لیست قیمت بخار شو 1 مهر ایمالز

از جمله انواع لوازم جانبی هستند که معمولا برای بخارشوی‌های «کرشر» مورد نیاز بوده و در صورت موارد استفاده می‌توان آنها را انتخاب و تهیه کرد. نازل بخارشوی، نازل پرده و لباس، نازل پارویی، نازل شیشه‌شور، نازل فرش، نازل گرد بزرگ، نازل دستی و… تنوع نازل‌ها و برس‌هایی است که براساس نیاز می‌توان از میان‌ آنها دست به انتخاب زد. همچنین برخی از مدل‌های بخارشوی «کرشر» دارای فیلتر بوده که به مرور زمان نیاز به تعویض خواهند داشت.

کارواش صنعتی سه فاز کارچر

لیست قیمت بخار شو 1 مهر ایمالز

زمانی که آب در دستگاه بخارشور به نقطه جوش برسد،‌ بخار در مقادیر اندازه گیری شده و از طریق تفنگی بخار خارج می شود. بدیهی است هر چه فشار بیشتر باشد، بخار سریع تر خارج خواهد شد و قدرت از بین بردن آلودگی ها بالا می رود. فروش بخارشوی صنعتی Industrial Steam Cleaner با بهترین قیمت بازرگانی آذین کار توس به عنوان تامین… بخارشوی صنعتی Tecnovap مدل Carmen Plus Inox می باشد که می تواند برای اهداف زیر مورد استفاده…

بخارشوی بیسل Energy Recent

همچنین بخارشوی‌ها می‌توانند دارای نشان گرهایی باشند که آماده بودن بخار یا کمی آب مخزن را نشان دهند. در حال حاضرانواع مختلفی از بخارشوی‌ها برای کاربردهای خانگی و صنعتی وجود دارند. برای آپارتمان‌ها یا خانه‌های کوچک استفاده از بخارشوی راه حل بسیار خوبی خواهد بود. دستگاه‌های بخارشوی در عرض چند ثانیه بخار تولید می‌کنند و از دسته‌های پاک کننده‌ای برخوردارند که استفاده از آنها بسیار ساده است.

  • این بخارشوی از سیستم بخار مناسبی برخوردار است که امکان تمیز کردن و پاکسازی انواع آلودگی‌ها را از سطوح مختلف فراهم می‌کند.
  • بخارشوی در انواع مختلفی در بازار وجود دارد که بسته به نوع نیاز و بودجه‌تان می‌توانید یکی از آن‌ها را تهیه کنید.
  • پس از این که به طور کامل تمیز کردن فرش با بخارشو را انجام دادید.

این فیلترها رسوب زدایی کامل و موثر بخارشوی هستند که تهیه و تعویض به موقع آنها بسیار مهم است. این دستگاه ها بیشتر برای نظافت کف خانه پارکت سنگ و کاشی و غیره استفاده میشود این بخارشور ها مخصوص تمیز کردن کف خانه ساخته شده اند بنابراین به شما برای تمیز و شیک کردن کف خانه کمک زیادی میکند. دستگاه شستشوی صنعتی فشار قوی یا واترجت Atsc محصول شرکت آیدین ترافو است. کارواش شرکت نواوران صنعت صادق( صادرات ، واردات ، تولید ) با اندوخته thirteen سال تجربه… بخارشوی ) 4- دستگاه شیشه شوی و نما شوی ( شیشه شورصنعتی ، نماشور ) 5- دستگاههای جاروی کف…

خارشوی بایترون مدل Bsx-2100

دیروز عصر به دستم رسید و تا شب کلی از کارای خونه تکونی رو باهاش اصیل بخرید کردم . کف سرامیک رو ک عالی پاک کرد فقط بعدش باید خشک کنیم کمی مرطوب میشه یا که بزاریم نیم ساعت هوا بخوره خشک شه,زمین . با سری درز شور درز سرامیک هارو بخار گرفتم یک عالم آب کثیف زد,بیرون . روی فرش و,مبل شامپو فرش اسپری کنین و بعد با بخار شو بزنین دیگه نیازی به قالیشویی نداریم . البته ک مدل های دو مخزن ه بسیار کاربردی تره ولی این به قیمت ش مخصوصا ک تو شگفت انگیز خریدم بسیار,میرزه. اما خرید دستگاه کارواش بخار جهتشستشو فرش و موکت با بخارهزینه بسیار کمتری دارد.

یکی از مزایا دیگر دستگاه بخارشوی، جدا کردن کاغذ دیواری یا جدا کردن انواع چسب از سطوح است. با توجه به ساختارهای فنی مختلف در دستگاههای بخارشوی و نوع جوش آور و پوشش داخلی آن، استفاده از آب مقطربه تنهایی ممکن است باعث بروز اختلال در کارکرد گردد. شما قادر خواهید بود مناسب ترین مدل را برای خود خرید و انتخاب کنید. این بخارشوی‌‌ها از طریق جوشاندن آب بخار خشک تولید می‌کنند. بخار از طریق شلنگ و دهانه‌ی بخارشوی‌ منتقل می‌شود و سطوح را تمیز و ضدعفونی می‌کند.