25 میلیون دلار برای حمایت از بزرگترین توسعه ظرفیت چاپ سه بعدی فلزی سینتاویا از سال 2019 – 3DPrint.com

به گفته این شرکت، این بودجه برای افزایش توانایی آن برای تولید بیشتر “قطعات ترمودینامیکی با عملکرد بالا”، به ویژه مبدل های حرارتی برای بخش هوافضا، کلیدی است. هوافضا و دفاع حوزه‌های قدرت خاصی برای سینتاویا هستند: کمی بیش از یک سال پیش، این شرکت قراردادی را با شرکت Bechtel Plant Ma،ery برای ایجاد یک مرکز اختصاصی AM، همچنین در Ft. منطقه لادردیل، در حمایت از برنامه پیشران هسته ای نیروی دریایی ایالات متحده. سینتاویا همچنین یک سرمایه گذاری استراتژیک دریافت کرد از لاکهید مارتین در تابستان 2023

ج، شرقی فلوریدا نمونه ای عالی از آینده تولید است: ناب و چابک، طراحی شده با در نظر گرفتن حیاتی ترین بخش ها، و بالاتر از همه، دیجیتالی شده. در آینده، زنجیره‌های تامین برای دفاع و هر بخش استراتژیک دیگر بیشتر و بیشتر شبیه به یکدیگر خواهند بود. در رابطه با آینده، جالب‌ترین روندهایی که باید دنبال شوند، شامل چگونگی و میزان نفوذ اصول تولید برای چنین بخش‌هایی به بازارهای کالاهای مصرفی است. آنها فوری ترین فرصت را برای رشد ارائه نمی دهند، اما در یک ج، زم، بلندمدت، ممکن است بهترین فرصت را حتی برای شرکت هایی مانند سینتاویا ارائه دهند.

برایان نف، بنیانگذار و مدیرعامل این شرکت، در یک بی،ه مطبوعاتی درباره سرمایه گذاری ۲۵ میلیون دلاری سینتاویا گفت: «با نگاهی به چند سال آینده، برای ما واضح است که امروز باید سرمایه گذاری هایی انجام دهیم که از تقاضای مشتریان پشتیب، کند. فردا. سینتاویا به ،وان اولین تامین کننده قطعات هوافضای تمام دیجیتالی در جهان، در موقعیتی منحصر به فرد است تا مرزهای ممکن را در زمینه طراحی و ساخت قطعات هوافضای نسل بعدی در امتداد یک رشته کاملا دیجیتالی پیش ببرد. اما برای انجام این کار، ابتدا باید امکانات، سخت افزار و نرم افزار من، را در اختیار داشته باشید. این همان کاری است که ما امروز در حمایت از مشتریان خود و برنامه های حیاتی آنها انجام می دهیم.»

سینتاویا حداقل سه چاپگر سه بعدی ف،ی دیگر از جمله دومین SLM NXG XII 600 و سومین AMCM M4K-4 خود را ،یداری خواهد کرد. همچنین همانطور که این شرکت اعلام کرد پاییز گذشته، سینتاویا مشتری راه اندازی M8K-K شرکت AMCM در آمریکای شمالی خواهد بود که ادعا می شود “بزرگترین همجوشی بستر لیزر پودری صنعتی جهان است. [PBF] چاپگر.” سینتاویا همچنین قصد دارد تج،ات آزمایشی و پس پردازش اضافی را برای تکمیل این توسعه ،یداری کند.

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/308629/25m-to-back-sintavias-largest-expansion-of-metal-3d-printing-capacity-since-2019/

سینتاویشرکت تولید دیجیتال متخصص در بخش‌های حیاتی برای بخش‌های استراتژیک اعلام کرد سرمایه گذاری 25 میلیون دلاری برای افزایش ظرفیت تولید خود، بزرگترین توسعه فعالیت های خود از سال 2019. سینتاویا یک مرکز 25000 فوت مربعی را در نزدیکی دفتر مرکزی فعلی خود در هالیوود، فلوریدا (در منطقه Ft. Lauderdale) اجاره کرده است، در حالی که طیف وسیعی از تولید افزودنی های ف،ی جدید را نیز ،یداری کرده است. (AM) و سایر تج،ات ساخت پیشرفته.

تصاویر از سینتاویا

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

گسترش سینتاویا تنها آ،ین شواهد از رونق ف، AM مبتنی بر دفاع در فلوریدا است.ساحل فضایی“. در این زمینه، سینتاویا کاملاً آماده است تا یکی از ذینفعان اصلی صندوق سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری مشاغل کوچک AM Forward (SBIC) باشد که در ماه فوریه اعلام شد.

دفتر مرکزی سینتاویا در هالیوود، فلوریدا.