گزارش مالی پرینت سه بعدی: مبارزات Velo3D در گزارش درآمدهای وحشتناک 2023 – 3DPrint.com

بنی بو،، مدیرعامل Velo3D، سخنر، افتتاحیه در AMS 2023 را ارائه می‌کند.

علی‌رغم این چالش‌ها، کرگر همچنین به بهبودی در رزروهای فروش اشاره کرد که ناشی از تغییر در استراتژی بازار و تمرکز بر موفقیت مشتری است. وی خاطرنشان کرد که Velo3D در سه ماهه چهارم بیش از 15 درصد کاهش هزینه داشته است و پیش بینی می کند هزینه های بیشتری کاهش یابد. علاوه بر این، بهبود کارایی تولید و خدمات مشتری نیز به ،وان نتایج مثبت تغییر استراتژیک شرکت نشان داده شد. در ادامه، او به حجم رو به رشد سفارش‌ها، به‌ویژه در زمینه‌هایی مانند فضا، دفاع و هوافضا اشاره کرد که نشانه‌هایی از بهبود و پتانسیل Velo3D برای موفقیت‌های آتی است، جایی که مشتریان جدیدی مانند ناسا، متاهل، دفاع کریتوس، بچتل، و مهمات اوهایو.

در سال 2023، Velo3D در مجموع 77.6 میلیون دلار فروش داشت که کاهش جزئی نسبت به 80.8 میلیون دلار در سال 2022 داشت. با این حال، این شرکت در طول سال 135 میلیون دلار از دست داد که تغییر بزرگی نسبت به سود 10 میلیون دلاری آن در سال 2022 است.

2023 یک سال تحول برای این شرکت بود. تمرکز ما بر روی یک استراتژی ،ب و کار با رشد بیش از حد در ابتدای سال به طور قابل‌توجهی بر عملکرد نیمه دوم تأثیر گذاشت زیرا معرفی چندین محصول جدید و گسترش سریع پایه نصب ما منجر به افزایش مواد در مسائل سیستم مید، و نگر،‌های مشتریان شد.» “به طور مشابه، همانطور که ما فراتر از پذیرندگان اولیه فناوری خود را به بازارهای گسترده تر گسترش دادیم، متوجه شدیم که روش های فروش ما به طور موثر ترجمه نمی شوند و منجر به صلاحیت فرصت ضعیف می شود. این مسائل به طور مستقیم بر نرخ رزرو ما تأثیر گذاشت، همانطور که نتایج بسیار ناامید کننده سه ماهه چهارم ما نشان می دهد.

در طول این تماس، کرگر همچنین به سرمایه گذاران اطلاع داد که در مورد روند بررسی استراتژیک صحبت نخواهد کرد. Velo3D این فرآیند را برای ارزیابی گزینه ها و استراتژی های مختلف برای بهبود ارزش سهامداران انجام می دهد. این به طور بالقوه شامل بحث و گفتگو با چندین طرف است و می تواند منجر به تغییر در جهت، مشارکت یا ساختار شرکت شود.

براد کرگر، مدیر عامل Velo3D. تصویر از Velo3D

هزینه های عملیاتی در سه ماهه گذشته به 24.5 میلیون دلار کاهش یافته است که از 26.7 میلیون دلار کاهش یافته است که نشان دهنده تلاش های موثر برای کاهش هزینه است. همچنین، این شرکت با موفقیت طرح‌های فروش را برای تحریک رشد رزرو اجرا کرد که منجر به ثبت سفارش‌های جدید بیش از 15 میلیون دلار از اواسط دسامبر 2023 شد.

تأثیر نتایج مالی Velo3D در عملکرد سهام آن منع، شد. سهام این شرکت در 26 مارس 58 سنت بسته شد که در جریان معاملات پس از بازار پس از انتشار گزارش سود به شدت کاهش یافت. صبح روز بعد، سهام در 39 سنت باز شد و به روند معاملاتی خود در زیر مرز 1 دلار از 1 دسامبر 2023 ادامه داد، که کاهش قابل توجهی از قیمت عرضه اولیه سهام آن تقریباً 10 دلار بود. در اوایل ژانویه، Velo3D یک اخطار از طرف بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE) نشان می دهد که قیمت سهام آن کمتر از حداقل ا،امات بورس بوده است. در حالی که Velo3D تنها نیست، زیرا سایر بازیگران صنعت چاپ سه بعدی اعلان‌های مشابهی دریافت کرده‌اند، باید با اطمینان از اینکه سهام عادی خود نه تنها در آ،ین روز معاملاتی هر ماه تقویمی در طول شش سال گذشته در قیمت یا بالاتر از 1 دلار بسته می‌شود، مجدداً مطابقت خود را به دست آورد. دوره درمان ماهانه – پنجره ای برای رفع مشکل قیمت سهام آن – اما همچنین اینکه میانگین قیمت بسته شدن سهام در طول 30 روز منتهی به آن روز نهایی حداقل 1 دلار باشد.

در پاسخ به این چالش ها، Velo3D در سه ماهه گذشته شروع به تنظیم مجدد استراتژی های خود با هدف کاهش هزینه ها، بهبود فروش و اطمینان از رضایت مشتری کرد. کرگر اشاره کرد که با وجود مشکلات، شرکت در حال پیشرفت است و شروع به دیدن اثرات مثبت این تغییرات کرده است. او معتقد است که این تلاش ها تا پایان سال 2024 به سود ثابت منجر خواهد شد.

در طول یک تماس با سرمایه گذاران، مدیر عامل شرکت برد کرگر اظهار داشت که نتایج سه ماهه چهارم Velo3D بسیار ناامیدکننده بود. او توضیح داد که سال 2023 سال تغییرات بزرگی بود که در ابتدا بر رشد سریع تمرکز داشت. این استراتژی منجر به مشکلاتی در نیمه دوم سال شد، از جمله مشکلات مربوط به محصولات جدید و مشتریان ناراضی. تلاش های شرکت برای گسترش حضور خود در بازار نتیجه خوبی نداشت و بر فروش و رزرو تأثیر گذاشت.

در پایان سه ماهه با 31 میلیون دلار وجه نقد و سرمایه گذاری، این شرکت شاهد 35 درصد بهبود جریان نقدی نسبت به سال قبل بود که مطابق با انتظاراتش بود. Velo3D به دنبال بهبود تدریجی درآمد، حاشیه سود و هزینه‌های عملیاتی در سال 2024 است و هدف آن کاهش قیمت نقدینگی در نیمه دوم سال است. مدیریت درآمد بین 80 تا 95 میلیون دلار را برای سال 2024 پیش‌بینی می‌کند و حاشیه سود ناخالص تا سه ماهه چهارم بین 20 تا 30 درصد بهبود می‌یابد.

Velo3D به ایجاد فناوری فضایی کمک می کند. تصویر از Velo3D.

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/308351/3d-printing-financials-velo3d-struggles-in-harrowing-2023-earnings-report/

به طور کلی، اولین گزارش درآمد Velo3D پس از ،وج بو،، دوره ای چالش برانگیز را نشان داد که با کاهش درآمد، تشدید زیان خالص و حاشیه سود کم مشخص شد. با این حال، این شرکت به طور فعال در حال اجرای طرح‌های تجدید نظر استراتژیک برای کاهش هزینه‌ها، بهبود فروش و افزایش رضایت مشتری است. این شرکت در تلاش است تا رزروهای فروش خود را مجدداً بازگرداند و هزینه ها را کاهش دهد. سوال این است که آیا این برای ردیابی مسیر بهبود مالی در سال 2024 کافی است؟ زمان زیادی تا اعلام اولین نتایج سال نمی‌گذرد. شاید در آن زمان تصویر روشن تری از مسیر آینده این شرکت داشته باشیم.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

در اولین گزارش درآمد خود از زمان استعفای بنی بو،، مدیرعامل، Velo3D (NYSE: VLD) با کاهش درآمد سال 2023 و تشدید زیان خالص نسبت به سال 2022، رکود در عملکرد مالی خود را فاش کرد. افزایش رزرو، و پایگاه مشتریان بزرگتر، به ویژه در بخش دفاعی.

برای سه ماهه چهارم سال 2023، Velo3D درآمد 2 میلیون دلاری را گزارش کرد که به دلیل کاهش محموله‌های سیستم و دوره انتقال مجدد استراتژیک آن کاهش یافته است. حاشیه سود شرکت بسیار کم بود، منفی 1857٪ برای سه ماهه، عمدتا به دلیل فروش سیستم کمتر و تعدیل در ارزش موجودی. زیان خالص برای سه ماهه 58.2 میلیون دلار بود که نسبت به زیان خالص 22.6 میلیون دلاری در سال 2022 که تحت تأثیر هزینه های مالی یکباره قرار داشت، به شدت افزایش داشت.