یک ،یدار چاپ، سخنران و وبلاگ نویس صنعت بین المللی، و پرورش دهنده متخصصان تولید چاپ، گروه چاپ شماره 1 در لینکدین. او از طریق آموزش، رویدادها، پاد،ت ها از The Printerverse، منابع چاپی و منابعی را برای متخصصان چاپ و بازاریابی فراهم می کند. ProjectPea،.TVو مجموعه‌ای از ابتکارات اجتماعی از جمله دختر، که چاپ می‌کنند و روز جه، چاپ،

یک رویداد محلی ایجاد کنید

در اینجا یک نکته حرفه ای است! اگر ،ب‌وکارهایی که برای تبلیغات رویداد ثبت‌نام می‌کنید، هزینه‌ها را به اشتراک می‌گذارند، فروش آس، خواهد بود. و از آنجایی که هدف نهایی ما ایجاد ،ب و کار چاپ جدید در تمام طول سال است، اکنون فهرست جدیدی از مخاطبینی دارید که قبلاً از کمک شما بهره برده اند، تماس بگیرید. در اواسط آگوست برای بحث در مورد نیازها و اه، بازاریابی، فروش، آموزش و ارتباط با مشتری، برای گفتگو در جلسه ای شرکت کنید.

من می‌دانم که ایده‌ها بخش‌های متحرک زیادی دارند و ممکن است نیاز به سرمایه‌گذاری داشته باشند که نتو،د در زمان یا پول برای اجرا انجام دهید. همین الان هر کاری می تو،د انجام دهید از این پست به ،وان پیامی برای طوفان فکری جامعه استفاده کنید. مفاهیم را در فصول دیگر یا تابستان 2025 و فراتر از آن به کار ببرید.

ProjectPea،.TV در حال پخش PRINTSPIRATION برای مارک ها، آژانس ها، دانشجویان و چاپگرها است!

اگر به مسیر QR بروید، فرصت‌های بیشتری برای تبلیغ متقابل با مشاغل محلی خواهید داشت. به ،وان مثال، شاید جامعه شما در حال برگزاری یک مجموعه کنسرت تابست، در روزهای شنبه در پارک باشد. افرادی که در پارک ها کنسرت تماشا می کنند به چه چیزهایی نیاز دارند؟ پتو برای نشستن؟ صندلی های چمن؟ کو،ها؟ اقلام برای کو،؟

حمایت جامعه شما مهم است

فراخو، همه دختر، که چاپ می کنند!! به ما در لینکدین بپیوندید و ما را بررسی کنید برنامه آموزشی اصلاح شده – رایگان است!

در بازار رقابتی امروز، برنده شدن در تجارت چاپ جدید به چیزی بیش از ارائه محصولات و خدمات با کیفیت نیاز دارد. این نیازمند یک رویکرد استراتژیک است که شامل مشارکت جامعه برای تقویت روابط با مشتری، ایجاد روابط جدید و ایجاد اعتماد با مشاغل محلی است.

مثل این:

پسندیدن بارگذاری…


منبع: https://printmediacentr.com/3-tactical-strategies-to-secure-new-print-business-over-the-summer/

تابستان زمان من،ی برای درگیر شدن و تثبیت با جامعه شماست. در اینجا چند ایده برای شروع طوفان فکری خلاقانه و استراتژیک آورده شده است.

اگر تاکتیکی و خلاق باشید گزینه های زیادی وجود دارد. این استراتژی برای نمایشگاه‌های خیاب،، جشنواره‌ها، و انواع رویدادهای محلی که ،ب‌وکارها و رستوران‌هایی در اطراف خود دارند، اعمال می‌شود. همه فصول هم همینطور

برخی از داده‌ها را برای پیگیری بعد از رویداد جمع‌آوری کنید و به اشتراک بگذارید که چگونه ،ب‌وکار چاپ شما می‌تواند از مشاغل و ،نان محلی در تمام سال و سال‌های متمادی پس از آن پشتیب، کند.

یک تقویم رویداد انجمن ایجاد کنید

همه پست های دبورا را ببینید


DeborahCorn-PrintMediaCentr

پاد،ت ها را از The Printerverse کاوش کنید

بسیاری از مشاغل چاپی دارای پارکینگ هستند یا در پارک‌ها و مجتمع‌های اداری قرار دارند که فضایی برای حمایت از گردهمایی اجتماعی دارند. این می تواند «جمعه کامیون غذا» باشد، یک بازار (یا نمایش هنری) برای هنرمندان محلی، سازندگان، صنعتگران، آبجوسازان یا محصولات غذایی صنعتگر.

لطفاً برای پست‌های موضوعی و اطلاعاتی که به صندوق ورودی شما ارسال می‌شود، در اخبار PMC از The Printerverse مش، شوید.

اگر افراد در فروشگاه هستند، می‌توانند از تبلیغات موجود در آنجا استفاده کنند، و اگر یک کد QR را اسکن کنند، می‌توانند یک کد تبلیغاتی برای ،ید آنلاین دریافت کنند یا مستقیماً به صفحه فرود بروند و همه چیزهایی را که برای لذت بردن از کنسرت‌ها به سبک نیاز دارند، بروند. و راحتی

پست برجسته دبورا را ببینید: تغییرات بزرگ در املاک و مستغلات به م،ای فرصت‌های جدید پیش روی مشاغل چاپی است

اگر می تو،د این اقلام را بفروشید – این کار را انجام دهید! اگر نه، آن را یک سرمایه گذاری بازاریابی و ،ب و کار جدید در نظر بگیرید و مطمئن شوید که لوگو و وب سایت شما روی همه چیز قرار دارد. بودجه شما، ارتقای شما. کاری کنید که برای شما کار کند.

در رویدادهای محلی سرمایه گذاری کنید

##

چاپ طول، و موفق!

و ،ب و کارهای محلی اطراف پارک را فراموش نکنید. کنسرت‌کنندگان ممکن است ترجیح دهند شام را قبل یا بعد از آن بخورند، یا شاید یک نوشیدنی یا بستنی بخورند. می‌تو،د کارت‌های پانچ سری کنسرت‌های تابست، را ارائه دهید که در آن مشتریان با حمایت از ،ب‌وکارهای اطراف پارک پاداش دریافت می‌کنند و ،ب‌وکارها با ترافیک و فروش در روزهای کنسرت پاداش دریافت می‌کنند.

مانند یک شهربازی فکر کنید. چه فشار دادن تی‌شرت‌هایی با نقل و انتقال، چه یادگاری‌هایی از ع،‌های ارائه‌شده، یا از یک ایستگاه سلفی سرگرم‌کننده یا پس‌زمینه‌ای که ایجاد می‌کنید، فرصت‌های زیادی برای ارتباط شخصی با شرکت‌کنندگان در رویداد وجود دارد.