گروه رسانه ای تلگراف ناشر سبک زندگی را خریداری کرد

جیمز دابسون، مدیر عامل شرکت مجله چلسی، گفت: “من افتخار می کنم که CMC به گروه رسانه ای تلگراف می پیوندد. از زم، که پدرم این ،ب و کار را در سال 2007 تأسیس کرد، ما مجموعه وسیعی از برندهای تخصصی را ایجاد کرده ایم.

CMC در آ،ین حساب‌های ثبت‌شده خود در Companies House، برای سال منتهی به 31 دسامبر 2021، گردش مالی 10.61 میلیون پوندی را گزارش کرد که نسبت به ارقام 10.53 میلیون پوندی در سال 2020 افزایش یافته است. میانگین تعداد کارکن، که در طول سال 2021 به کار گرفته بود، 75 نفر بود.


منبع: https://www.printweek.com/articles/telegraph-media-group-acquires-lifestyle-publisherگفت که این ،ید فرصتی را برای گسترش سبدهای TMG و CMC، تعمیق روابط مش،ین و مقیاس‌بندی بازارهای آنها فراهم می‌کند و چشم‌انداز TMG را برای دستیابی به مش،ین بیشتر از قبل بیشتر می‌کند.

نیک هیو، مدیرعامل گروه رسانه‌ای تلگراف، گفت: «موفقیت استراتژی اشتراک ما در پنج سال گذشته، TMG را در موقعیتی قوی قرار داده است و به ما امکان سرمایه‌گذاری در سایر گروه‌های انتشاراتی را می‌دهد.

من خوشحالم که CMC به TMG و مجموعه ما از نشریات برنده جوایز ملحق خواهد شد. این سرمایه‌گذاری به ما کمک می‌کند تا روابط مش،مان را عمیق‌تر کنیم و بازارمان را هم در بریت،ا و هم در ایالات متحده گسترش دهیم، و چشم‌انداز ما برای دستیابی به مش،ان بیشتر از همیشه را بیشتر می‌کند.»

پل دابسون، رئیس اجرایی شرکت مجله چلسی، افزود: «این هیجان انگیز است که گروه رسانه ای تلگراف CMC را ،یداری کرده است. مجموعه ،اوین ما در 15 سال گذشته از طریق ،یبی از راه اندازی و ،ید به سرعت توسعه یافته است، و من می خواهم ادای احترام ویژه ای به تیم های درخشان خود داشته باشم که به دستیابی به این امر کمک کرده اند.

TMG یک پلتفرم فوق‌العاده برای رشد مخاطبان چاپی و دیجیتالی ارائه می‌کند، و من همراه با همکارانم در CMC، هیجان‌زده هستم که در کنار چنین رهبر صنعت معتبری کار کنم.

CMC که در سال 2007 توسط پل دابسون تأسیس شد، مجموعه‌ای از برندهای مصرف‌کننده متخصص از جمله خانه ،یسی، باغ ،یسی، هنرمندان و تصویرگران، قایق ک،یک، و بریت،ا.

این ،ید که دیروز (28 مارس) اعلام شد، TMG را قادر می‌سازد تا پیشنهادات گسترده‌تری را به خوانندگان موجود نشریات خود و CMC ارائه دهد.


گروه رسانه ای تلگراف، شرکت مجله چلسی (CMC)، ناشر مستقل محتوای سبک زندگی را ،یداری کرد.

زم، که از ،ب و کار کنار می‌روم، اطمینان کامل دارم که جیمز، تیم مدیریت و TMG پیشنهاد مش، ما را به سطح بعدی ارتقا خواهند داد.»

گروه رسانه ای تلگراف گفت که برندهای پایدار آن به شدت مکمل انتشارات و پایگاه مش،ان موجود TMG است.

به دنبال رشد سریع در ،ب و کار اشتراک خود در پنج سال گذشته، هم در بریت،ا و هم در ایالات متحده، CMC اکنون بیش از 750000 اشتراک کل دارد.

این نمونه کارها اشتراک های چاپی و دیجیتالی را ارائه می دهد و مجموعاً به 2.5 میلیون مخاطب ماهانه در بریت،ا و خارج از کشور می رسد.